Echoes of Lust (Lust Theory) Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Echoes of Lust (Lust Theory) Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
S2B8
D

Deevrim

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
sezon 2 bölüm 6ya kadar olan kayıt dosyalarım silinmiş bulabileceğim bir yer var mı

2

25thNight

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunda seslendirme var diyor ancak bende hiç ses gelmiyor nedeni nedir.

KenZ

KenZ

Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
0$
sezon 1 ve sezon 2 farklı hikayelere mi sahip yoksa direkt sezon 2 yi mi indirmeliyim ilk defa oynicam

S

Sateto

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
eski save dosyamı aktarıcamda acaba nereye kaydoluyor saveler

Z

zabratec

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
1657623792847.pngburda Elizabeth haric hepsinde ozel gorev yapman gerek diyor Elizabeth`de Dewam Edecek diyor suan nereye gitmem gerek bilmiyorum her yere tikliyorum bisey olmuyor aksam ustu 1 kez mutfaktaki bardag`a tikladim Emma diye biriyle tanistik o kadar simdi ne yapcam bilmiyorum

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Ekli dosyayı görüntüle 11724burda Elizabeth haric hepsinde ozel gorev yapman gerek diyor Elizabeth`de Dewam Edecek diyor suan nereye gitmem gerek bilmiyorum her yere tikliyorum bisey olmuyor aksam ustu 1 kez mutfaktaki bardag`a tikladim Emma diye biriyle tanistik o kadar simdi ne yapcam bilmiyorum
Özel görev sorunu yaşayanların bunu yapması lazım;

Ellie'nin görevlerini yaparken bir noktada bilgisayardan araştırma yapmamızı istiyor öğlen. fakat bundan önce masadaki telefona dokunup sophie ile iletişime geçmemiz lazım . eğer telefona dokunup sophie ile iletişime geçmezseniz direkt mavi hap için bilgisayardan araştırma yaparsanız oyun döngüye giriyor ve sophie karakteri ile iletişime geçmediğiniz için karakter açılıyor ve oyun sizin ilerlemediğinizi düşünüp özel görevi tamamlatmıyor. Özel görevi tamamlamak içinde sophie nin görevlerini bitirip ellienin görevlerini yapıp yattıktan sonra oyun animasyona girerek karakterlerin görevlerini açıyor.[

B

biskrem

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
9.bölüm bekliyoruz sabırsızlıkla teşekkürler.

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
Evet, ''Inceton Games'' hazırladığı 9.bölüm baya sınırları zorlayan bölüm oldu. Tam 10 kadın karakterin aynı anda olduğu çılgın render ve animasyonlarla dolu bir parti düzenlemişler ve sadece bununla da kalmıyor gizli içerikleriyle dolu bağımsız hikayeleri de ayrı ayrı yerlere saklamışlar. Oyunu oynarken bile sizi yorduğunu hissediyorsunuz ki; baş karakter bile buna espirili bir sözle cevap da veriyor. O anda baya güldüğümü söylemeliyim.:LOL: Bu sefer baya büyük çaplı bir çalışma var ve oyunun boyutu 16 gb ulaşıyor.:eek:

En sonunda bunca zamandır oyunda yaşanılan gizemli olaylara bir açıklık getirmişler.Ancak bu bazı ilginç hikayelerinde kapısını aralayabilir.Bu konuda ne yapacaklarını merak ediyorum.''Inceton Games'' parti gösterisi bu zamana kadar yapılmış tüm ''Visual Novel'' oyunlarında en tuhaf ve en ilginç şeylerden biri olabilir. Artı olarak bu çalışma onları zirveye çıkarıyor ve bu ekipten daha çok ilginç şeyler beklemem hususunda beni meraklandırıyorlar.:unsure::giggle:

K

ksenonft

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sezon 2 bölüm8 olması 1. Sezonu bitirdikten sonra direk oynayamayacağım anlamına mı geliyor

B

biskrem

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Evet, ''Inceton Games'' hazırladığı 9.bölüm baya sınırları zorlayan bölüm oldu. Tam 10 kadın karakterin aynı anda olduğu çılgın render ve animasyonlarla dolu bir parti düzenlemişler ve sadece bununla da kalmıyor gizli içerikleriyle dolu bağımsız hikayeleri de ayrı ayrı yerlere saklamışlar. Oyunu oynarken bile sizi yorduğunu hissediyorsunuz ki; baş karakter bile buna espirili bir sözle cevap da veriyor. O anda baya güldüğümü söylemeliyim.:LOL: Bu sefer baya büyük çaplı bir çalışma var ve oyunun boyutu 16 gb ulaşıyor.:eek:

En sonunda bunca zamandır oyunda yaşanılan gizemli olaylara bir açıklık getirmişler.Ancak bu bazı ilginç hikayelerinde kapısını aralayabilir.Bu konuda ne yapacaklarını merak ediyorum.''Inceton Games'' parti gösterisi bu zamana kadar yapılmış tüm ''Visual Novel'' oyunlarında en tuhaf ve en ilginç şeylerden biri olabilir. Artı olarak bu çalışma onları zirveye çıkarıyor ve bu ekipten daha çok ilginç şeyler beklemem hususunda beni meraklandırıyorlar.:unsure::giggle:
ingilizce mi oynadınız. Türkçe çeviriyi bekliyoruz. Ama daha gelmedi.

Üst Alt