Deliverance Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Android Türkçe Deliverance Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Final
D

dijitaltakipci

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
agalar biti yardımcı olabilirmi ? oyunları indiremiyorum reklamlarla linklerle dönüp duruyoruz

D

dijitaltakipci

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyun hata veriyor maalesef. oyun betada güncellemek istiyormusunz yazıyor evet deyince buraya yönlendiriyor. yok hayır dersen sorun oluştu yazıyor. yoksay falan hiçbir işe yaramıyor :(

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
oyun hata veriyor maalesef. oyun betada güncellemek istiyormusunz yazıyor evet deyince buraya yönlendiriyor. yok hayır dersen sorun oluştu yazıyor. yoksay falan hiçbir işe yaramıyor :(
Hayıra basıp oyuna devam edin güncellemenize gerek yok.

E

emirkrdmr

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Güncelleme geldi güncellemek ister misiniz diyor evet dersen oyundan çıkıp buraya gönderiyor bir şey değişmiyor hayır dersen oyundaki açılış ekranı bile gelmeden hata veriyor yardımcı olur musunuz?

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
Hayır'a Basınca Hata Ekranı Geliyor, Ne Yazık ki Oyuna Devam Edilmiyor. İletir misiniz Lütfen ?
İlettim ama dediğim gibi login sorunundan kaynaklandığından şuan yapabileceğimiz birşey yok pc oyunları için bir çözüm arayışındayız.

A

ankakiral

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bende aynı hatayı alıyorum takipteyim düzelirse etiketlerseniz çok sevinirim

R

RİCO

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Aylink.co çalışmıyor lütfen bir çözüm bulun

F

ferhat3659

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Şu an aylinklerde bir problem olmaması lazım.
özür dilerim ben yanlış yazdım linklerde sorun yok oyunu indirince güncelleme yapmak istermisinz diye soruyor evet diyorsun buraya atıyor hayır diyorsun hata ekranı geliyor aslında bunu söylediğimi sandım

Üst Alt