Echoes of Lust (Lust Theory) Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Echoes of Lust (Lust Theory) Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
S2B8
B

Bailex

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Devamı ne zaman gelir?

PCB

PCB

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
sezon 2 yi oynamak icin sezon 1in inik olmasi mi gerekiyor

H

Hyodo

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
sezon 1 pc linlerini yenilermisiniz sadece mega çalışıyor onuda kotadan indiremiyorum cloud ise android linki olmuş

B

berk23755

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sezon 2 den bir şey anlamadım hilelerden gizli sahneler açıyorum daha yapmadığım bir sürü görev olduğunu düşündürüyor ama onların hiçbirini yapamadım daha doğrusu yapamıyor da olabilirim tıkladığım her konum, her karaktere şu anda konuşamam, şu anda oraya gidemem yanıtı alıyorum oyun bittiyse o gizli sahneler ne bana yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler 🥰🤗

L

Lasthope

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun en başında şu ilişkiler kısmını nasıl idare ediyoruz yardımcı olabilir misiniz?(yazdığım bağzı şeyler sığmıyor)

Korisch

Korisch

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun en başında şu ilişkiler kısmını nasıl idare ediyoruz yardımcı olabilir misiniz?(yazdığım bağzı şeyler sığmıyor)
Genellikle cevapları yeşil olana tıklayın onlar en iyi cevaptır ve ilişkiler için en iyisidir

A

arday210

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sezon 2 den bir şey anlamadım hilelerden gizli sahneler açıyorum daha yapmadığım bir sürü görev olduğunu düşündürüyor ama onların hiçbirini yapamadım daha doğrusu yapamıyor da olabilirim tıkladığım her konum, her karaktere şu anda konuşamam, şu anda oraya gidemem yanıtı alıyorum oyun bittiyse o gizli sahneler ne bana yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler 🥰🤗
hocam ben de aynı sorunu yaşıyorum bı çözüm bulabildin mı sen acaba

O

Ozbk58

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İpucu listesinde 6/7 yazıyor başka birşey yapamıyorum orayı nasıl geçerim

R

RavenEmbla

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sezon 2 bölüm 3 ü bekliyecez bu tarz mistik olaylı oyunları çok seviyorum Bi an önce gelse 3. Bölüm

B

blackj4ck

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
6 da 7 sorununu hallettim yapamayanlar için sabah kalkar kalkmaz aşağı inin Elizabeth e iş nasıl die sorun iyi oyunlar

N

Nuada

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ben 1. sezonu bitirdim. 2.yi indirip açtığımda oyun baştan başlıyor sanırım ? 1. sezonun savelerini 2ye attığımda hata veryor.

Üst Alt