Echoes of Lust (Lust Theory) Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Echoes of Lust (Lust Theory) Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
S2B8
escobar1239

escobar1239

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Hadi betadan çıkarın artık oynayacak oyun kalmadı. Bu aralar elim sıkışık üyelik de alamıyorum

C

CrazyBoy6161

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaş ne zaman betadan çıkacak 1 aydır bekliyorum

D

d0ct0r

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Daha önce beta için erişim almışlığım sonra destekçi plus alarak size destek olmaya çalışmışlığım var güzel bir site olduğunuzu düşünüyorum ama öncede iki maksimum üç hafta olan beta sürelerini bu kadar uzatmanız bence hiç hoş olmadı sonuçta herkesin alım gücü belli ve insanlar elinden geldiğince size destek olmuyor çalışıyor zaten

Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0$
Daha önce beta için erişim almışlığım sonra destekçi plus alarak size destek olmaya çalışmışlığım var güzel bir site olduğunuzu düşünüyorum ama öncede iki maksimum üç hafta olan beta sürelerini bu kadar uzatmanız bence hiç hoş olmadı sonuçta herkesin alım gücü belli ve insanlar elinden geldiğince size destek olmuyor çalışıyor zaten
Çok değişen bir şey yok, Beta süreçleri bittiğinde artık 2 oyun yerine 4-5 oyuna erişiyorsunuz. Ayrıca bunun en büyük nedenlerinden biri anlam bozuklukları ve yazım yanlışlarını düzeltmek için artık eskisi kadar zaman ayırmıyoruz. Bu da daha fazla Türkçe oyun çıkartmamıza yarıyor. Yani çok değişen bir şey yok, 6-7 gün süre uzadı ama çıkardığımız Türkçe oyunlar çoğaldı.

Iboo

Iboo

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
0$
Eskiden en fazla bir hafta oyunlar betada kaliyordu simdi en az 20 gun kaliyor 1 aydir bekliyorum cikartin artik

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
Eskiden en fazla bir hafta oyunlar betada kaliyordu simdi en az 20 gun kaliyor 1 aydir bekliyorum cikartin artik
Çok değişen bir şey yok, Beta süreçleri bittiğinde artık 2 oyun yerine 4-5 oyuna erişiyorsunuz. Ayrıca bunun en büyük nedenlerinden biri anlam bozuklukları ve yazım yanlışlarını düzeltmek için artık eskisi kadar zaman ayırmıyoruz. Bu da daha fazla Türkçe oyun çıkartmamıza yarıyor. Yani çok değişen bir şey yok, 6-7 gün süre uzadı ama çıkardığımız Türkçe oyunlar çoğaldı.
Olay tamamen bundan ibaret en güzel açıklama burda yazıyor.

SakinZeytin

SakinZeytin

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun menü, kaydetme, geri gitme gibi tuşları bi tek bende mi gözükmüyo ne kayıt yapabiliyorum ne bi şey androidden oynuyorum

N

Nuada

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Paylaşım için teşekkürler. Güzel sahneler eklenmiş.

Steve Rogers

Steve Rogers

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Ben sezon 1 sezon 2 yi önceden oynamıştım. Güncelleme geldi şimdi sezon 2 yi mi indirmem lazım kaldığm yerden gitmek için?

Dreakshark

Dreakshark

Çevirmen
Kredi
0$
Yalnız bu oyunun içinde olduğu paket, geçtiğimiz ayın 18'inde beta olarak sunuldu, ve bu ayın 5'inde erişime açıldı. Yani aslında 3 hafta bile kalmadı :)

Üst Alt