City of Broken Dreamers Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe City of Broken Dreamers Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 14
G23

G23

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sevgili admin arkadaşlar. Sitenize vpn kullanmadan girilmiyor. Ayrıca indirdiğim bu oyunu oynayamıyorum. Hata olarak oyunun açılış kısmında ki üye adı ve şifre yerinde, internet erişimiz yoktur yazıyor.

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
G23 Foruma VPN kullanmadan giriş yapabilirsiniz. DNS veya başka bir ayardan kaynaklıdır yani bizden kaynaklı bir sorun değil.

Login konusunda ise bazı oyunlarımızda maalesef hata var düzeltilecek.

M

mr_Hydra

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Güzel oyuna benziyor umarım yorumlardaki kadar güzeldir

LfkCn

LfkCn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
az önce bitirdim oyunu, şahane iş olmuş yapımcıyı tebrik ediyorum. oyundaki çoğu şeyi beğendim. grafikleri, hikayesi, diyalogları vs. gayet iyiydi. sinematikler de çok profesyonelce hazırlanmış, sanki film izliyorsunuz gibi. animasyonlara çok bayılmadım. kaliteliler ancak cima ediş şekilleri pek gerçekçi gelmedi bana. bazı oyunlarda bu olay oluyor, animasyonlar kaliteli oluyor en ufak bi titreme hareketini bile ekliyorlar ama genel olarak pozisyonlar ve ileri geri hareketleri pek gerçekçi olmuyor. bunda da aşırı yavaştı çoğu sahne. yine de 10/9 veriyorum bu oyuna. (kendi oynadıklarım arasında) sitedeki en içi üç beş oyundan birisi.

Penetrator God

Penetrator God

Kayıtlı Üye
Web Sitesi
www.wattpad.com
Kredi
0$
Oyunun hikayesini az çok filmi izlemiş olanlar hemen blade runner'dan araklama olduğunu anlar. Güzel görünüyor oyun ama hareketli animasyonların olduğu bölümler çok kötüydü. O kadar kötü ki gerçekçilikle alakası yok. İnsana gerçekten seksin nasıl bir şey olduğunu bile unutturacak kadar yapmacık olmuş ve bu da tuhaf çünkü bu yapımcının diğer oyunu Depraved Awakenig'di sanırım ve onda hatırladığım kadarıyla bu kadar kötü değildi. Hangisini önce yapmış bilmiyorum tabii sonradan düzeltmiş olabilir onda. Her şeye rağmen çok emek verilmiş bir oyun. Cyberpunk havasını çok iyi vermiş.

J

Jonathan.

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun açılış ekranında kalıyor ne yapmalıyım

dmog123

dmog123

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Save dosyalarını yedekleyemiyorum. Kopyalatmıyor ve oyunu silince savelerde siliniyor. Yazılımcılarınız bunu kasıtlı mı yaptı acaba?

dmog123

dmog123

Kredi
0$
Hayır rar değil android üzerinde oynuyorum zaten ama yeni versiyon oyunlarınız bu şekilde engel getirilmiş galiba eski oyunlarda sıkıntı yok

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
Save dosyalarına erişememenizin veya kopyalayamamanızın nedeni bizden kaynaklanmıyor telefonunuzdan getekli izinleri vermemiş olabilirsiniz.
Hayır rar değil android üzerinde oynuyorum zaten ama yeni versiyon oyunlarınız bu şekilde engel getirilmiş galiba eski oyunlarda sıkıntı yok

KAİSER56

KAİSER56

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
A.F.H. Özel çeviri erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Bölüm 13 ü indirdim ve oyunu güncelledim ama oyun giriş esnasında kullanıcı adı ve şifre ekranında giriş yapa basınca oyundan atıyor

Üst Alt