Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
Cross47

Cross47

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sitede değişiklik söz konusu o yüzden eski olan her şey geçersiz ve aklınıza takılan her hangi bir şey olursa discord sunucumuza davetlisiniz
Şifre ve id isteyen 4-5 oyun var. Hepsi mi çöp oldu ? kurtaramaz mıyız ?

A

ahmetpatates

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
dün gece rahatça girmistim su an giremiyorum id sifre dogru yazmama ragmen ne zaman girebiliriz değişiklik varsa da

S

Söylenmez

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Android'de jill ile banyo sahnesi çalışiyomj bide tüm sahneler açıkmı

S

Söylenmez

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hile menüsü varmı tüm sahneler açıkmı

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
Harika bir oyun, içerikleri ve güzel hikayesi ile merak uyandırıyor.Devamını merakla bekliyorum.Jill ve Isabella çok iyi duruyor.Bir çok tahmin yürütüyorum.Acaba beklediğim olacak mı? Merakla bekliyorum.Çevirmenleri tebrik ediyorum.(y)

S

Söylenmez

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu oynarken quinin teklifi Android'de çalışmıyordu ve jille oyunda Android'de banyo sahnesi yoktu ama sahnelerden aciliyodu peki oynarken 2 sahnede duzeldimi

S

Söylenmez

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Teşekkürler admin tüm soruları cevaplıyorsunuz emeğinize ve ellerinize sağlık?

Skenzy00

Skenzy00

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu 3 Gündür Oynuyorum Bugün Girmeye Çalıstıgımda kullanıcı adı ve şifre yanlış dedi ve siteye girmeye çalıştığımda böyle bir hesap yok dedi 3 günlük ilerleme gitti bu hesabı az önce açtım aynı nickle tekrar girmeye çalıştım ve yine aynısı oldu böyle birşey nasıl olabilir ??

Jupiter

Jupiter

Doğasever
Kredi
0$
Oyunu 3 Gündür Oynuyorum Bugün Girmeye Çalıstıgımda kullanıcı adı ve şifre yanlış dedi ve siteye girmeye çalıştığımda böyle bir hesap yok dedi 3 günlük ilerleme gitti bu hesabı az önce açtım aynı nickle tekrar girmeye çalıştım ve yine aynısı oldu böyle birşey nasıl olabilir ??
Oyunu Adult Oyun Çeviri sitesi dışında başka bir siteden indirdiysen oynayabilmek için tekrar indirmen gerekiyor.

Üst Alt