Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
Herkes Jill'i sevmiş ben hiç sevemedim be cidden çok nazlı. Sanırsın prenses. Çok gıcık oldum. Isabella seviştiğimiz için Bella'ya tavır yapıyor hanımefendi. Sende ezik olmasaydın da sen kapsaydın bizim karakteri. İkinci rahatsız olduğum şey ise bu iki oyunda sadece Sage ve Isabella'nın uğraşmaya değer karakter olmasıydı. Bu çok çok az. Josy,Maya ve Jill'i direk eledim. (ilk oyundan sonra) Çünkü çok zahmetliler ve onları seçince asıl kızları kaçırıyoruz. Ayrıca oyunun en ezik Karakteri Maya olunca direk eliyorum onu. Sarah ve Melanie ise neden diğer karakterlerde gözüküyor onu hiç anlamadım. Onlarla bir ilişkimizin olacağını hiç mi hiç inamıyorum ve istemiyorum da. Onlar çok pis kazık atacak gibi hissediyorum. Jade fena olmasa da Sage'in annesi olduğu için uzak duruyorum. Bella ise çok vahşi be sahneleri izlerken midem bulanıyor be! heleki son sahne be bu kadar amatör olunmaz ki. Sage'den ise %100 emin olamıyorum çünkü eski sevgilisini unuttuğunu zannetmiyorum. İleriki bölümlerde bizi aldatırsa hiç şaşırmam. Lily neden bize bu kadar çabuk bağlandı onu hiç anlamadım. Bu kızın uyuşturucu problemi var ve benim ilgimi hiç çekmiyor ama seksi hatun yalan yok. Nicole favorim şu an oyunda. Quinn ise imkansız gibi bir şey ve onu da diğerleri listesine koymuşlar baya şaşırdım yani. Onunla ve Riona'yla olmamız imkansız çünkü profesyoneller. Camilla ise olabilir gözüyle bakıyorum. Quinn ile Riona gibi gelmiyor bana. Mona meselesi ise kafamı çok karıştırdı. Niye uzaklaştırdılar hiç anlamadım.

SagoK

SagoK

Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
1$
emrevitus fazla kafa yormaya gerek yok
Sage şu an favori benim için jill ile devam ederim dedim ama oynaya oynaya sage evrildim.
Çünkü bizim eleman da dik sage de dik istiyor. Quinn de olabilir ama sage ve quinn ile beraber olan sahne olunca ileri de imkansız gibi görünüyor

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
emrevitus fazla kafa yormaya gerek yok
Sage şu an favori benim için jill ile devam ederim dedim ama oynaya oynaya sage evrildim.
Çünkü bizim eleman da dik sage de dik istiyor. Quinn de olabilir ama sage ve quinn ile beraber olan sahne olunca ileri de imkansız gibi görünüyor
Kafa yormak hoşuma gidiyor açıkcası çünkü baya sardı hikayesi. Seks sahneleri pek umurumda değil karakterleri çok hoşuma gitti benim. Zaten oynadığım başka adult oyunu da yok bu yapımcının ilk oyununu bile oynamadım. Quinn'i niye diğerlerine koysunlar imkansız değil bence. Sage'i seçmezsen Quinn seçeneği aktif olabilir de ben pek zannetmiyorum MC ile Quinn'in sevgili olmasını.

SagoK

SagoK

Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
Kafa yormak hoşuma gidiyor açıkcası çünkü baya sardı hikayesi. Seks sahneleri pek umurumda değil karakterleri çok hoşuma gitti benim. Zaten oynadığım başka adult oyunu da yok bu yapımcının ilk oyununu bile oynamadım. Quinn'i niye diğerlerine koysunlar imkansız değil bence. Sage'i seçmezsen Quinn seçeneği aktif olabilir de ben pek zannetmiyorum MC ile Quinn'in sevgili olmasını.
Ana karakter değil zaten quinn ayrı rota olursa olur. Sage rotasında quinn seçeneği de var ama ileri de quinn hem sage'nin hem de bizim elemanın başını ağrıtacak gibi
Çünkü quinn'in de mc'ye karşı hisleri var sage ile karşı karşıya gelecekler büyük ihtimalle

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
Ana karakter değil zaten quinn ayrı rota olursa olur. Sage rotasında quinn seçeneği de var ama ileri de quinn hem sage'nin hem de bizim elemanın başını ağrıtacak gibi
Çünkü quinn'in de mc'ye karşı hisleri var sage ile karşı karşıya gelecekler büyük ihtimalle
Evet haklısın hatta üçlü seks sonrası (eğer Quinn rotasında gidersek) bir sahnede soruyor bize Sage ile çok seks yaptın mı diye? Hatta yemekhanede Sage ile konuşmamızda Sage'i kıskanıyor gibi geldi bana. sorusunu soruyordu.

