Hoşgeldiniz, Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları

Sitemize hoşgeldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Android Türkçe Depraved Awakening Türkçe 1.0

Mackenzie

Yönetici
Adultoyun_eviri3471959-min.png

GENEL BAKIŞ
Özgür bir şehirde dedektifsiniz. Şehirin aşırı özgür olması sizin işinizi daha zorlaştırıyor. Artık davaların çözülmesi daha zor bir hale gelmeye başladı, özellikle de sonuncusu. Sizden yardım isteyen müşteriniz ölü bulundu. Bunun nedeni olarak herkes intihar olarak görüyor fakat siz öyle düşünmüyorsunuz. Bu olayı araştırıp intihar mı yoksa bir cinayet mi öğrenmelisiniz. Belki de herkesin düşündüğü gibi bir intihardır, ama neden ?

Paylaşılan Tarih: 08.07.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 1.0
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 2.72 GB
Oyun Boyutu APK: 519 MB

Oyun Konuları
3DCG, Male Protagonist, Adventure, Anal Sex, Animated, BDSM, Big tits, Corruption, Creampie, Footjob, Graphic violence, Group sex, Male domination, MILF, Mobile game, Oral sex, POV, Romance, Sex toys, Spanking, Stripping, Titfuck, Vaginal sex, Voyeurism, Lesbian, Prostitution, Interracial, Cheating, Slave
Oyunu nasıl açarım ?
- RAR'dan çıkarttıktan sonra Depraved Awakening oyununu çalıştırın.
- Adult Oyun Çeviri Web sitemizdeki üyeliğiniz ile giriş yapabilirsiniz.

İNDİRME BUTONLARI

WINDOWS
CLOUD - GDRIVE

ANDROID
CLOUD - GDRIVE

GÖRSELLER

Adultoyun_eviri113823_ch7pool0.jpg Adultoyun_eviri113826_ch8duo1.jpg Adultoyun_eviri113836_ch6dep8.jpg Adultoyun_eviri160647_ch9regent27mido.jpg Adultoyun_eviri160655_ch10chase7.jpg Adultoyun_eviri160656_ch10chase29.jpg Adultoyun_eviri160659_ch11diner2.jpg

Derezzerd

Çevirmen
Hikayesi güzel. Verdiğiniz kararlar hikayeyi etkiliyor. Oynamanızı tavsiye ederim.

MRainb0w

Kayıtlı Üye
Final vermiş oyunları her zaman severim. Yorumlara ve oyunun açıklamasına baktığında kaliteli bir yapıt gibi görünüyor. Listeme ekledim.

WishBone

Kayıtlı Üye
Oyun kaliteli seçimler baya etkiliyor emeğinize sağlık

Schútz

Kayıtlı Üye
Grafik olarak hikaye olarak mükemmel,çok beğendim

Mehmet

Kayıtlı Üye
Hikayeli güzel oyunlardan bir tanesi.Kesinlikle şans vermeniz gereken oyunlardan.

Jupiter

Destekçi Plus
Güzel bir hikayesi var. Ben severek oynadım. Tavsiye ederim.

ErenDB

Kayıtlı Üye
Hikaye ve oynanış bakımından on numara oyun tavsiye ederim.

Silence

Moderatör
Çok kaliteli bir yapım, seçimleriniz gidişatı ciddi şekilde etkileyebiliyor. Birden fazla sonu var tekrar tekrar oynamalık :coffee:

aranel123

Kayıtlı Üye
Kesinlikle oynanması gereken oyunlardan tercihleriniz oyuna çok etki ediyor.Alternatif sonları daha da güzelleştirmiş oyunu