Fashion Business Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Fashion Business Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 3 v9
Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
Android linkini yüklediğimde açılmıyor paket ayrıştırılamıyor falan diyor ve sadece bu oyunda oluyor bu sorun
APK dosyalarını katlanmış bir kağıt gibi düşünün, kurduğunuzda bu kağıt açılır ve daha fazla alana ihtiyaç duyar, bu yüzden APK'nın boyutu ne olursa olsun sizin bu APK'yı en az 4-5 kere kuracak bir alana daha ihtiyacınız var.

Eğer hala kurmuyorsa büyük ihtimalle APK'yı birden fazla kez kurmayı denediğinizdendir. Telefonu yeniden başlatıp tekrar deneyin.

XTheDarkLordX

XTheDarkLordX

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
PC ye indirdim rar'dan çıkarıp bir dosyaya attım ama çalışmadı görev yöneticisinden baktım açılıp geri kapanıyor virüs programı vs. kapalı ama ona rağmen açılmıyor neden ?

XTheDarkLordX

XTheDarkLordX

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Oyunun ilk bölümünün PC deki mega linki sorunlu megadan indirdim açılmadı 4.13Gb dı ama cloud mailru dan indirdim 5 GB indi linkleri yenilemenizi tavsiye ederim iyi günler.

D

destroyerfurki

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyun çok iyi. çeviri için teşekkürler. devamını sabırsızlıkla bekliyorum

c0r4p

c0r4p

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Otelde VIP eskortluk yaparken bir müşteri var (şu parmağı ile haşır neşir olduğumuz) o bölümü sürekli yapmama rağmen ilerleyemiyorum. Ne yapmak lazım şimdiden teşekkürler.

Y

yunus26es

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
şirretlik artırıp mı oynamalak lazım coksa azartarak mı beyler hangısı iyyi

PlutoveNeptun

PlutoveNeptun

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Episode 3 v4 çıkmış acaba tr yama ile birlikte ne zaman gelir BADİK'den sonra bekleyeceğim 2. oyunum oldu :)

Fabrizia

Fabrizia

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bugün başlıyorum bakalım Varmıdır söyleyeceğiniz :D

Fabrizia

Fabrizia

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ertesi gün 5 6 saat gameplayden sonra gelen yorum" (bol spoiler içerir ilk bölümle ilgili)Çok gereksiz tacize tecavüze uğrama sahneleri yapmışlar karakteri kimseyle yatırıp kaldırmadım gittiler polis karakolunda si*iyolardı güzelim kızı, hikayeye pek fazla oranda yön verildiğini sanmıyorum karakter ne kadar kibar yapmaya da çalışsanız her türlü terso egolu biri olarak devam ediyor, kocası var diye baştaki elemandan uzak durdum onu dodge'ladığım gibi ertesi gün aldılar içeri mk jaskdajsdka karakolda 2 hafta birini tutmazlar içede böyle davranamazlar kadını soyup kilot-sütyen bırakamazlar ve ya onları da yırtıp alamazlar diğer mahkumlara s*ktiremezler sorgu odasında tutup parmaklayamazlar gibi gibi birçok saçmalık döndü , Anında o kadar yüksekten yere batması ve herkesin orospu diye itham edip aşağılaması tüm mal varlığımızın gitmesi beş parasız "Tamamen" çıplak sokaklarda kalmak, eski kendi evimize hizmetçi olarak girmek... Allah bilir daha orda da çizdirriz kestaneyi :D evin bebesi demeye başladı seni işe ben aldırdım sen benimsin bilmem ne demeye. Çok güzel bir seri şekline ilerlerken karakteri yumuşatmaya kibar biri yapmaya çalışırken kimseyle ilişkiye girmezken bi anda içeri alıp herşeyin yok olması işkenceye uğrayıp zar zor çıkmak ve namı değer Madam'ın önüne gelen tarafından orospu olarak algılanması, bi yerde şey oluyor başta egolu olan kız bu olaylardan sonra mecbur efendim efendim canım cicim oluyor, orospulara laf atarken ona buna giydirirken bi tane sokak orospusunun bile sahip olduğuna sahip olamayp sokakta yatacak yer arıyor. Bu verilmek istenen ince mesaj yaaaAni işte bunu vermek için bu kadar şey yaşamasına gerek yoktu dokunuyor elletmediğin karakterin karakolda sikilmesi jaskldjaskldjaskl neyse başta save almıştım başa dönüp Dick ile arayı iyi tutmayı deniycem bakalım öyle ne olcak. ilk seferde onu dodgelamam da karakterin evli olduğu içindi. bu arada karakoldaki abazanlara meme göstermeyin ballarım jaksdkasjd dodgelanabiliyor diğer seçenek ile.. bakalım birşeyler deneyeyim yazarım yine :D