SagoK

SagoK

Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
Evet haklısın hatta üçlü seks sonrası (eğer Quinn rotasında gidersek) bir sahnede soruyor bize Sage ile çok seks yaptın mı diye? Hatta yemekhanede Sage ile konuşmamızda Sage'i kıskanıyor gibi geldi bana. sorusunu soruyordu.
Evet hatta bu ineklerle kütüphanede oynadığımız oyunda buz kraliçesinin elinden prensesi (sage) kurtarıyorduk ama son sahnede kiralık katil (quinn) önümüzü kesip işimizi bitiriyordu.
Burada yapımcı ufak bir spoiler vermiş sage rotasında quinn engeli var belki üçlü olabilir ama pinkcake haremi fazla tercih etmiyor ki bunun dışında bizim elemanın eski sevgilisi var zoey. İşler çok karıştı mc için

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
Evet hatta bu ineklerle kütüphanede oynadığımız oyunda buz kraliçesinin elinden prensesi (sage) kurtarıyorduk ama son sahnede kiralık katil (quinn) önümüzü kesip işimizi bitiriyordu.
Burada yapımcı ufak bir spoiler vermiş sage rotasında quinn engeli var belki üçlü olabilir ama pinkcake haremi fazla tercih etmiyor ki bunun dışında bizim elemanın eski sevgilisi var zoey. İşler çok karıştı mc için
Evet ya ben onu tamamen unuttum ben. Zoey bu işin neresinde olacak çok merak ediyorum. Ana karakter olacak mı yan karakter mi olacak merak ediyorum. Bizimki unutmuş mu yoksa hala seviyor mu o 3.sezonu iple çekmemin sebebi bu durumdur.

SagoK

SagoK

Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
Evet ya ben onu tamamen unuttum ben. Zoey bu işin neresinde olacak çok merak ediyorum. Ana karakter olacak mı yan karakter mi olacak merak ediyorum. Bizimki unutmuş mu yoksa hala seviyor mu o 3.sezonu iple çekmemin sebebi bu durumdur.
Eğer bir seçim olacaksa ki olacak ben sage rotasından devam ederim ya da zoey de olabilir mc ile karşılaştıkları zaman tepkisi ne olacak bunlar merak konusu. 1 ay var çıkış süresine ne olacak göreceğiz bakalım

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
Eğer bir seçim olacaksa ki olacak ben sage rotasından devam ederim ya da zoey de olabilir mc ile karşılaştıkları zaman tepkisi ne olacak bunlar merak konusu. 1 ay var çıkış süresine ne olacak göreceğiz bakalım
Ben de Sage seçerim ancak kafam da şu soru var ilk oynayışımdan beridir ve çıkmıyor bir türlü.Sage Chad'i unuttu mu yoksa bizi aldatacak mı?Sage'in eski manitası Chadgay olmuştu ve Sage'i terkedip Troy ile ilişkiye başlamıştı ve Sage uzun bir süre bunalımdan çıkamamıştı. Karakterimiz bundan rahatsız olmuştu hatta ve uzunca bir süre (sanırım oyun süresiyle 1 ay gibi bir şey) konuşmamışlardı.. Bence Sage eski manitasını unutamadı ve bu sorun oluşturacak gibi.

SagoK

SagoK

Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
Ben de Sage seçerim ancak kafam da şu soru var ilk oynayışımdan beridir ve çıkmıyor bir türlü.Sage Chad'i unuttu mu yoksa bizi aldatacak mı?Sage'in eski manitası Chadgay olmuştu ve Sage'i terkedip Troy ile ilişkiye başlamıştı ve Sage uzun bir süre bunalımdan çıkamamıştı. Karakterimiz bundan rahatsız olmuştu hatta ve uzunca bir süre (sanırım oyun süresiyle 1 ay gibi bir şey) konuşmamışlardı.. Bence Sage eski manitasını unutamadı ve bu sorun oluşturacak gibi.
Ntr olacağını zannetmiyorum pinkcake tercih etmiyor böyle şeyleri oyunlarında
Sage konusuna gelirsek bizim elemana karşı bir şeyler hissediyor az çok da hikayesine vakıfız jade, tybalt vs.
Son bölümde sage rotasına yöneldiğimiz zaman randevu teklifini kabul ediyor ve temiz bir sayfa açmak istediğini söylüyor
Son sınıf öğrencisi belki iş hayatını görürüz veya onun aile ortamını

