Echoes of Lust (Lust Theory) Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Echoes of Lust (Lust Theory) Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
S2B8
U

Uur

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hallettim Sophie görevini hepsi bitti sanırım angel ile görev var mı

Mustafayavuz

Mustafayavuz

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Sezon 2 bölüm 4 yeni mi geldi yoksa önceden var mıydı?

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
Oyunun 2.Sezon bölüm 5 sonunda yayınlandı.İlk oynadığımda ingilizce sürümünü bulmakta zorlandım.Son güncelleme ile gelen yeni karakter sarışın ''Amy'' güzel duruyor, oyunda etkisi olacaktır.Onun görevlerini oynamak eğlenceliydi.Parti de olaylar olması komikti. ''Megan'' sonunda ulaşabilmemiz oyunda ilerleme kat edeceğimiz anlamına geliyor.''Zoe'' sürekli ''Megan'' yanında olması ikisinin de hikaye görevlerinin bağlantılı olması oyunun ileri de alternatif çoklu bir romantizm son yaşanması düşünülebilir.Tabi ki bu yapımcıya bağlı bir durum hikayeyi hangi yollara sürüklerse o yön de ilerleyecektir.Oyunun geliştirilmesi hızlandırıldı sanırım, 6. bölüm için ekstra sahneleri çoktan paylaşmaya başlamış.Birden fazla oyun üzerinde de çalışılıyor.
Bunlar ''Summer with Mia'' ve yeni oyunları !NTR! olan bir oyun. Bu oyunu yapmak yerine başka bir hikayeye odaklanabilirlerdi. !NTR! oyunlarının hiç biri ne iyi bir hikayeye ne de beğenilen bir oyuna dönemedi. Oyunun türü zaten baştan kaybediyor.Render ve animasyonları bu türe harcamak zaman kaybından başka bir şey değildir.Neyse emeğinize sağlık.;):geek:(y)(y)

G23

G23

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun bittiği yer, en son uyandığınızda arabanın alarmı çalmıyordu burada bitiyordu yanlış hatırlamıyorsam. Bundan başka güncelleme geldi mi ? Bilenler cevap verir ise sevinirim.

Oyunu daha önce oynamayanlar için çok tavsiye ederim hikayeside güzel renderlarda güzel görevleride iyi. 10 üzerinden 7-8 ederi vardır.

Mustafayavuz

Mustafayavuz

Kredi
1$
Bölüm 5 çevirisini bekliyorum 🤩🤩

Scarlet42

Scarlet42

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sadece 10dk kadar oynadım. Çok spoiler olmayacaksa bir şey sorabilir miyim? Gün döngüsü 2.Sezon da devam ediyor mu?

Mustafayavuz

Mustafayavuz

Kredi
1$
İçerik haftasında echoes of lust olacak mı ve direkt ücretsiz indirebilcez mi?

DozgerMirza

DozgerMirza

S.N. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
0$
Hocam yeni güncellemesi çıkmış onuda çeviri listesine ekleyebilirseniz çok güzel olacak

yasinwashere

yasinwashere

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun 1. sezonun ilk 1-2 saatini oynamıştım ve oyun sürekli tekrar ediyordu. Böyle bir senaryoda çok az karakter olması sıkıcıydı. Oyunsuz geçen yaz sezonundan dolayı tekrar oynamak istiyorum. Acaba oyun bu döngüyü kırıyor mu, karakter sayısı artıyor mu ? Cevaplarsanız sevinirim.

yasinwashere

yasinwashere

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun 1. sezonun ilk 1-2 saatini oynamıştım ve oyun sürekli tekrar ediyordu. Böyle bir senaryoda çok az karakter olması sıkıcıydı. Oyunsuz geçen yaz sezonundan dolayı tekrar oynamak istiyorum. Acaba oyun bu döngüyü kırıyor mu, karakter sayısı artıyor mu ? Cevaplarsanız sevinirim.
kimse oynamadımı la

G23

G23

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
kimse oynamadımı la
Merhaba, karakterler yine aynı karakterler sadece Emily vardı ( okulun önünde silahla bekleyen kız ) onun annesi dahil oluyor ama onunda pek bir etkisi yok şimdilik. Oyun yine tekrarlanan gün döngüsüne sahip ama bu sefer başka zaman aralığında.

K

Kayrawolf

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
5 bölümde ki hidden eventsları açabilen var mı ben 1 tane bulabildim sadece

akşam mutfakta elizabeth'in önünde ki bardağı tıklarsanız hikayede olmayan bir kız sahnesi açılıyor.

F

faruktepe07

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Güncelleme yeni bölüm ne zaman gelir acaba?

mstafa20

mstafa20

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
merhaba 2.sezonu indirdim ama oyunu açamıyorum 1.sezonda sıkıntı yok ama 2.sezon açılmıyor
sorunda adult ekranı geliyor bekliyorum bi anda kapanıyor sonra hiç birşey gelmiyor

lisamona99

lisamona99

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hayatımda gördüğüm en komik çeviri bu oyundu Allah razı olsun herkesten gülmekten işedim altıma gxKhdkshdskhdskdhskdhskziwpjfslxn harika ya

Üst Alt