City of Broken Dreamers Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe City of Broken Dreamers Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 14
seinal

seinal

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Bu oyun ücretsiz di niye parayla oldu peki onu anlamadım yeni bölüm geldi diye mi şu oyun parayla olmasaydı keşke tüh kötü oldu
Oyunun yeni bölümü geldi o yüzden betaya girdi. Betada ki oyunlar bir süre sonra herkesin erişimine açılıyor

G

Godtierkado1

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yeni güncelleme ile surum numarası kaçtır

LfkCn

LfkCn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bu oyunu telefonum açmıyordu o yüzden bilgisayara indirmiştim ancak oynamak nasip olmamıştı. şimdi yeni güncellemeyle birlikte telefonda açılıyor. bir yönetici arkadaş bundan sonra yayımlanan hiçbir oyun özellikle oppo telefonlarda açılmamazlık yapmayacak demişti. yazılımcı arkadaş her kimse veya kimlerse şapka çıkarıyorum. 🎩

T

Tester

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Beta dan çıkmadı mı acaba oyun erişim hakkınız yok diyor

yavuz67

yavuz67

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yeni sezon la mı çıkdı bu ? Öneceden bedava bir oyun olup sonra parayla sonra yine bedava olması ben bunlardan anlamadım da?

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Yeni sezon la mı çıkdı bu ? Öneceden bedava bir oyun olup sonra parayla sonra yine bedava olması ben bunlardan anlamadım da?
Her yeni bölüm geldiğinde çevirisi yapılıp betaya giriyor, beta sürecine katılmak için de ücret ödemek gerekiyor.

Kekwox

Kekwox

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
6$
Evli bir adama rota seçtirmek mi ? Tamam kabul, rota seçmesini eleştirmeden önce onlarca kez ilişkiye girmesini eleştirmek lazım. Ama... Her neyse.

LfkCn

LfkCn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bu oyunu telefonum açmıyordu o yüzden bilgisayara indirmiştim ancak oynamak nasip olmamıştı. şimdi yeni güncellemeyle birlikte telefonda açılıyor. bir yönetici arkadaş bundan sonra yayımlanan hiçbir oyun özellikle oppo telefonlarda açılmamazlık yapmayacak demişti. yazılımcı arkadaş her kimse veya kimlerse şapka çıkarıyorum. 🎩
şu mesajı attıktan sonra biraz oynasaydım keşke, (sadece ayarlara girmiştim) yine eskisi gibi başlata tıklayınca oyundan atma problemi var. :D

ForDeor

ForDeor

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
yeni bölüm tam olarak hangi sahneden sonra başlıyor bulamadım yardımcı olun :D

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
şu mesajı attıktan sonra biraz oynasaydım keşke, (sadece ayarlara girmiştim) yine eskisi gibi başlata tıklayınca oyundan atma problemi var. :D
Android 13 hatası veriyordu bazı oyunlar onun çaresini bulduk yeni çıkan oyunlar düzeldi eskileri ise discord sunucumuzun #yardım-ve-hatalar kanalının sabitlemelerin de çözümü var.

ForFeor

ForFeor

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İndirme linklerinde bir sıkıntı var galiba girince hata alıyorum

asesino.exe

asesino.exe

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
şuan sürüm 13ü indirdiğimde en baştan hepsi yükleniyor değilmi 1,2,3,4 diye