Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
E

ecembyrk177

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
3. sezon 1. bölüm yok mu?

H

Hunterman10

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Chad ile yapılan ilk dövüş sahnesinde kazandığımız halde niye dayak yiyoruz hayır madem dayak yiceksek niye mini oyun var gerçekten sinir bozucu bir durumdu üç kere adamı dövüp dövüşü kazandım ama sonda AMK adam bizi dövüyor başta sandım yeniden denedim gene dayak yedik kazandığımız halde neyse gereksiz bir mini oyun sahnesi olmuş mini oyun görmek istemeyen arkadaşlar bu duruma dikkat edebilir ben genede mini oyunları açık bırakacağım. İyi oyunlar bu yapımda ve çeviride emeği geçen herkesin eline sağlık güzel oyun olmuş.

H

Hunterman10

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bütün bir şekilde oyunu yapabilme şansınız varsa lütfen yapın Save dosyasını aktarmayı gösterildiği gibi yapmaya çalıştım ama olmadı yardımcı olursanız sevinirim. İyi emekleriniz için teşekkür ederim.

Furkan052

Furkan052

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Şimdi ben ilk 2 sezonu bitirdim ama bitirdikten sonra oyunu sildim. 3. Sezonu kaldığım yerden oynayabilmek için tekrardan ilk 2 sezonluk bölümü indirmem gerekiyor mu?

Rita

Rita

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Şimdi ben ilk 2 sezonu bitirdim ama bitirdikten sonra oyunu sildim. 3. Sezonu kaldığım yerden oynayabilmek için tekrardan ilk 2 sezonluk bölümü indirmem gerekiyor mu?
2.Sezonun sonunda kayıt almanı istediğinde aldıysan sorun yok yoksa tekrar oynaman veya kayıt dosyası indirmen gerekecek.

A

Atilla Kaan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Birisi bana yardımcı olabilir mi oyun oynadım andorid den kaydimda var ama 3 sezon indirmede dosya içinde 3 tane şey çıkıyor nasıl yapacagimi biliyorum bilen biri yardimci olabilir mi

Furkan052

Furkan052

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Dostum şimdi öncelikle 3. Sezon olarak yüklediğin dosyayı çıkarma yapacaksın. Ardından ordaki being a dik oyununu indireceksin(104mb) olarak yazıyor. Oyunu açmadan önce dosyalarım uygulamasında zaten var olan adult oyun çeviri klasörüne geleceksin. Klasörün içindeki being a dik yazan ikinci klasörde kayıt dosyaların mevcut. İlk başta çıkarma yaptığın dosyada game klasörünü bu klasörün içine atacaksın ve oyuna giriş yaptığında sol altta aktar yazan yerde bir önceki kayıtın gözükecek. Ona tıkladığında kaldığın yerden devam edebilirsin. Eğer anlamadıysan zaten videolu kurulum olarak indirme sekmesinde mevcut

Furkan052

Furkan052

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Eğer bunu yaptığınızda bile oyun içinde kayıtınız gözükmüyorsa ki ben de gözükmedi. Bunun sebebi Adult oyun çeviri klasöründe being1 ve being3 adında iki klasörün olması ve kayıt dosyalarının being 1 de olması. Eğer being1deki dosyaları da game dosyası ile birlikte being3ün içine atarsanız sorun çözülür

W

werderb

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
uyuşturucu ve atıştırmalık logoları bende not found hatası veriyor bu hatayı alan bir ben miyim acaba
edit: buna ek olarak oyun başında "later sage scene" tarzı ingilizce kalmış yerler var ya da baştaki çizim. 3. sezon tam çevrilmediğinden mi kaynaklı bunlar yoksa benim kayıt dosyamda mı sıkıntı var
edit 2: birden fazla kayıt dosyası denedim ama sonuç değişmedi

Furkan052

Furkan052

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
uyuşturucu ve atıştırmalık logoları bende not found hatası veriyor bu hatayı alan bir ben miyim acaba
edit: buna ek olarak oyun başında "later sage scene" tarzı ingilizce kalmış yerler var ya da baştaki çizim. 3. sezon tam çevrilmediğinden mi kaynaklı bunlar yoksa benim kayıt dosyamda mı sıkıntı var
edit 2: birden fazla kayıt dosyası denedim ama sonuç değişmedi
Ben böyle bir sorun yaşamadım ama yoksay dediğinde hata dosyasını kapatmış oluyorsun zaten ve o bölümlerde de önemli bir nokta yoktu diye hatırlıyorum

H

Haguru123

Eternum Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
merhaba sevgili emeği geçen güzel insanlar umarım keyifleriniz yerindedir. Oyunu beta sürümündeyken alıp oynamıştım 3 ocak tarihinde ise bazı hatalar ile ilgili yorumları siteye yazmıştım. Anladığım kadarıyla mini gameler hala oynanamaz halde bu çok sıkıntı değil ama oyunu oynarken bazı animasyonlarda rnpy hatası veriyordu. sex animasyonlarında değil ama yinede havayı bozduğu için gerçekten rahatsız ediyordu. 3 Ocak tarihinde bunların hangi animasyonlar olduğunu falan detaylı yazmıştım. Acaba hatalar giderildi mi merak ediyorum ona göre tekrar indirip oynayacağım. Hatalar giderilmediyse de Sizlerin canı saolsun böyle güzel oyunları bizlerle paylaşıp çevirip emek veriyorsunuz seviliyorsunuz <3

GaridesKafa

GaridesKafa

Kayıtlı Üye
Kredi
3$
Bir hevesle bastan başlayayım dedim 1ve2. bölümün olduğu apkyı indirdim ama giriş yapmıyor. Kullanıcı adı ve şifremi yazıyorum giriş yap diyorum orda kalıyor yardımcı olur musunuz?

Furkan052

Furkan052

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bir hevesle bastan başlayayım dedim 1ve2. bölümün olduğu apkyı indirdim ama giriş yapmıyor. Kullanıcı adı ve şifremi yazıyorum giriş yap diyorum orda kalıyor yardımcı olur musunuz?
İnternetinde bir sorun olabilir. Eğer internetten kaynayklı değil ise birde vpnle giriş yapmayı dene. Bazı oyunlar bazı zamanlarda vpn ile açılıyor

N

Nurlan1818

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
selam. Ben salak gibi oyunun .aoc adli dll sini ve exe sini yukledim. bunlari nasil calisdiricam?

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
selam. Ben salak gibi oyunun .aoc adli dll sini ve exe sini yukledim. bunlari nasil calisdiricam?
İkisini de aynı klasörün içine koyup oyunun uygulaması olan '.exe' uzantılı dosyayı çalıştıracaksın, yanlış bir şey yapmamışsın yani. :)

asesino.exe

asesino.exe

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bende 0.8 sürümü var, 0.10 u yüklemem için 0.8 i silmem gerekiyor mu? 0.10 u yüklesem beni baştan mi başlatır? Tekrardan oynamak istemiyorum daha yeni bitirdim

Üst Alt