Depraved Awakening Türkçe 1.0 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Android Türkçe Depraved Awakening Türkçe 1.0

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Final
SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
İlk oynadığım oyunlar serisinden biridir.''L.A Noire'' oyununun günümüzde geçen yetişkin bir versiyonu desem yanılmam herhalde.Güzel karakterleri ve güzel bir hikayesi var.Çevirmenleri tebrik ediyorum.
🥰 (y) :cool:

OZTAC

OZTAC

Çok Bakmayın Profil Eskimesin
Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Web Sitesi
www.bombabomba.com
Kredi
0$
Oyunu indirmeyi düşünenler; oyun gerçekten güzel
Polisiye bir oyun olmuş başrol yani siz bir dedektifsiniz. Ve oyunun başlangıcından sonuna kadar bir olayı cozmeye çalışıyorsunuz.
Devamı olabilecek bir oyundu, herkese Tavsiye ederim.

S

Serox01

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ekli dosyayı görüntüle 851

GENEL BAKIŞ
Özgür bir şehirde dedektifsiniz. Şehirin aşırı özgür olması sizin işinizi daha zorlaştırıyor. Artık davaların çözülmesi daha zor bir hale gelmeye başladı, özellikle de sonuncusu. Sizden yardım isteyen müşteriniz ölü bulundu. Bunun nedeni olarak herkes intihar olarak görüyor fakat siz öyle düşünmüyorsunuz. Bu olayı araştırıp intihar mı yoksa bir cinayet mi öğrenmelisiniz. Belki de herkesin düşündüğü gibi bir intihardır, ama neden ?

Paylaşılan Tarih: 08.07.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 1.0
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 2.72 GB
Oyun Boyutu APK: 519 MB

Oyun Konuları
3DCG, Male Protagonist, Adventure, Anal Sex, Animated, BDSM, Big tits, Corruption, Creampie, Footjob, Graphic violence, Group sex, Male domination, MILF, Mobile game, Oral sex, POV, Romance, Sex toys, Spanking, Stripping, Titfuck, Vaginal sex, Voyeurism, Lesbian, Prostitution, Interracial, Cheating, Slave
Oyunu nasıl açarım ?
- RAR'dan çıkarttıktan sonra Depraved Awakening oyununu çalıştırın.
- Adult Oyun Çeviri Web sitemizdeki üyeliğiniz ile giriş yapabilirsiniz.
Oyuna giriş yapamıyorum giriş bilgileri istiyor yazıyorum yanlış Bilgi diyor lütfen yardım edin

S

Serox01

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kayıt olmak istiyorum bu defa da sayfa hatalı çıkıyor

ReckyRey

ReckyRey

Doğasever
Kredi
0$
Oyuna giriş yapamıyorum giriş bilgileri istiyor yazıyorum yanlış Bilgi diyor lütfen yardım edin
Bilginize: Oyuna giriş yaparken giremez, hata alırsanız; Kullanıcı adınızda veya şifrenizde ö, ş, ç, ğ, ü, ı harfleri olduğu içindir. Bu harfleri o, s, c, g, u, i olarak yazınız. Sistem giriş yaparken otomatik algılayacak ve giriş yapabileceksiniz.

S

Serox01

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bilginize: Oyuna giriş yaparken giremez, hata alırsanız; Kullanıcı adınızda veya şifrenizde ö, ş, ç, ğ, ü, ı harfleri olduğu içindir. Bu harfleri o, s, c, g, u, i olarak yazınız. Sistem giriş yaparken otomatik algılayacak ve giriş yapabileceksiniz.
Zaten şifrem ve kullanıcı adımda ö ş ç gibi harfler yok yine de giremiyorum

H

hoba09

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ntr açmalımıyız bilemedim etkiliyor mu oyunun gidişatını

D

Deevrim

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
windows sürümü ile android arasındaki fark ne?

Üst Alt