PlutoveNeptun

PlutoveNeptun

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ertesi gün 5 6 saat gameplayden sonra gelen yorum" (bol spoiler içerir ilk bölümle ilgili)Çok gereksiz tacize tecavüze uğrama sahneleri yapmışlar karakteri kimseyle yatırıp kaldırmadım gittiler polis karakolunda si*iyolardı güzelim kızı, hikayeye pek fazla oranda yön verildiğini sanmıyorum karakter ne kadar kibar yapmaya da çalışsanız her türlü terso egolu biri olarak devam ediyor, kocası var diye baştaki elemandan uzak durdum onu dodge'ladığım gibi ertesi gün aldılar içeri mk jaskdajsdka karakolda 2 hafta birini tutmazlar içede böyle davranamazlar kadını soyup kilot-sütyen bırakamazlar ve ya onları da yırtıp alamazlar diğer mahkumlara s*ktiremezler sorgu odasında tutup parmaklayamazlar gibi gibi birçok saçmalık döndü , Anında o kadar yüksekten yere batması ve herkesin orospu diye itham edip aşağılaması tüm mal varlığımızın gitmesi beş parasız "Tamamen" çıplak sokaklarda kalmak, eski kendi evimize hizmetçi olarak girmek... Allah bilir daha orda da çizdirriz kestaneyi :D evin bebesi demeye başladı seni işe ben aldırdım sen benimsin bilmem ne demeye. Çok güzel bir seri şekline ilerlerken karakteri yumuşatmaya kibar biri yapmaya çalışırken kimseyle ilişkiye girmezken bi anda içeri alıp herşeyin yok olması işkenceye uğrayıp zar zor çıkmak ve namı değer Madam'ın önüne gelen tarafından orospu olarak algılanması, bi yerde şey oluyor başta egolu olan kız bu olaylardan sonra mecbur efendim efendim canım cicim oluyor, orospulara laf atarken ona buna giydirirken bi tane sokak orospusunun bile sahip olduğuna sahip olamayp sokakta yatacak yer arıyor. Bu verilmek istenen ince mesaj yaaaAni işte bunu vermek için bu kadar şey yaşamasına gerek yoktu dokunuyor elletmediğin karakterin karakolda sikilmesi jaskldjaskldjaskl neyse başta save almıştım başa dönüp Dick ile arayı iyi tutmayı deniycem bakalım öyle ne olcak. ilk seferde onu dodgelamam da karakterin evli olduğu içindi. bu arada karakoldaki abazanlara meme göstermeyin ballarım jaksdkasjd dodgelanabiliyor diğer seçenek ile.. bakalım birşeyler deneyeyim yazarım yine :D
Kesinlikle 2. bölümü oynaman lazım :D biraz uzun ama hikaye dahada şekilleniyor ve ayar olacağın bir çok şey karşına çıkacak spoıler yok :D

Fabrizia

Fabrizia

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Valla bir göz gezdirdim ama ben böyle hayal etmemiştim ya bırakıcam sanırım :/ buna benzer öneri oyun varsa onlara da göz gezdirebilirim ama. Kadın başrol olan"

Fabrizia

Fabrizia

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kesinlikle 2. bölümü oynaman lazım :D biraz uzun ama hikaye dahada şekilleniyor ve ayar olacağın bir çok şey karşına çıkacak spoıler yok :D
önericeğin var mı oyun benzeri bunu oynarsam bundan sonra falan bakayım, kriter de belirtebiliyorsak bu kadar başroldeki kız karakterin yok edilmediği diyeyim :d

PlutoveNeptun

PlutoveNeptun

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
önericeğin var mı oyun benzeri bunu oynarsam bundan sonra falan bakayım, kriter de belirtebiliyorsak bu kadar başroldeki kız karakterin yok edilmediği diyeyim :d
:D bence bu oyundan devam et derim yeni bölümlerde güzel şeyler bizi bekliyor oyunun yapımcısı güzel şeyler eklemiş.
Başrolu gömmeseler dediğin gibi çok daha güzel olucak :D

Fabrizia

Fabrizia

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
:D bence bu oyundan devam et derim yeni bölümlerde güzel şeyler bizi bekliyor oyunun yapımcısı güzel şeyler eklemiş.
Başrolu gömmeseler dediğin gibi çok daha güzel olucak :D
karakterle özdeşince ve karakterin de başına öyle şeyler gelince imkanı yok devam edemem ki sjsjksjksjks o kadar düşülemez yani dahası yok daha fazla düşülemezdi

lomegra

lomegra

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
arkadaşlar benım biraz kafam karıştı, şimdi bölüm 1i bitirdikten sonra, 2. bölüm 2 tane var, biri v16 diğeri v18, 1. bölümü bitirdikten sonra, 2. bölüme v16 dan mı, yoksa v18 den mi başlıcaz, bilen varsa söylesin lütfen..

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
arkadaşlar benım biraz kafam karıştı, şimdi bölüm 1i bitirdikten sonra, 2. bölüm 2 tane var, biri v16 diğeri v18, 1. bölümü bitirdikten sonra, 2. bölüme v16 dan mı, yoksa v18 den mi başlıcaz, bilen varsa söylesin lütfen..
İlk bölümü bitirdikten sonra v16'yı, v16'yı bitirdikten sonra v18'i indirip oynayın.

Zireael.

Zireael.

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Oyunu indiriyoruz ama umarım animasyon vardır.

Mustafayavuz

Mustafayavuz

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Episode 3 İngilizce hali çıktı mı yoksa daha var mı?

Üst Alt