Echoes of Lust (Lust Theory) Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Echoes of Lust (Lust Theory) Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
S2B8
SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
ingilizce mi oynadınız. Türkçe çeviriyi bekliyoruz. Ama daha gelmedi.
Merhaba, Evet ingilizce oynadım, bazen kayıt dosyalarım ''Türkçe'' sürümüyle uyumsuz olabiliyor.Bu yüzden bir çok oyunu kaldığım yerden ingilizce oynuyorum.:unsure::)

Scarlet42

Scarlet42

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyunun çok güzel duvar kağıtlarını paylaştılar...Gerçi muhtemelen patreonlara özeldi...Siz burada paylaşamazsınız değil mi?

SVM31

SVM31

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Nicole görevini ilerletemiyorum. Okulun önünde de sınıfta da aynı şey yazıyor etkileşime geçemiyorum. Farklı zamanlarda da bir şey değişmiyor.1659784744356.png

Memati Baş

Memati Baş

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
A.F.H. Özel çeviri erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
S.N. Özel Çeviri Erişimcisi
S.U.A.D. Özel Çeviri
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Özel çevirisi yok mu?

wwgty

wwgty

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
buna benzer her şeyi deneye deneye ilerleyeceğimiz oyun tavsiyeniz var mı?

Globalemon

Globalemon

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sezon 2 nerden başlıyor daha önce oynamıştım bitirdim mi emin değilim

C

cara

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sabah odasında megan ile konuşmalıyım görevini yapamıyorum, diğer karakterleri ilerletmelisin diyor ama diğer karakterler full şuan helpp

Zegnahospa

Zegnahospa

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
2.sezon 9 bölüm çevirisi gelicek mi ?

D

demoniz

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Android denendi, hepsi bitti ve tavsiyemdir. Devamını bekliyorum.

A

asdfgh12

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
sezon 2yi indiriyorum fakat dosya win rar halinde inmiyor dosyayı onardığımda da içinde setup dosyası çıkmıyor ? bi tek bu oyunda böyle bi sıkıntı yaşadım

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
sezon 2yi indiriyorum fakat dosya win rar halinde inmiyor dosyayı onardığımda da içinde setup dosyası çıkmıyor ? bi tek bu oyunda böyle bi sıkıntı yaşadım
Pc versiyonu için iki farklı dosya indirmen gerekiyor. Birinin sonu '.aoc', diğeri de '.exe'. Bu ikisini de indirip aynı klasörün içindeyken '.exe' ile çalıştırman gerekiyor.

B

bloodless

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bölüm 9 çıktı ne zaman gelir çeviri

nmrcy

nmrcy

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba sezon1 bitirdim sezon2 indirdim.. sanırım sezon2 paketinde sezon1de varmış... şimdi en baştan başlıyor ben ayrı ayrı oyunlar sanmıştım.. sezon1 save mevcud... sezon2 de kaldığım yerden nasıl devam ederim.. teşekkürler

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Merhaba sezon1 bitirdim sezon2 indirdim.. sanırım sezon2 paketinde sezon1de varmış... şimdi en baştan başlıyor ben ayrı ayrı oyunlar sanmıştım.. sezon1 save mevcud... sezon2 de kaldığım yerden nasıl devam ederim.. teşekkürler
Hayır, sezon 2 önceki kısımları kapsamıyor. Sezon 2'nin başında önceden neler olduğunu hatırlatıyor oyun sadece. İlk sezonda perşembe gününü, ikinci sezonda cuma gününü oynuyorsun.

Üst Alt