Echoes of Lust (Lust Theory) Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Echoes of Lust (Lust Theory) Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
S2B8
exifo

exifo

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bol bol 3. duvarı yıkan bir oyun bazen çevirmenler sağolsun yıkıyor bazen de oyun, çok keyifli. Başlangıçta konsept çok çabuk bayacak gibi görünse de inkar etmeyeceğim ne kadar bazen aynı şeyleri yaptığınızda atlasa da atlamadığı kısımlarda baya sıkıldım, konsepti iyi değerlendirmeyi başarmış yapımcı ve oyun güzel oynanır çok bayılmadım ama çokta sıkılmadım 2. sezonun devamını bekliyoruz bakalım Elie baya hoş .d. Bu oyuna puanım 4/5 deneyin bir umarım konsept hoşunuza gider gitmese bile her sabah kalktığınızda mc nin isyanı bile yeterince eğlenceli :D

W

Whoknows

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hesabıma giriyorum ama oyun siyah ekranda kalıyor açılmıyor

N

NeverStack

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bütün karakterlerde yapabileceğim her şeyi tamamladım 1. sezonda ama bazılarında devam edecek yazıyor bazılarında hikayeyi devam ettirmen gerekiyor yazıyor ne yapmalıyım

A

adaletking3

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
arkadaşlar bölüm 2 yi tamamladım ancak jessicanın 2 sahnesi kaldı ve oyun şu anda kilit durumda günün her vakti herşeyi tek tek denedim olmuyor daha önce başına gelen var mı nedir çözümü bilen cevaplasın lütfen
aynı sorunu şuan bende yaşıyorum. hileler kısmından jessicanın 2. görevinide tamamladım. eksik hiçbirşey kalması gizli noel sahneside tamam ancak hala bitmedi. belkide the end yazmayı unuttular

Mustafayavuz

Mustafayavuz

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Yeni güncelleme ne zaman gelir?

D

dogadeniz

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
2. sezonun da Elizabet ile banyoda sakso sahnesinde 2. aşamaya geçmeden hemen önce oyun kapanıyor. bir bakarmısınız

P

pablo_escobar

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
saveler de hata veriyor baştan başlatıyor ne yapmalıyım

P

pablo_escobar

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
jessicanın bilgisayar şifresini salonda bulamıyorum nersinde acaba

Uchiha Madara0

Uchiha Madara0

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
1. Sezon ve 2. Sezon u aynı anda indirmem mi lazım yoksa ilk 1. Sezonu oynayıp sonra mı 2. Sezonu indirecem

P

pablo_escobar

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
öğleden sonra salonda jessicanın şifresini bul diyor ama hiçbir yerde yok acil yardım lazım

U

Uur

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hepsini tamamladım Ellie kaldı sadece ama Sophie nın görevini tamamla diyor, Sophie nin görevini göremiyorum

Üst Alt