Depraved Awakening Türkçe 1.0 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Android Türkçe Depraved Awakening Türkçe 1.0

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Final
Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0$
depravedawakeningtürkçe.png

GENEL BAKIŞ

Özgür bir şehirde dedektifsiniz. Şehirin aşırı özgür olması sizin işinizi daha zorlaştırıyor. Artık davaların çözülmesi daha zor bir hale gelmeye başladı, özellikle de sonuncusu. Sizden yardım isteyen müşteriniz ölü bulundu. Bunun nedeni olarak herkes intihar olarak görüyor fakat siz öyle düşünmüyorsunuz. Bu olayı araştırıp intihar mı yoksa bir cinayet mi öğrenmelisiniz. Belki de herkesin düşündüğü gibi bir intihardır, ama neden ?

Paylaşılan Tarih: 08.07.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 1.0
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 2.72 GB
Oyun Boyutu APK: 528 MB

Oyun Konuları
3DCG, Male Protagonist, Adventure, Anal Sex, Animated, BDSM, Big tits, Corruption, Creampie, Footjob, Graphic violence, Group sex, Male domination, MILF, Mobile game, Oral sex, POV, Romance, Sex toys, Spanking, Stripping, Titfuck, Vaginal sex, Voyeurism, Lesbian, Prostitution, Interracial, Cheating, Slave
Oyunu nasıl açarım ?
- RAR'dan çıkarttıktan sonra Depraved Awakening oyununu çalıştırın.
- Adult Oyun Çeviri Web sitemizdeki üyeliğiniz ile giriş yapabilirsiniz.

İNDİRME BUTONLARI

WINDOWS
CLOUD

ANDROID
CLOUD - MEGA

GÖRSELLER

Adultoyun_eviri113823_ch7pool0.jpg Adultoyun_eviri113826_ch8duo1.jpg Adultoyun_eviri113836_ch6dep8.jpg Adultoyun_eviri160647_ch9regent27mido.jpg Adultoyun_eviri160655_ch10chase7.jpg Adultoyun_eviri160656_ch10chase29.jpg Adultoyun_eviri160659_ch11diner2.jpg

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Final vermiş oyunları her zaman severim. Yorumlara ve oyunun açıklamasına baktığında kaliteli bir yapıt gibi görünüyor. Listeme ekledim.

WishBone

WishBone

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun kaliteli seçimler baya etkiliyor emeğinize sağlık

Nakaseta

Nakaseta

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
hikaye olarak güzel

Schútz

Schútz

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Grafik olarak hikaye olarak mükemmel,çok beğendim

Mehmet

Mehmet

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hikayeli güzel oyunlardan bir tanesi.Kesinlikle şans vermeniz gereken oyunlardan.

Jupiter

Jupiter

Doğasever
Kredi
0$
Güzel bir hikayesi var. Ben severek oynadım. Tavsiye ederim.

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
Çok kaliteli bir yapım, seçimleriniz gidişatı ciddi şekilde etkileyebiliyor. Birden fazla sonu var tekrar tekrar oynamalık :coffee:

aranel123

aranel123

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kesinlikle oynanması gereken oyunlardan tercihleriniz oyuna çok etki ediyor.Alternatif sonları daha da güzelleştirmiş oyunu

Üst Alt