City of Broken Dreamers Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe City of Broken Dreamers Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 14
S

Serhat85

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yorumlar şaka olduğu için değil birden fazla kez yazıldığı için silindi.
İlk yazdığım neden silindi peki hepsini 3 dk içersinde yazmadım ilkini yazdıktan sonra 1 gün geçti bug falan oldu herhalde yayınlanmamışım dedim benzerini yazdım o da silindi

Zireael.

Zireael.

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Hocam betadan çıktı demi Güncel şuan?

udboran

udboran

Timestamps Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
9 bölüme kadar save dosyası var mı

sadadad

sadadad

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ya ben şey sorucam Bi oyun bitiriyorum ama yeni sürümü geliyor nasıl kaldığım yerden devam ederim çözemedim gitti

sadadad

sadadad

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kayıt dosyalarınızı kendiniz silmediğiniz sürece bilgisayarınızda veya telefonunuzda depolanmaya devam ediyor.
Peki ben bu kayıt dosyalarını telefonda hangi klasörde bulurum yoksa otomatik olarak devam eder i kaldığı yerden

B

bende 5

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ipuçlarını nasıl topluyoruz bilen var mı

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
Bu oyun çok iyi ''Cyberpunk'' havası veriyor.Devletleşmiş şirketler, gelişen tekonolojinin insanları nasıl sömürdüğü, toplumun cinselik arzusunu teknoloji ile geliştirerek robotik bir gelişimin insanları suç ve şiddete nasıl yönlendirdiğini görmüş olduk.Her zaman daha fazlasını kazanmak ve daha fazla güç elde etmek amacı ile şirketlerin değersiz insanları kullanarak harcadığını ve bu önemsiz insanlardan birinin bizim baş karakter olması hikayenin temel noktalarını oluşturuyor.
Mükemmel render kalitesi, çok iyi animasyonlar ve iyi tasarlanmış karakterler ve yine iyi yazılmış bir hikaye ile takibimde olacak ve listemde bende varım diyen güzel bir oyundur.Emeğinize sağlık. :cool::)(y)(y)

S

selomelo4906

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu indirdim açarken bazı izinler istiyor onlari da kabul ettim, mail sifre girerken hata veriyor ne yapabilirim?

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Oyunu indirdim açarken bazı izinler istiyor onlari da kabul ettim, mail sifre girerken hata veriyor ne yapabilirim?
Bilginize: Oyuna giriş yaparken giremez, hata alırsanız; Kullanıcı adınızda veya şifrenizde ö, ş, ç, ğ, ü, ı harfleri olduğu içindir. Bu harfleri o, s, c, g, u, i olarak yazınız. Sistem giriş yaparken otomatik algılayacak ve giriş yapabileceksiniz.

S

selomelo4906

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bilginize: Oyuna giriş yaparken giremez, hata alırsanız; Kullanıcı adınızda veya şifrenizde ö, ş, ç, ğ, ü, ı harfleri olduğu içindir. Bu harfleri o, s, c, g, u, i olarak yazınız. Sistem giriş yaparken otomatik algılayacak ve giriş yapabileceksiniz.
şifre veya ID de türkçe karakter yok ama olmadı yine de

risky

risky

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
güncellemenin tarihini bilen varmı,ne zaman geldi?
ing oynadıydım tekrar boşuna indirmeyelim.

Üst Alt