Echoes of Lust (Lust Theory) Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Echoes of Lust (Lust Theory) Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
S2B8
H

Heisenberg19

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
G23 , bir şekilde buluyodum ama şimdi tikandim 😀

S

soloprime

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ilk sezonu sorunsuz oynadım ama ikinci sezonda dosyayı rar dan çıkartamıyorum bu gün 2 kere yükledim her açmaya çalıştığımda tanılama iletileri hatası ve arşiv biçimi tanılamıyor veya arşiv hatalı uyarısı aldım 3 5 farklı yol denedim ama açılmıyor bide oyunları hızlı indirmek için yöntem söylerseniz lütfen ben megadowloader kullanıyorum baya yavaş

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
ilk sezonu sorunsuz oynadım ama ikinci sezonda dosyayı rar dan çıkartamıyorum bu gün 2 kere yükledim her açmaya çalıştığımda tanılama iletileri hatası ve arşiv biçimi tanılamıyor veya arşiv hatalı uyarısı aldım 3 5 farklı yol denedim ama açılmıyor bide oyunları hızlı indirmek için yöntem söylerseniz lütfen ben megadowloader kullanıyorum baya yavaş
Oyun eksik inmiş. Anti-virüs programınız varsa onu kapatın ve Defender'ı devre dışı bırakın tekrardan indiriniz. Hızlı indirmek için ise IDM'yi kullanabilirsiniz.

S

soloprime

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun eksik inmiş. Anti-virüs programınız varsa onu kapatın ve Defender'ı devre dışı bırakın tekrardan indiriniz. Hızlı indirmek için ise IDM'yi kullanabilirsiniz.
IDM ücrettlimi ve IDM kurduktan sonra gdrive da birlikte aç üzerinden mi kullanıcağım bide ne ara mesaj yazdımda geri dönüş yapttınız :D

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
IDM ücrettlimi ve IDM kurduktan sonra gdrive da birlikte aç üzerinden mi kullanıcağım bide ne ara mesaj yazdımda geri dönüş yapttınız :D
Crack yapabilirsiniz youtube'da baya bir video var. Kurduktan sonra hangi tarayıcı kullanıyorsanız eklentiyi kuruyorsunuz ve indire bastığınız anda IDM ile indirmeye başlıyor.

M

Mrjnl59

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
2. Sezonda Emma dan sonra ilerlemiyor ipucu kalmadı

RUSH

RUSH

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
1.sezon pc drive link düzeltebilir misiniz.

G23

G23

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu özel görevleri nasıl yapıyoruz? İpucu kısmında özel görev yazıyor sadece, ne yapmamız gerektiğinden bahsetmemiş.
Mesela Amy için olayların devam etmesi için özel görevleri yerien getirmen gerekiyor. Atıyorum Soppie ile görevlerini tamamlamış olmalısın. Benden tavsiye sana bi kadına odaklan onun görevlerini bitir sonra başka kadının görevine geç. Unutma bir kadın ile birlikte olmadan görev bitmiş sayılmıyor yani çakan kadar dewamke.

Dreakshark

Dreakshark

Çevirmen
Kredi
0$
Bu özel görevleri nasıl yapıyoruz? İpucu kısmında özel görev yazıyor sadece, ne yapmamız gerektiğinden bahsetmemiş.
Normalde özel görev her karakter için geçerli. Bir defa uyuyup uyandığınızda özel olarak o görev kendiliğinden devreye giriyor zaten. Sıkıntı yaşanmaması lazım.

Levin

Levin

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Screenshot jessicanın bu görevinde kaldı odasına gidiyorum her gece ama hiç bir şey olmuyor hep aynı şey yaşanıyor

Levin

Levin

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
kanka geliyo sonrasında chloe ile olaylar falan yaşanıyor ama yinede görev bitmiş olarak gözükmüyor asla

Üst Alt