Echoes of Lust (Lust Theory) Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Echoes of Lust (Lust Theory) Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
S2B8
Tturgut24

Tturgut24

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Yeni guncellemede sadece Ellie ve Sophiaya mi geldi gorevler bosuna bekledik o zaman

K

Kayrawolf

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
arkadaşlar bölüm 2 yi tamamladım ancak jessicanın 2 sahnesi kaldı ve oyun şu anda kilit durumda günün her vakti herşeyi tek tek denedim olmuyor daha önce başına gelen var mı nedir çözümü bilen cevaplasın lütfen

Korisch

Korisch

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
arkadaşlar bölüm 2 yi tamamladım ancak jessicanın 2 sahnesi kaldı ve oyun şu anda kilit durumda günün her vakti herşeyi tek tek denedim olmuyor daha önce başına gelen var mı nedir çözümü bilen cevaplasın lütfen
Görevlerinde ne yazıyor?

K

Kayrawolf

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Görevlerinde ne yazıyor?
hepsinin görevlerinde devamı gelecek yazıyor ama oyun bitmedi bölüm bitti yazısına ulaşamadım açılması gereken sahnelere baktım jessicanın daha 2 sahnesi var açılması gereken onlarda açılınca bölüm tamamlanacak ama ne yaptımsa olmadı

Korisch

Korisch

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
hepsinin görevlerinde devamı gelecek yazıyor ama oyun bitmedi bölüm bitti yazısına ulaşamadım açılması gereken sahnelere baktım jessicanın daha 2 sahnesi var açılması gereken onlarda açılınca bölüm tamamlanacak ama ne yaptımsa olmadı
Bütün hepsinde devam edecek diyorsa bölüm bitmiştir. Ayrıyca verdiğiniz cevaplara göre de sahne görme olasılığı vardır yani o 2 sahne sizin verdiğiniz yanlış cevaplar yüzünden gözükmüyor olabilir ve görmek isterseniz ki hilelerde galeri hilesi var oradan bakabilirsiniz. İyi oyunlar dilerim...

powerful03

powerful03

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Deluca Family nin aldığı aynı güncellemeyi almış 1-2 yeni şey var onlarda kısaca güncellemeseler daha iyiydi.

Sylvie

Sylvie

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Güncellemeler hiç tatmin ettmedi.Ellie'nin hikayesi bari biraz ilerleseydi.Güzel oyun fakat oynayan bir daha oynamasına gerek yok yeni bir şey neredeyse yok çünkü.

K

Kayrawolf

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bütün hepsinde devam edecek diyorsa bölüm bitmiştir. Ayrıyca verdiğiniz cevaplara göre de sahne görme olasılığı vardır yani o 2 sahne sizin verdiğiniz yanlış cevaplar yüzünden gözükmüyor olabilir ve görmek isterseniz ki hilelerde galeri hilesi var oradan bakabilirsiniz. İyi oyunlar dilerim...
tamam onu biliyorum ancak oyununda bittiğine dair mesaj gelmedi çünkü bir önce ki oyunu tamamladığımda bu versiyonun sonu diyordu ama 2 bölümde öyle bir şey olmadı

V

vegan ejder

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Geçen seriye fazla bir şey eklenmiş mi? Oynayan arkadaşlar paylaşırsa seviniriz

Y

ygt6880

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaşlar bitirenlere soruyorum. Nicole görevi kaldı ama ilerlemiyor. Evde olmalı her sabah diyor ama Nicolun evi haritada yok bütün binalara dokunuyorum. Oyun bitmediği halde ilerlemiyor takıldım yardımcı olabilir misiniz?

Gokhan.kurux

Gokhan.kurux

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sezon 1i indireceğim ilk önce, ama ikinci sezona geçtiğimden sonra 1i silebilir miyim? Silersem seçimler gider mi?

A

Alpern

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Gorevleri nerden kontrol ediyoruz hangi karaktere tiklasam "Onunla suan konusmama gerek yok" yaziyo. Zaman atlama olayi varsa onuda bulamadim. Megan odasinda oturuyor Jessica garajda spor yapiyo elizabeth tv izliyor. Okulda kimse yok. Diger evlere de girilmiyor

N

Nicksiztosbaga

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun çok heyecanlı bı yerde takildi.İlerleyemiyorum.Nasil çözebilirim

A

aGLa

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oynadım mi hatırlamıyorum ama boyutlara bakarsak sağlam