Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
Hani bu oyunlarda virüs yoktu? Bildiğin bir sürü Trojen virüsü buldu . Neyse ki önlemimi almıştım. Tavsiyemdir indirmeyin. Trojen virüsü bilmeyenler google nedir diye yazsın çıkıyor zaten. Uğraşıyorum virüsleri temizlemekle, teşekkürler.....
Galiba hayatında hiç korsan oyun indirmemişsin çok belli ya!

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
3.Sezon şimdi açıklansa.....
Önce destekçiler 3 hafta oynar....
Sonra Türkçe yaması çıkana kadar bekleme derken Aralık'ı bulur. 3.Sezon gel artık be...

SagoK

SagoK

Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
1$
Sonra Türkçe yaması çıkana kadar bekleme derken Aralık'ı bulur. 3.Sezon gel artık be...
Ekim sonu veya kasım ortası gibi gelir neredeyse bitirmiş. Ufak tefek render , animasyon işleri var bunlar bittikten sonra cilalama yapıp oyunu sürer

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
Ekim sonu veya kasım ortası gibi gelir neredeyse bitirmiş. Ufak tefek render , animasyon işleri var bunlar bittikten sonra cilalama yapıp oyunu sürer
Tamam da önce destekçileri 3 hafta oynayacak ondan sonra bize gelir sıra.

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
Erken erişim alırsan buradan sen de erkenden oynarsın hem siteye de yararı olur bir nevi kazan-kazan durumu
Hemen ekleniyor mu ve hangi paketi almam gerekiyor. Ve fiyatı ne kadar TL cinsinden belirtirsen sevinirim galiba Dolarla satış yapılıyor.

SagoK

SagoK

Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
Hemen ekleniyor mu ve hangi paketi almam gerekiyor. Ve fiyatı ne kadar TL cinsinden belirtirsen sevinirim galiba Dolarla satış yapılıyor.
Yapımcı yayınlandıktan sonra hemen çevirisi yapılıyor 1 veya 2 gün sonra siteye ekleniyor
Erken erişim paketi büyük ihtimalle olur çünkü forum da en çok oynanan oyun being a dik
En fazla 2-3 dolar olur ki bu da bu ekonomi de ideal bir fiyat

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
Yapımcı yayınlandıktan sonra hemen çevirisi yapılıyor 1 veya 2 gün sonra siteye ekleniyor
Erken erişim paketi büyük ihtimalle olur çünkü forum da en çok oynanan oyun being a dik
En fazla 2-3 dolar olur ki bu da bu ekonomi de ideal bir fiyat
Anladım. Bu paketi nasıl alırım acaba bilgi verir misin ya da bilgi verecek birini bana tavsiye eder misin?

Sukehiro

Sukehiro

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
9$
Anladım. Bu paketi nasıl alırım acaba bilgi verir misin ya da bilgi verecek birini bana tavsiye eder misin?
Öncelikle kredi satın al kısmından kredi satın alman gerekiyor satın aldığın krediler 15 dakka içinde hesabına geçiyor ondan sonra mağazadan istediğin beta paketini satın alabilirsin

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
Öncelikle kredi satın al kısmından kredi satın alman gerekiyor satın aldığın krediler 15 dakka içinde hesabına geçiyor ondan sonra mağazadan istediğin beta paketini satın alabilirsin
Ben sadece Being a Dik oyunu için alacağım. Herhangi bir paket olur mu?

Sukehiro

Sukehiro

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
9$
Ben sadece Being a Dik oyunu için alacağım. Herhangi bir paket olur mu?
9. Bölüm çıktığında zaten mağazaya betasını eklerler o yüzden şimdilik bir paket satın almana gerek yok ama istiyorsan kredi satın alıp hesabında bekletebilirsin veyahut badik çıkınca kredi satın alırsın sana kalmış

SagoK

SagoK

Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
Kredi olayı ise bu bölümde anlatılmış

H

Haguru123

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
oyunu drivedan indir ama zip oalrak değil aoc oalrak indi ben bu oyunu nasıl kuracağım şimdi

dirvedaki ikinci exe dosyasını indirip aynı klasörde ondan başlatınca açıldı çok teşekkürler admin-sama ellerinize sağlık

Son düzenleme:
Soulcrusher

Soulcrusher

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Konu dışı olacak biraz ama başkaları da görsün isterim. Hocam bu oyun kadar iyi diyebileceğiniz (ensest fetişizm içermeyen) başka bir oyun var mı? FreshWoman indirip orijinal dilinde oynadım. FreshWoman baya hoştu. Treasure of Nadia önerir misin?

SagoK

SagoK

Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
Konu dışı olacak biraz ama başkaları da görsün isterim. Hocam bu oyun kadar iyi diyebileceğiniz (ensest fetişizm içermeyen) başka bir oyun var mı? FreshWoman indirip orijinal dilinde oynadım. FreshWoman baya hoştu. Treasure of Nadia önerir misin?
Bu oyun kadar iyi olabilecek oyun sayısı çok az bro ama kalitesine yaklaşan bir kaç oyun önereyim sana
Summer's gone
Once in a lifetime
Acting Lessons (being a dik yapımcısının ilk oyunu)
A.o.a academy
City of broken dreamers

G

ghost3

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
BU RUSTYNİN VERDİĞİ ÖNEMLİ GÖREV NERELERDE HEPSİ

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
Kredi olayı ise bu bölümde anlatılmış
Kardeşim kredi işini anladım ancak Being A Dik'in 3.Sezonu çıktığında ayrı bir paket mi çıkacak yoksa buradaki bir pakete mi dahil olacak? Şimdi almak istemiyorum çünkü sırf o oyun için alacağım ve sonra salarım.

SagoK

SagoK

Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
Kardeşim kredi işini anladım ancak Being A Dik'in 3.Sezonu çıktığında ayrı bir paket mi çıkacak yoksa buradaki bir pakete mi dahil olacak? Şimdi almak istemiyorum çünkü sırf o oyun için alacağım ve sonra salarım.
Oyun yine forum da olacak sadece betada kalacağı için (maksimum 1 ay) erken beta erişim paketi olacak. Paketi satın aldığında erkenden oynamış olacaksın
İstersen şimdi kredi al istersen yeni bölüm çıktığında sana kalmış

Son düzenleme:
emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
Oyun yine forum da olacak sadece betada kalacağı için (maksimum 1 ay) erken beta erişim paketi olacak. Paketi satın aldığında erkenden oynamış olacaksın
İstersen şimdi kredi al istersen yeni bölüm çıktığında sana kalmış
Bilgi için teşekkürler. Paketin kaç kredi ya da Dolar olacağını bilseydim şimdi alırdım ama maalesef bekleyeceğim. :)

Üst Alt