Fashion Business Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Fashion Business Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 3 v9
Gtatony11

Gtatony11

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bölüm 3 ne zaman gelir acaba uzun zamandır yoktum ?

Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Oyunu indirdim kurdum. Oyuna girince atıyor sebebini bilen var mıdır?
Data/AdultOyunCeviri içindeki oyuna ait klasörü ve Data/oyunadı.adultoyunceviri.com klasörünü silin. Uygulama verilerini temizleyip oyunu açın sorun büyük ihtimalle çözülecektir.

Bu işlem tüm kayıtlarınızı silecektir bu yüzden klasörleri silmeden önce sadece uygulama verilerini temizlemeyi deneyebilirsiniz.

B

Biytcz

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Data/AdultOyunCeviri içindeki oyuna ait klasörü ve Data/oyunadı.adultoyunceviri.com klasörünü silin. Uygulama verilerini temizleyip oyunu açın sorun büyük ihtimalle çözülecektir.

Bu işlem tüm kayıtlarınızı silecektir bu yüzden klasörleri silmeden önce sadece uygulama verilerini temizlemeyi deneyebilirsiniz.
Dediklerinizi yaptım ve sadece 10 sn oynayabildim. :(

c0r4p

c0r4p

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Aah Ahh bu oyun ne zaman çıkacak artık. beklemekten kuruduk kaldık hocam.

G23

G23

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Patlamaya hazırım, bıçak kemiğe dayandı. Her gece yeminler ediyorum. Yapımcıya çok sövüyorum, oyunun hikayesini değiştirdiği için.

RangeR

RangeR

3 Türkçe Oyunlu Beta Paketi Erişimi 3
3 Türkçe Oyunlu Beta Paketi Erişimi
T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Timestamps Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Kadın mc pek ilgimi çekmiyor ama boyutundan falan güzel bir şeye benziyor.

G

Goko31

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
S.U.A.D. Özel Çeviri
Kredi
1$
Patlamaya hazırım, bıçak kemiğe dayandı. Her gece yeminler ediyorum. Yapımcıya çok sövüyorum, oyunun hikayesini değiştirdiği için.
Nasıl değiştirdi hikayesini hocam yazabilir misin ne gibi değişiklikler olduğunu ?

RangeR

RangeR

3 Türkçe Oyunlu Beta Paketi Erişimi 3
3 Türkçe Oyunlu Beta Paketi Erişimi
T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Timestamps Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Deli bir oyun her duyguyu yaşıyorsun. Oynamanı şiddet ile tavsiye ediyorum.
Denedim başında sıktı ya. Açık dünya tarzı oyunlar bana göre değil. Bana hikaye odaklı mümkünse açık dünya olmayan oyun lazım.

M

midnight

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Denedim başında sıktı ya. Açık dünya tarzı oyunlar bana göre değil. Bana hikaye odaklı mümkünse açık dünya olmayan oyun lazım.
sen istiyosun ki ekrana boş bir yere tıklayayım görüntüler gelsin geçsin. keyfi kalmıyor bence böyle. onu yapana kadar git zornhubda falan video izle

M

midnight

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bolum 2 1 indirdim fakat paket ayrisma hatasi veriyor nasil cozecegim bunu ? Bolum 1 de bir sıkıntı yok

MRainb0w

MRainb0w

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bolum 2 1 indirdim fakat paket ayrisma hatasi veriyor nasil cozecegim bunu ? Bolum 1 de bir sıkıntı yok
APK dosyalarını katlanmış bir kağıt gibi düşünün, kurduğunuzda bu kağıt açılır ve daha fazla alana ihtiyaç duyar, bu yüzden APK'nın boyutu ne olursa olsun sizin bu APK'yı en az 3-5 kere kuracak bir alana daha ihtiyacınız var.

Eğer hala kurmuyorsa büyük ihtimalle APK'yı birden fazla kez kurmayı denediğinizdendir. Telefonu yeniden başlatıp tekrar deneyin.

S

Sapik92

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ofiste telefon çalıyor ama masada telefon yok, hiçbiryere gidemiyorum da

F

FakeAlien

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Oyun sırf daha uzun olsun diye hikaye anlamsız şekilde uzatılmış, sakız edilmiş... Oyun bir noktadan sonra tamamen ameleliğe dönüyor. Ona git buna git, şuranı göster buranı göster, bir kere olmaz 3 kere göster 5 kere göster... Yok karnı acıktı, yok duş alacak, yok o kıyafetle oraya gidemez, yok şu kıyafetle buraya gidemez... Fahişe kıyafetiyle lüks otele giremeyecek kadar gerçekçi ama bir polis üzerinden ülkenin en büyük iş kadınlarının, mankenlerinin kaçırılıp seks kölesi yapıldığı ve kimsenin "ulan nerede bu insanlar?" diye sormadığı bir evrende yaşamak kadar da gerçekdışı bir hikaye... İşler tam şimdi rayına oturdu derken yine araya giren antin kuntin tiplerin istekleri ve iyice uzayan bir hikaye... Ana karakter empati kurabileceğiniz bir tip zaten değil. En kibar hali bile oksijen israfı bir tip.. Zengin olmak için bir patronla evlenecek ve gerisi hiç umurunda olmayacak kadar "ahlaksız" ama üzerinde sütyenle fotoğraf çekileceği zaman 15 sayfa mızmızlanma diyaloğu okutacak kadar "ahlaklı" bir ablamız... Anlayacağınız üzere yıldım dostlar. Ben sabırlı adamım, 1 saatte anlatılacak hikayeyi 3 saatte anlatan filmleri de seven tiplerdenim diyorsanız güzel oyun, öyle bir tip değilseniz bu kadar zaman harcayacağınız çok daha iyi oyunlar var... Duyduğuma göre yapımcısı hikayeyi değiştirmiş ve bence isabet olmuş. O da muhtemelen anlamıştır iyice b*ka sardırdığını.. (2.2'yi daha oynamadım ama muazzam bir halt çıkacağını sanmıyorum)

Üst Alt