Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
P

Promovic771

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sigara içilen oda nerde

E

Emrtmbl55

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Önce sezon öncesi bölümü indirip sonra mı oyunu indirelim yoksa tam tersi mi anlayamadım

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
X

xcresta

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
arkadaşlar bir şey sorucam oyunu bitirdim. sonraki güncelleme ile İlerlememi saklamak için season 2 sonundaki transfer kaydı yeterli mi yoksa oyunun başından itibaren aldığım savelere gerek var mı?

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
arkadaşlar bir şey sorucam oyunu bitirdim. sonraki güncelleme ile İlerlememi saklamak için season 2 sonundaki transfer kaydı yeterli mi yoksa oyunun başından itibaren aldığım savelere gerek var mı?
Gerek yok. Transfer kaydı yeterli.

Bende bir şey sormak istiyorum dostlar. Bu 3.sezon'un duyurusunu nereden yapacaklar. Kaçırmak istemiyorum da. :)

G

GeneralAnimeus

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
hangi linki indiriyoz şimdi bir sürü link var bütün bölümler olan 1-8 indirmem yeterlimidir?

D

dogualp24

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
beyler yeni sezon geldi mi ben en son oynadığımda öğretmele yiyişirken arkada piyanocu kız görüyordu ondan sonrası geldi mi?

A

arcanpel

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Beyler oyun yüklenmedi hatası alıyorum 1-8i indirdim

E

Emrtmbl55

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sezon öncesi bölümde 3. Sezonu mu anlatıyor yoksa ana oyunun devamı gibi bir şey mi

B

belfy1

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunu ilk defa indiricem ilk 6 bolumu indirip sonra mı digerlerinden indirmem lazım?

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
oyunu ilk defa indiricem ilk 6 bolumu indirip sonra mı digerlerinden indirmem lazım?
ANA OYUN (1-8 TÜM BÖLÜMLER) yazısının altındaki oyunu indirip ana oyunu bitireceksin. Ondan sonra SEZON ÖNCESİ BÖLÜMÜ (Interlude) yazsının altındaki bölümü indirip oynamalısın. Sırası bu şekilde.

Scarlet42

Scarlet42

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Birşey soracağım.
Oyunda bazı anlarda iki veya daha fazla seçim yapmamız gereken anlar oluşuyor.
''Mod'' denen birşey var ve bütün sahneleri bu sayede görebiliyorsunuz.
Ama merak ettiğim şey bunun senaryoya ne kadar etki ettiği?
Yani her iki sahneyide mod sayesinde görebliyorsam, oyunun senaryosunda da her iki olayı yaşamış mı oluyorum??

Üst Alt