Fashion Business Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Fashion Business Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 3 v9
lisamona99

lisamona99

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İki konuda yardıma ihtiyacım var Pembe elbise ile çekim yaparken yukardaki skorun 24 olması gerekiyor ki Melanie bize Dick konusunda yardım etsin diye ama daima 23 de kalıyor bu sorunu nasıl çözebilirim ?
İkincisi Jack e nasıl dans edeceğiz onu da çözemedim yardımcı olursanız sevinirim.
(Şimdiden söyleyeyim discord kullanmıyorum :/) oyunu sevdim ama neredeyse yarım bırakacağım geçemiyorum görevleri

B

babayorgunss

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
2 sezonun yarısındayım oyun güzel, oyunun kurgusu da fena değil ama bi yerden sonra böyle kaderin ızdırabını diyip alt f4 çektiriyor. çektiğimiz çile bu sezon bitmeyecek gibi umarım gelecek sezon bi tık daha rahat olur.

B

biyomathic

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
2. bölüm 0.16 yerine 0.18 indirsem içinde 2. bölümün tamamı oluyor değil mi

F

FoRLaN71

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Biffe dans etme yerinde kayıt aldım ne geri gidebiliyorum ne eski kaydı yükleyebiliyorum ne yapmam lazım

M

mydeccal

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
arkadaşlar oyunu oynarken kayıt yaptım. sonra geri açmak isterken böyle bir hata alıyorum. sebebi ne olabilir? bölüm 1 dosyalarını açıyor ama bölüm 2 dosyalarının hiçbirini açmıyor. şu an bölüm 2-1 i oynuyorum
Bölüm 1 saveleri açılıyor fakat bölüm ikinin save dosyalarını açmaya çalıştığımda aynı hatayı alıyorum. Oyunun appdata renpy klasöründeki save dosyalarını tamamen sildim, oyunu tamamen kaldırıp tekrar yükledim ve sorun devam ediyor.

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
Bölüm 1 saveleri açılıyor fakat bölüm ikinin save dosyalarını açmaya çalıştığımda aynı hatayı alıyorum. Oyunun appdata renpy klasöründeki save dosyalarını tamamen sildim, oyunu tamamen kaldırıp tekrar yükledim ve sorun devam ediyor.
2. bölüme kayıt dosyası kullanmadan da başlayabilirsiniz. Oyun başında size 1. bölümde yaptığınız seçimleri soruyor.

M

mydeccal

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
2. bölüme kayıt dosyası kullanmadan da başlayabilirsiniz. Oyun başında size 1. bölümde yaptığınız seçimleri soruyor.
Hocam tamam 1. Bölüm save dosyalarını kullanmadan da başlayabilirmiştik ama artık bunun için geç. Şuanda tüm save dosyalarını kaldırıp baştan başlamak istiyorum ama nafile oyunu silip tekrar yükledim , renpy klasöründeki ''fashionbusinessv16aoc'' dosyasını sildim fakat 1 bölüm save dosyalarını yüklemediğim halde ne önceki kayıtları silebiliyorum, ne yeni kayıt alabiliyorum ( Oyuna girip belirli bir süre sonra kayıt aldığımda oyun kayıt edilmiş gözüküyor fakat kayıt dosyasına tıkladığımda oyunun en başına atıyor.) ve eski save dosyasına tıkladığımda hata veriyor. Oyunun save dosyaları farklı bir yere mi kayıtlı ben mi hata yapıyorum.

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
Hocam tamam 1. Bölüm save dosyalarını kullanmadan da başlayabilirmiştik ama artık bunun için geç. Şuanda tüm save dosyalarını kaldırıp baştan başlamak istiyorum ama nafile oyunu silip tekrar yükledim , renpy klasöründeki ''fashionbusinessv16aoc'' dosyasını sildim fakat 1 bölüm save dosyalarını yüklemediğim halde ne önceki kayıtları silebiliyorum, ne yeni kayıt alabiliyorum ( Oyuna girip belirli bir süre sonra kayıt aldığımda oyun kayıt edilmiş gözüküyor fakat kayıt dosyasına tıkladığımda oyunun en başına atıyor.) ve eski save dosyasına tıkladığımda hata veriyor. Oyunun save dosyaları farklı bir yere mi kayıtlı ben mi hata yapıyorum.
Kayıt dosyalarınız, C:\AOC ve C:\AdultOyunCeviri içine de yedekleniyor. Bu klasörleri kontrol edin.

