Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
tolgakpln07

tolgakpln07

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Slm cok guzel bir oyun

Arslan_

Arslan_

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu Dık olduktan sonranın devamımı?

Arslan_

Arslan_

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu update yaparken update dosyalarını nereye atacağız bilgisi olan varmı

P

Paklacu

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Biri yardim edebilirmi eskiden yüklenen oyunun bu sürümünü yüklemek için üstüne basıyorum paket ayriştirilmasinda sorun var diyo
Ekli dosyayı görüntüle 770

GENEL BAKIŞ
Düşük gelirli bir aileden gelen genç adam, babasından ve yaz aşkından ayrılmak zorunda kalarak Burgmeister & Royce üniversitesine gider. Düşük gelirli bir yaşamdan, birinci sınıf hayata atlamanın zorluklarıyla karşılaşır. Bu zorlukları atlattıktan sonraki hayatı git gide eğlenceli olmaya başlar. Üniversite hayatının ona neler kazandırdığını görmek ister misiniz ?

Paylaşılan Tarih: 07.07.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.5.2 (2. Sezon - 1. Bölüm)
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 8.07 GB
Oyun Boyutu APK: 1.67 GB

Oyun Konuları
3DGC, Animated, Male protagonist, Anal sex, Big ass, Big tits, Creampie, Exhibitionism, Female domination, Groping, Group Sex, Handjob, Humiliation, Interracial, Masturbation, MILF, Oral sex, Prostitution, Stripping, Teasing, Titfuck, Voyeurism, Combat, Dating sim, Humor, Point & click, Puzzle, Romance, School setting, Strategy, Turn based combat, Twins
Oyunu nasıl açarım ?
- RAR'dan çıkarttıktan sonra Being A DIK oyununu çalıştırın.
- Adult Oyun Çeviri Web sitemizdeki üyeliğiniz ile giriş yapabilirsiniz.
Ben bu being a dik i indirim toplam 5 bölümü oynadım yeni gelen link bunun devamı mı? Bugün. gelen 0.5.2 sürümünün öncesinde oynuyordum ve bölüm 5 bitirdikten sonra bitti bu yeni gelen bunun devamı mı yardımcı olurmusunuz

KDR

KDR

Yetkili
Kredi
0$
Ben bu being a dik i indirim toplam 5 bölümü oynadım yeni gelen link bunun devamı mı? Bugün. gelen 0.5.2 sürümünün öncesinde oynuyordum ve bölüm 5 bitirdikten sonra bitti bu yeni gelen bunun devamı mı yardımcı olurmusunuz
Oyun güncel olarak 5 bölüm zaten 6. bölüm henüz gelmedi

ronaldinho

ronaldinho

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
APK dosyasını telefona kuramıyorum, "Uygulama Yüklenmedi" hatası alıyorum. SAI ve APK Editor Pro'yla da denedim maalesef yine olmadı. Yardımcı olur musunuz.

K

Kert123

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Daha 1 gun olmadan oyunu bitirdim, yeni bölüm ne Zaman gelir ya?

R

RelaD

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
arkadaşlar 5bölümden oluşuyor dimi? 2.sezon çıktımı

R

RelaD

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
reis peki ne zaman yeni bölümleri gelicek birde ben oyunu bitirince hiç save falan yapmadım kaldığım yerden başlayabilicek miyim yoksa 0dan mı oynamalıyım teşekkürler birde yeni bölümler gelince tekrar birşey indirmemize gerek varmı

Üst Alt