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
Ntr olacağını zannetmiyorum pinkcake tercih etmiyor böyle şeyleri oyunlarında
Sage konusuna gelirsek bizim elemana karşı bir şeyler hissediyor az çok da hikayesine vakıfız jade, tybalt vs.
Son bölümde sage rotasına yöneldiğimiz zaman randevu teklifini kabul ediyor ve temiz bir sayfa açmak istediğini söylüyor
Son sınıf öğrencisi belki iş hayatını görürüz veya onun aile ortamını
Benim kafamı da bu karıştırıyor zaten. Son sahneye kadar aklı chad'de olan biri nasıl birden unutabilir ki! Umarım chad olayı kapanır çünkü acayip bağlandım ya Sage'e. Hot kızı olmasına rağmen çok iyi bir kız.

H

Haguru123

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Sarah yaptı bence. Dawe'in o malikaneye girmesi mümkün değil. Hatta Sarah, Melanie ve Heather'ın züppelerin evinde jakuzi içinde Sarah2In bir gafı vardı. Malikanede araştırma yapmış. Bununla alakalı olmasa da benim şüphemi Sarah çekti. Sarah ve Melanie hala aktif bir şekilde Sporcularla dostlukları var. Bence güçlü bir şekilde hainlik yapan Sarah. İkinci şüpheli isim ise Tommy neden dersen Rusty'i devre dışı bırakıp liderliği almak istiyordu.
diklerin bir çoğu bilgisayarın şifresini biliyor hatta bir sahnede seviştiğiniz kızlara bile artık söylemeyin diyor şifreyi ve şifreyi değiştirip sadece tommy ve bize söylüyor yazdıklarını okuduktan sonra aklıma şöyle bir senaryo geldi sarah ve melin sporcularla aktif ve iyi bir ilişkisi olduğu için diklerden biriyle yatarken şifreyi alıp ikisinden birinin fotoyu yüklediğini düşünüyorum kaldı ki zaten melin troyun kız kardeşi olduğu teorileri var yabancı formlarda ama aynı senin dedğin gibi dostum ikisinden biri şifreyi alıp yüklemiştir birde fotoğrafı kimin çektiği konusu var kanımca o foto spor salonunda çekilmiş gibi ve sporcularında spor salonunu mesken tuttuğunu biliyoruz dawe fotoyu çekip sarah yada mele verdi bence onlarda yattıkları diklerden birinden aldı şifreyi mesela dennyden laf almak çok kolay

İkinci bir büyük soru işareti de şu bellanın kitli odası ??? eğilip bakınca sanki bir erkek botu gözüküyor acaba ne var

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
diklerin bir çoğu bilgisayarın şifresini biliyor hatta bir sahnede seviştiğiniz kızlara bile artık söylemeyin diyor şifreyi ve şifreyi değiştirip sadece tommy ve bize söylüyor yazdıklarını okuduktan sonra aklıma şöyle bir senaryo geldi sarah ve melin sporcularla aktif ve iyi bir ilişkisi olduğu için diklerden biriyle yatarken şifreyi alıp ikisinden birinin fotoyu yüklediğini düşünüyorum kaldı ki zaten melin troyun kız kardeşi olduğu teorileri var yabancı formlarda ama aynı senin dedğin gibi dostum ikisinden biri şifreyi alıp yüklemiştir birde fotoğrafı kimin çektiği konusu var kanımca o foto spor salonunda çekilmiş gibi ve sporcularında spor salonunu mesken tuttuğunu biliyoruz dawe fotoyu çekip sarah yada mele verdi bence onlarda yattıkları diklerden birinden aldı şifreyi mesela dennyden laf almak çok kolay

İkinci bir büyük soru işareti de şu bellanın kitli odası ??? eğilip bakınca sanki bir erkek botu gözüküyor acaba ne var
Oraya o zamanda girmemeniz gerektiği için kilitli. Bence bir şey yok.

H

Hıncal35

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Giriş yapamıyorum oyunlara giriş yap tuşuna basıyorum ama herhangi bir karşılık olmuyor giremiyorum

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Giriş yapamıyorum oyunlara giriş yap tuşuna basıyorum ama herhangi bir karşılık olmuyor giremiyorum
İnternet kaynaklı bir problemdir büyük ihtimalle. Güvenli internet kullanıyorsan eğer operatörler çoğu siteye erişim engeli koyuyor.

Minion

Minion

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sezon öncesi bölüm ne ana oyun ne son 2 bölüm ne 6 bölüm ne ben en son indirdiğimde böyle değildi cadılar bayramında bitiyordu şimdi ben hangisini indirip oynamam gerekli?

Üst Alt