City of Broken Dreamers Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe City of Broken Dreamers Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 14
R

RedKit93

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
8.Bölüm dahil mi acaba?

Skellington

Skellington

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bilim kurgu sevmezdim ama baya güzel bir oyun tavsiye ederim :p :p

punkshack

punkshack

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yeni bölümü yayınlanmış, AOÇ kalitesiyle oynamak için sabırsızlanıyorum. :)

S

saykoda13

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Beyler yeni güncellemesi gelince bu yoruma yanıt yazarmisiniz son halinde oynamak istiyorum

Tarik58

Tarik58

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Victoria ile olmayınca henry ölmüyor değilmi

Moderatörün son düzenlenenleri:
H

hayrullahgürdag

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Aoc çevirisiyle 8 bölümü iki günde oynadım. Efsane oyun, efsane çeviri. Hikaye sizi ister istemez tümüyle içine çekiyor. 9. bölümün çevirisinin gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum.

Rita

Rita

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hikaye biraz karışıkda olsa kendine çekiyor hikayesi(bilim-kurgu) Animasyonlar güzel, Karakterler güzel, Oynanması gereken oyunlar arasında. 👍

exifo

exifo

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
cyberpunk oynadıktan sonra çok iyi gittiğini düşünüyorum malum onun hikayesi baya bir kısa böyle bir ekleme yapmış gibi hisettim güzeldi hikayesi olay örgüsü hoş, herkesin nasıl delirdiğini güzel yansıtmış. Pinkcake oyunlarında ki plot twistleri beklemeyin pek plot twitst yok düz sıradan bir hikaye anlatıyor. Animasyonlar çok kaliteli ve atmosfere girmek konusunda başarılı ama müzikler için ayınısı söyleyemeyeceğim bir müzik parçası oyun boyunca sürekli çalıyor gibi sıktığı gibi kulaklıklar kulağımı yaktı sanki bu oyunu oynarken sıkılıyor insan bu yönden bakınca dr pinkcake oyunları umarım ismini doğru söylüyorumdur :D şarkılara verdiği önemi ve şarkılarının kalitesiyle bir kez daha kendini önemsetti.

Üst Alt