Echoes of Lust (Lust Theory) Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Echoes of Lust (Lust Theory) Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
S2B8
novahkhiin

novahkhiin

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
2.sezonda bütün karakterlerin görev kısmında özel bir görev var diyor onları nasıl yapıcam?

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
novahkhiin özel görev sorunu yaşayanların bunu yapması lazım;

Ellienin görevlerini yaparken bir noktada bilgisayardan araştırma yapmamızı istiyor öğlen. fakat bundan önce masadaki telefona dokunup sophie ile iletişime geçmemiz lazım . eğer telefona dokunup sophie ile iletişime geçmezseniz direkt mavi hap için bilgisayardan araştırma yaparsanız oyun döngüye giriyor ve sophie karakteri ile iletişime geçmediğiniz için karakter açılıyor ve oyun sizin ilerlemediğinizi düşünüp özel görevi tamamlatmıyor. Özel görevi tamamlamak içinde sophie nin görevlerini bitirip ellienin görevlerini yapıp yattıktan sonra oyun animasyona girerek karakterlerin görevlerini açıyor.[

R

RockySD

Kayıtlı Üye
Kredi
0$

Ellienin görevlerini yaparken bir noktada bilgisayardan araştırma yapmamızı istiyor öğlen. fakat bundan önce masadaki telefona dokunup sophie ile iletişime geçmemiz lazım . eğer telefona dokunup sophie ile iletişime geçmezseniz direkt mavi hap için bilgisayardan araştırma yaparsanız oyun döngüye giriyor ve sophie karakteri ile iletişime geçmediğiniz için karakter açılıyor ve oyun sizin ilerlemediğinizi düşünüp özel görevi tamamlatmıyor. Özel görevi tamamlamak içinde sophie nin görevlerini bitirip ellienin görevlerini yapıp yattıktan sonra oyun animasyona girerek karakterlerin görevlerini açıyor.[
Iyide önce telefona dokundum sophie için sonra sophie ile olay yaşadıktan sonra ellie için bilgisayardan araştırma yaptım. Sonra taylor mavi hapı düşürdü. Mavi hapi aldim. Ellie ile olay olmadi annem ile tanis dedi. Burda bitti. Simdi hiç bir şey ilerlemiyor. Sophienin kapıda koruma olan mekana gittiği sahneyide oynayıp bitirdim. Tıkandı kaldı. Şimdi baştan mi başlamam gerek sırf hikaye ilerlemesi için ?

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Iyide önce telefona dokundum sophie için sonra sophie ile olay yaşadıktan sonra ellie için bilgisayardan araştırma yaptım. Sonra taylor mavi hapı düşürdü. Mavi hapi aldim. Ellie ile olay olmadi annem ile tanis dedi. Burda bitti. Simdi hiç bir şey ilerlemiyor. Sophienin kapıda koruma olan mekana gittiği sahneyide oynayıp bitirdim. Tıkandı kaldı. Şimdi baştan mi başlamam gerek sırf hikaye ilerlemesi için ?
Tam olarak bilmiyorum ama aynı sorunu yaşayan biri söylemişti bunu.

novahkhiin

novahkhiin

Kayıtlı Üye
Kredi
0$

Sıkıntıyı çözdüm öncelik vermeden rastgele yapıyorum görevleri bütün hepsinin görevlerini bitirdikten sonra oyun kendi kendine devam etti hikaye üzerinden yani bi bakıma sadece yatağa gidip uyumam gerekiyormuş.Dediğin gibi yapıp döngüde kalan varsa dediğimi yapsın, o da olmazsa bir şey diyemem.

P

poseidonxx

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
2 sezonna geçtiğimde 1 sezondaki save dosyam yok nasıl yapıcaz

M

Mustigtr

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaşlar merhabalar Oyunu ilk kez indiricem sezon 2 içerisinde sezon 1 de var mı ikisini de indirmem gerekiyor mu?

M

mertmert22

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Android için 2. Sezon apksı yüklenmiyor hocam 2 defa indirip sildim apk yı kontrol edermisiniz

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Android için 2. Sezon apksı yüklenmiyor hocam 2 defa indirip sildim apk yı kontrol edermisiniz
APK dosyasında bir sıkıntı yok, cihazınızda boş yer olmayabilir. Eğer yeriniz varsa google play üzerinden SAI apk uygulamasını indirip oyunu o program üzerinden kurmayı deneyiniz.

M

mertmert22

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
APK dosyasında bir sıkıntı yok, cihazınızda boş yer olmayabilir. Eğer yeriniz varsa google play üzerinden SAI apk uygulamasını indirip oyunu o program üzerinden kurmayı deneyiniz.
Normalde 4gb yer vardı ama yine de bi kaç dosya silip tekrardan kurdum sorun kalmadı yardım için teşekkürler

S

SedatXL

S.U.A.D. Özel Çeviri
Kredi
0$
megadan indiremiyorum 2 gb den sonra indirme sınırı diyor. Cloud dan indireyim dedim 12 saat diyor google direveye yüklerseniz daha hızlı iner

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
megadan indiremiyorum 2 gb den sonra indirme sınırı diyor. Cloud dan indireyim dedim 12 saat diyor google direveye yüklerseniz daha hızlı iner
Google drive linklerimizde genel bir sorun oluştuğu için artık onu kullanmıyoruz. PC kullanıyorsanız İDM programını kullanarak internetinizin sağladığı en yüksek hız ile oyunu indirebilirsiniz.

S

SedatXL

S.U.A.D. Özel Çeviri
Kredi
0$
Google drive linklerimizde genel bir sorun oluştuğu için artık onu kullanmıyoruz. PC kullanıyorsanız İDM programını kullanarak internetinizin sağladığı en yüksek hız ile oyunu indirebilirsiniz.
aynen bende öyle yaptım.yinede teşekkür ederim +1

Jyzr

Jyzr

S.U.A.D. Özel Çeviri
Kredi
0$
1653323083313.png ertesi sabah oluyor yine aynı şeyleri konuşuyor yardımcı olabilir misiniz?

Üst Alt