Depraved Awakening Türkçe 1.0 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Android Türkçe Depraved Awakening Türkçe 1.0

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Final
O

oguzhan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bol bol seks ve seksvari eylemler olsada yine de üzücü ve hüzünlendirici bir hikaye'ye sahip. İnsanların ne denli sapkın olduğunu ve nelerin yapılabileceğini nakış nakış işlemiş oyundur. Final olması üzücü oldu. Şuan içimde hafif buruk bir hüzün ve tat var.. Evet çok iyi seks sahneleri var. Fakat hikayesi biraz burukluk ve hüzün yarattı. Sonuçta insanlar bir şekilde hayatlarını devam ettirme peşindedir. Kimseyi tercih ve fikirleriyle yargılayamayız. Her insanın hayatı mükemmel ve dört dörtlük olmayabiliyor... 10 dolar için striptiz klüplerinde çalışan bir kadını suçlayamayız mesela....

Bunun gibi bir çok etkenin birleşmesi bu oyunu çok iyi yerlere getirmiş. Keşke devam etseymiş. Sıra City of broken dreams'a geldi... Bunu bir kenarıya koyduk, hafızaya kaydettik...

Şu ana kadar çok beğendiğim oyunlar

- Become a rock star ( Rock müzik sever olarak güzel bir işleyişi var..)
- Acting lessions - (Büyük bir efsanedir benim için)
- The deluca family - (Pek birşey yok ama hikayesi iyi..)

Ve tabi ki depraved awakening ne bu listeye dahil oldu... Bu oyun ile beraber toplam 4 oyun bitirdim... Ve bu gece elbette City of broken dreams'a bir el atacağım...

Kararlar bir çok şeyi etkiliyor. Ben judy üzerinde biraz yoğunlaştım.. Diğer karakterler ile pek etkileşimim olmadı ama yine görev ve hikaye icabi birazcık yarazlık yaptım şimdi.. Yalan yok...

Solucann

Solucann

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ekli dosyayı görüntüle 851

GENEL BAKIŞ
Özgür bir şehirde dedektifsiniz. Şehirin aşırı özgür olması sizin işinizi daha zorlaştırıyor. Artık davaların çözülmesi daha zor bir hale gelmeye başladı, özellikle de sonuncusu. Sizden yardım isteyen müşteriniz ölü bulundu. Bunun nedeni olarak herkes intihar olarak görüyor fakat siz öyle düşünmüyorsunuz. Bu olayı araştırıp intihar mı yoksa bir cinayet mi öğrenmelisiniz. Belki de herkesin düşündüğü gibi bir intihardır, ama neden ?

Paylaşılan Tarih: 08.07.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 1.0
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 2.72 GB
Oyun Boyutu APK: 519 MB

Oyun Konuları
3DCG, Male Protagonist, Adventure, Anal Sex, Animated, BDSM, Big tits, Corruption, Creampie, Footjob, Graphic violence, Group sex, Male domination, MILF, Mobile game, Oral sex, POV, Romance, Sex toys, Spanking, Stripping, Titfuck, Vaginal sex, Voyeurism, Lesbian, Prostitution, Interracial, Cheating, Slave
Oyunu nasıl açarım ?
- RAR'dan çıkarttıktan sonra Depraved Awakening oyununu çalıştırın.
- Adult Oyun Çeviri Web sitemizdeki üyeliğiniz ile giriş yapabilirsiniz.
Yeni güncelleme geldi mi en son babasını bulmuştu ve baskın yapılacaktı??

M

Muhammett.st

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hayatımda oynadığım en iyi adult oyunlarından, cidden mükemmel birşey. Oynamanızı öneririm

Arslan_

Arslan_

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Şu linkleri düzeltin cloud dan indiriyorum belli bir süre sonra dosya yok diyor google drive kota aşıldı diyor

holystep

holystep

Doğasever
Kredi
1$
Oynamak için geç kaldık gibi yorumlara bakılırsa güzel duruyor. Oynayalım görelim

fearfatih

fearfatih

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Rardan Çıkarırken 100 de 99 da Arşiv Hatası Alıyorum neden acaba???

O

Oyundelisi

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bol bol seks ve seksvari eylemler olsada yine de üzücü ve hüzünlendirici bir hikaye'ye sahip. İnsanların ne denli sapkın olduğunu ve nelerin yapılabileceğini nakış nakış işlemiş oyundur. Final olması üzücü oldu. Şuan içimde hafif buruk bir hüzün ve tat var.. Evet çok iyi seks sahneleri var. Fakat hikayesi biraz burukluk ve hüzün yarattı. Sonuçta insanlar bir şekilde hayatlarını devam ettirme peşindedir. Kimseyi tercih ve fikirleriyle yargılayamayız. Her insanın hayatı mükemmel ve dört dörtlük olmayabiliyor... 10 dolar için striptiz klüplerinde çalışan bir kadını suçlayamayız mesela....

Bunun gibi bir çok etkenin birleşmesi bu oyunu çok iyi yerlere getirmiş. Keşke devam etseymiş. Sıra City of broken dreams'a geldi... Bunu bir kenarıya koyduk, hafızaya kaydettik...

Şu ana kadar çok beğendiğim oyunlar

- Become a rock star ( Rock müzik sever olarak güzel bir işleyişi var..)
- Acting lessions - (Büyük bir efsanedir benim için)
- The deluca family - (Pek birşey yok ama hikayesi iyi..)

Ve tabi ki depraved awakening ne bu listeye dahil oldu... Bu oyun ile beraber toplam 4 oyun bitirdim... Ve bu gece elbette City of broken dreams'a bir el atacağım...

Kararlar bir çok şeyi etkiliyor. Ben judy üzerinde biraz yoğunlaştım.. Diğer karakterler ile pek etkileşimim olmadı ama yine görev ve hikaye icabi birazcık yarazlık yaptım şimdi.. Yalan yok...
Being a dick oynamadıysan oyna net 1. Olur acting lessonla aynı yapımcının olması lazım

Sylvie

Sylvie

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hey sen bunu okuyon git ve bu oyunu oyna.Oynamazsan çok şey kaybedersin ona göre

Kvara

Kvara

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
2$
Oyun gayet güzel favorim oldu

Üst Alt