Fashion Business Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Fashion Business Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 3 v9
jumga06

jumga06

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyuna neden giriş hakkım bulunmuyor gitti 1 GB internetim

P

pasabey

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
arkadaşlar oyunu oynarken kayıt yaptım. sonra geri açmak isterken böyle bir hata alıyorum. sebebi ne olabilir? bölüm 1 dosyalarını açıyor ama bölüm 2 dosyalarının hiçbirini açmıyor. şu an bölüm 2-1 i oynuyorum

Ekli dosyalar

• Ekran Görüntüsü (35).png
    Ekran Görüntüsü (35).png
    2.2 MB · Görüntüleme: 61
CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
arkadaşlar oyunu oynarken kayıt yaptım. sonra geri açmak isterken böyle bir hata alıyorum. sebebi ne olabilir? bölüm 1 dosyalarını açıyor ama bölüm 2 dosyalarının hiçbirini açmıyor. şu an bölüm 2-1 i oynuyorum
2.bölümde 1.bölümün kayıt dosyasını kullanmanıza gerek yok zaten.

E

EcELSİZ23

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu 2.bölüm 1 sezon görev vermiyo ne yapacaz

F

FieryLions

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bir sorum olacak 1 bolumu bitirdim sonra v16 yi indirdim fakat vol 16 720p daha yuksege alamıyorum 1080p si ni ayrica mi indirmek gerek ve save dosyasini acamiyorum bundan sonra vol18 e gecmemiz gerek demi ondada save dosyasi atacakmiyiz

E

emrex17

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ben vip eskortta linda'dan intikam al da kaldım onu nasıl yapacağız acaba

P

pasabey

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunda hile nasıl açılıyor? bi türlü bulamadım.

O

Ozantufan7

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaşlar oyunun ana hikayesi gaddar egoist olan kadının gökdelenden gecekonduya düşmesini temel alıyor.
Hani Yeşilçam da düşenin dostu olmaz herkes ondan yararlanır teması olur ya süreç aynen öyle işliyor ve ilerde ana karakterin düştüğü duruma üzülüp sitem bile edicek duruma geleceksiniz.
Oyun resmen sizi içerisine çekiyor karakter sizmişsiniz gibi kararları ince eleyip sık dokuyarak alıyorsunuz diğer oyunlar gibi yayıla yayıla oynayamazsiniz bu oyunu.
OYUNDA +18 SAHNE BOL BOL VAR TEK GAYESİ BU OLANLAR KARAKTERİN KIZ OLDUĞUNA BAKMADAN OYNAYABİLİR.
Hayırlı forumlar.

Savas85

Savas85

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Düşük boyutlu android kurulumu yaparsak diğer partları indirmemize gerek yok mu. Aynı oyun mu yani.

Korisch

Korisch

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Düşük boyutlu android kurulumu yaparsak diğer partları indirmemize gerek yok mu. Aynı oyun mu yani.
Evet aynı oyun değişen bir şey yok merak etmeyin ama yine de diğer sezonlar içinde yine aynı şekil indirmeniz gerekecek.

D

Delta

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Herzaman olumsuz mu cvp vercez. Yolsa iyimi olacaz

Savas85

Savas85

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
1. Sezonu ayrı indirip 2. sezonu ayrı indiriyorsunuz.
Hocam anlatamıyorum :D
Bak 1. Sezon 2. Sezon filan diye partlar var. Bir de düşük boyutlu android kurulumu diye bir part var. Ben işte o düşük boyutlu partı indirdim. Bu kaçıncı sezon onu soruyorum

Hatun_Mlk

Hatun_Mlk

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Androidde Bölüm 2-2 için düşük boyutlu kurulum ne zmn gelir

Üst Alt