Echoes of Lust (Lust Theory) Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Echoes of Lust (Lust Theory) Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
S2B8
baranowski

baranowski

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ekran görüntüsü 2023-02-26 154138.png
Böyle bir hata alıyorum winrardan çıkartırken çözümünü bilen var mıdır acaba? Çoğu oyunda alıyorum bu arada sırf bu oyunda değil

Phoenix

Phoenix

Editör
Kredi
0$
piresejder

piresejder

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
2 ci sezonda bütün karakterler görevlerinde özel görev yazıyo nasıl yapılıyo bu görevler anlamadım yardım lazım :)

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
2 ci sezonda bütün karakterler görevlerinde özel görev yazıyo nasıl yapılıyo bu görevler anlamadım yardım lazım :)
Özel görevlerin yapımı her karakter için farklı olabilir. Yardım almak için oyunun internette varsa oynanış videolarına veya yazılı rehberlerine bakabilirsiniz.

A

aki0349

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
AdultOyunÇeviri forumunun en özel oyunlarından bir tanesi olduğunu düşündüğüm Lust Theory'nin 2.sezonu bir süre önce final yaptı. Umarım çevirisi hızlı bir şekilde yapılacaktır.

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
AdultOyunÇeviri forumunun en özel oyunlarından bir tanesi olduğunu düşündüğüm Lust Theory'nin 2.sezonu bir süre önce final yaptı. Umarım çevirisi hızlı bir şekilde yapılacaktır.
Tam bir tarih veremeyiz ama çevirisi diğer oyunlar gibi siteye gelecektir.

S

sevenimolmaz

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Acting lessons'tan sonra başlamayı düşünüyorum umarım tatmin eder.

D

Deadsould

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İndirme linkine ulaşamıyorum bütün eskort sitelerini gezdim reklamlar sayesinde 😂 direk link yapamıyor musunuz

Üst Alt