Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Birşey soracağım.
Oyunda bazı anlarda iki veya daha fazla seçim yapmamız gereken anlar oluşuyor.
''Mod'' denen birşey var ve bütün sahneleri bu sayede görebiliyorsunuz.
Ama merak ettiğim şey bunun senaryoya ne kadar etki ettiği?
Yani her iki sahneyide mod sayesinde görebliyorsam, oyunun senaryosunda da her iki olayı yaşamış mı oluyorum??
2 karakter var, aralarında seçim yapacaksın diyelim. Modu seçtiğin zaman iki karakterin hikayesi de sanki onun seçeneğini seçmişsin gibi devam ediyor.

L

Lisbon1

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ya yardımcı olur musunuz telefondan oynuyorum aşağıdaki geri kaydetme gibi şeyler vardı yok oldu onları nasıl aktif edebilirim

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
Umarım 2.sezonun sonundaki Diğerleri seçeneği boş kalmaz cidden bu seçeneği görmek için merakla bekliyorum yoksa ne sage ne joshy ne maya ne de Bella hele hele Jill zerre umurumda değil. Benim favorilerim. Riona ve Quinn bakalım olacak mı?

L

Lisbon1

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Umarım 2.sezonun sonundaki Diğerleri seçeneği boş kalmaz cidden bu seçeneği görmek için merakla bekliyorum yoksa ne sage ne joshy ne maya ne de Bella hele hele Jill zerre umurumda değil. Benim favorilerim. Riona ve Quinn bakalım olacak mı?
Ya yardımcı olur musunuz telefondan oynuyorum aşağıdaki geri kaydetme gibi şeyler vardı yok oldu onları nasıl aktif edebilirim

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
Kardeşim telefonum yok o yüzden nasıl düzeltilir bilmiyorum. Yöneticilere başvurmanızı öneririm. :(

SagoK

SagoK

Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
1$
Dokunmatik Ekran Kontrolleri Aşağı Kaydırma: Arayüzü gizler. Sola Kaydırma: Geri sarar. Sağa Kaydırma: Atlama modunu açar. Sola&Sağa Kaydırma: Hızlı menüyü açar-kapatır. 2 Kere Sola&Sağa Kaydırma: Oyun menüsünü açar. Kayıtlara Basılı Tutma: Basılı tutulan kaydı siler.
Bunu takip edersen sorunun çözülür

B

bartu1907

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Steamde mevcut olan oyuna yama şeklinde ekleme fırsatımız yok mu ?

Soulcrusher

Soulcrusher

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Steam versiyonunu aldım ama önerilere göre buradan indirip oynamak daha iyi bir deneyim olur dediler. Hadi bakalım :sneaky:

T

tusubasa52

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sezon 1 epsiode 5 de kaldım oyunu silmiştim şimdi tekrar yükleyeceğim nasıl epsiode 5 den devam ederim

Soulcrusher

Soulcrusher

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sezon 1 epsiode 5 de kaldım oyunu silmiştim şimdi tekrar yükleyeceğim nasıl epsiode 5 den devam ederim
Eğer bilgisayarda bir işlem yapmadıysanız (yani format vesaire) büyük ihtimalle yerel dosyalarda kaldığınız kısım ve öncesinden kayıt dosyanız duruyordur. Oyunu indirdiğinizde göreceğinizi düşünüyorum.

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
jsdnkjnk38

jsdnkjnk38

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hani bu oyunlarda virüs yoktu? Bildiğin bir sürü Trojen virüsü buldu . Neyse ki önlemimi almıştım. Tavsiyemdir indirmeyin. Trojen virüsü bilmeyenler google nedir diye yazsın çıkıyor zaten. Uğraşıyorum virüsleri temizlemekle, teşekkürler.....

Ekli dosyalar

• Ekran görüntüsü 2022-09-21 141006.jpg
    Ekran görüntüsü 2022-09-21 141006.jpg
    77.1 KB · Görüntüleme: 25
E

Emre mavi

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hani bu oyunlarda virüs yoktu? Bildiğin bir sürü Trojen virüsü buldu . Neyse ki önlemimi almıştım. Tavsiyemdir indirmeyin. Trojen virüsü bilmeyenler google nedir diye yazsın çıkıyor zaten. Uğraşıyorum virüsleri temizlemekle, teşekkürler.....
Mackenzie şuna bi açıklayın hocam ya pff

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Oyunun Türkçe çeviri dosyalarını korumak adına bir giriş sistemi kullanılıyor ve ayrıca dosyalar sıkıştırılıyor. Sıkıştırma için gerekli programın lisansını satın almazsan Windows bu dosyayı virüs olarak algılar. Lisanssız program kullanıldığı için Defender'ı kapatarak hata almadan oynayabilirsin.

SagoK

SagoK

Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
1$
Virüs değil lisans olmadığı için windows bunu virüs olarak algılıyor
Defender'ı kapatırsan sorun yaşamadan oynarsın

Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0$
Bütün oyunlarda virüs hatası çıkacak. Hiç bir oyunda virüs bulunmuyor, koruma için kullandığımız uygulama lisanssız olduğu için .exe'yi virüs olarak algılıyor. Bu tarz konularda bir daha açıklama yapmayacağım. İndirmek istemiyorsanız, siteyi kapatın ve çıkın.

Üst Alt