A

Ahmet190303

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu giyim mağazasında nasıl hırsızlık yapıp mankenlik yapacaz.

Swanky

Swanky

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
ertesi gün 5 6 saat gameplayden sonra gelen yorum" (bol spoiler içerir ilk bölümle ilgili)Çok gereksiz tacize tecavüze uğrama sahneleri yapmışlar karakteri kimseyle yatırıp kaldırmadım gittiler polis karakolunda si*iyolardı güzelim kızı, hikayeye pek fazla oranda yön verildiğini sanmıyorum karakter ne kadar kibar yapmaya da çalışsanız her türlü terso egolu biri olarak devam ediyor, kocası var diye baştaki elemandan uzak durdum onu dodge'ladığım gibi ertesi gün aldılar içeri mk jaskdajsdka karakolda 2 hafta birini tutmazlar içede böyle davranamazlar kadını soyup kilot-sütyen bırakamazlar ve ya onları da yırtıp alamazlar diğer mahkumlara s*ktiremezler sorgu odasında tutup parmaklayamazlar gibi gibi birçok saçmalık döndü , Anında o kadar yüksekten yere batması ve herkesin orospu diye itham edip aşağılaması tüm mal varlığımızın gitmesi beş parasız "Tamamen" çıplak sokaklarda kalmak, eski kendi evimize hizmetçi olarak girmek... Allah bilir daha orda da çizdirriz kestaneyi :D evin bebesi demeye başladı seni işe ben aldırdım sen benimsin bilmem ne demeye. Çok güzel bir seri şekline ilerlerken karakteri yumuşatmaya kibar biri yapmaya çalışırken kimseyle ilişkiye girmezken bi anda içeri alıp herşeyin yok olması işkenceye uğrayıp zar zor çıkmak ve namı değer Madam'ın önüne gelen tarafından orospu olarak algılanması, bi yerde şey oluyor başta egolu olan kız bu olaylardan sonra mecbur efendim efendim canım cicim oluyor, orospulara laf atarken ona buna giydirirken bi tane sokak orospusunun bile sahip olduğuna sahip olamayp sokakta yatacak yer arıyor. Bu verilmek istenen ince mesaj yaaaAni işte bunu vermek için bu kadar şey yaşamasına gerek yoktu dokunuyor elletmediğin karakterin karakolda sikilmesi jaskldjaskldjaskl neyse başta save almıştım başa dönüp Dick ile arayı iyi tutmayı deniycem bakalım öyle ne olcak. ilk seferde onu dodgelamam da karakterin evli olduğu içindi. bu arada karakoldaki abazanlara meme göstermeyin ballarım jaksdkasjd dodgelanabiliyor diğer seçenek ile.. bakalım birşeyler deneyeyim yazarım yine :D
Kardeşim madem güzel ahlaklı şeyler istiyorsun böyle bir oyunda ne işin var. Kusura bakma da çok kaliteli boş yapmışsın be.

ygtk35

ygtk35

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun boyutuna bakacak olursak eğer, bayaa fena bir oyun olabilir yanılıyormuyum?

İndiricem bakalım ama şimdi değil :) Merak ediyorum da oyunu baştan aşşağı oynamak için

Bölüm 1'i indirip aynı zamanda Bölüm 2 - 2 indirmem mi gerekiyor yoksa, sırasıyla mı indiricem. Kafam karıştı

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Oyunun boyutuna bakacak olursak eğer, bayaa fena bir oyun olabilir yanılıyormuyum?

İndiricem bakalım ama şimdi değil :) Merak ediyorum da oyunu baştan aşşağı oynamak için

Bölüm 1'i indirip aynı zamanda Bölüm 2 - 2 indirmem mi gerekiyor yoksa, sırasıyla mı indiricem. Kafam karıştı
Her bir link oyunun devamı niteliğinde. Bölüm 1'i indirdiniz ve oynadınız ondan sonra diğerlerini indirip oynayabilirsiniz. Aynı anda hepsini indirmenize gerek yok.

Memati Baş

Memati Baş

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
A.F.H. Özel çeviri erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
S.N. Özel Çeviri Erişimcisi
S.U.A.D. Özel Çeviri
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Oyundaki şirretlik olayı sadece ana karakterimizin tepkilerini mi etkiliyor? Yoksa hikayeyi de değiştiriyor mu?

T

tmsa123

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yeni güncelleme ne zaman gelecek acaba

Üst Alt