Echoes of Lust (Lust Theory) Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Echoes of Lust (Lust Theory) Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
S2B8
LfkCn

LfkCn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaşlar bu oyun tamamen aynı günün tekrarı üzerine mi yoksa zamanla günler ilerlemeye başlıyor mu? İlk mesajdaki oyun tanıtımında da aynı gün tekrar tekrar yaşanıyor dediği için spoiler içine almadım.

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Arkadaşlar bu oyun tamamen aynı günün tekrarı üzerine mi yoksa zamanla günler ilerlemeye başlıyor mu? İlk mesajdaki oyun tanıtımında da aynı gün tekrar tekrar yaşanıyor dediği için spoiler içine almadım.
İkinci sezona geçerken hikayede ilerleme yaşanıyor.

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Sadece geçerken mi? Yani ilerleme yaşanıyor ve ikinci sezon da tamamen tek bir gün üzerinden mi dönüyor? Yoksa gerçek bi döngü başlıyor mu?
Oyunun konusu döngü üzerine kurulu, ikinci sezonda da döngüsel bir gün var.

G

gkhan22

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hocam Season 2, 2 gün önce çıkmış, siz nasıl daha erken yayınladınız anlamadım :) bu arada oyunlar efsane
1675090785829.png

A

abm

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
1.sezonda ilerledim ve tüm karakterler ya Devam Edecek diyor ya da devam edebilmen için diğer karakterlerin hikayelerini devam ettirmek gerek diyor ancak hiçbir karakterlerle artık konuşamıyorum.

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
1.sezonda ilerledim ve tüm karakterler ya Devam Edecek diyor ya da devam edebilmen için diğer karakterlerin hikayelerini devam ettirmek gerek diyor ancak hiçbir karakterlerle artık konuşamıyorum.
Hangi sezonda olduğunu hatırlamıyorum ama öğlen vakti kendi odana girip telefona tıkladığın zaman bir karakter hikayesi daha açılıyor.

K

Kokokadavra

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Linkte sadece türkçe yama mı var yoksa oyun dahil mi?

M

Mutant1908

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hocam bu özel görev nedir ikinci sezonda bir türlü bulamadım yapabilen varsa yazarsa sevinirim

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Hocam bu özel görev nedir ikinci sezonda bir türlü bulamadım yapabilen varsa yazarsa sevinirim
Dokuz farklı rotanın hepsindeki görevleri tamamladığın zaman Jessica'nın yeni görevleri açılıyor. Görevleri bitirdiğin zaman devam ediyor oyun.

Üst Alt