Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
Shug

Shug

Kayıtlı Üye
Kredi
2$
3.sezon 3.bölüm hakkında bir bilgi vs. mevcut mu? Yapmaya başlamış veya ne kadarı tamamlanmış

P

pogba444

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunu hilesiz oynamak istiyorum ama diyalogları seçerken sürekli + - ibaresi var bundan nasıl kurtulurum

B

burakozturk

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
telefondaki kasanın şifresini bilen var mı

fthskln565656

fthskln565656

Vuuuh
Kredi
0$
Admin birşey sorucam ben ilk oyun olan ilk 8 bölümü oynadım ama hiç karşılaşmadığım sahnelerle karşılaştım sonraki bölüme geçince ana karakterin jill ve Bella ile yattığını öğrendim ve daha birçok sahne kafam karıştı sebep ne acaba oyunu gerektiği gibi hiçbir şey kaçırmadan oynadım üstelik çoğu seçimlerimi jill den yana kullandım Son bölümlerde Sage sahneleri hariç hiç bölüm görmedim herhangi Bir seçimle alakası varmı? Admin veya bilen birisi yardımcı olursanız cidden çok mutlu olurum kafam yandı

fthskln565656

fthskln565656

Vuuuh
Kredi
0$
Arkadaşlar bu oyunlara yeni başlıyorum bu piyasanın en iyileri sizce hangisi being a dik hoşuma gitti çünkü gerçekçi fiziklere sahip onerebileceginiz oyunlar varmı
Not: sevilen oyun türleri sumertime saga being a dik , uzun soluklu ve hikayeli oyunlar

seinal

seinal

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Admin birşey sorucam ben ilk oyun olan ilk 8 bölümü oynadım ama hiç karşılaşmadığım sahnelerle karşılaştım sonraki bölüme geçince ana karakterin jill ve Bella ile yattığını öğrendim ve daha birçok sahne kafam karıştı sebep ne acaba oyunu gerektiği gibi hiçbir şey kaçırmadan oynadım üstelik çoğu seçimlerimi jill den yana kullandım Son bölümlerde Sage sahneleri hariç hiç bölüm görmedim herhangi Bir seçimle alakası varmı? Admin veya bilen birisi yardımcı olursanız cidden çok mutlu olurum kafam yandı
Tam anlamadım ne yazdığını ama görmediğin sahnelerin nedeni Chick(Tavuk) gitmiş olmandır yani seçimlerinden dolayı

seinal

seinal

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Arkadaşlar bu oyunlara yeni başlıyorum bu piyasanın en iyileri sizce hangisi being a dik hoşuma gitti çünkü gerçekçi fiziklere sahip onerebileceginiz oyunlar varmı
Not: sevilen oyun türleri sumertime saga being a dik , uzun soluklu ve hikayeli oyunlar
What a Legend
Eternum
City of Broken Dreamers
Summers Gone

fthskln565656

fthskln565656

Vuuuh
Kredi
0$
Tam anlamadım ne yazdığını ama görmediğin sahnelerin nedeni Chick(Tavuk) gitmiş olmandır yani seçimlerinden dolayı
Şu şekilde anlatıyım 1-8 bölümün olduğu ilk oyunda hiç jill ve isabella ile yatmamışti oyunu bitirdim ve 3. Sezona yani yeni oyuna geçtim oyuna başlayınca hikayede ana karakterin jill ve isabella ile yattığını öğrendim sadece onlar değil josy de var sanırım halbuki önceki oyundan kalan kaydı aktarmıştım neden böyle olduğunu bir türlü bulamadım oyun boka sardı ilk oyunda olanlarla uyuşmuyor ( oyun boyunca hep dik+ kullandım çoğunlukla dik puanım 20 ydi )
Ha bide yeni oyuna gelen bir özellik var cevap kutularında +cheater diye bir ibare çıkıyor çevirisi aldatma galiba hikâyeyi etkiliyor mu bunlar?? Şimdiden teşekkür ederim

SagoK

SagoK

Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
1$
son bölüm için yazmıştım ama bildiğin hangi bölümün şifresi varsa yazarsan sevinirim
  • Episode 1: 1386
  • Episode 2: 4413
  • Episode 3: 3985
  • Episode 4: 0421
  • Episode 5: 4226
  • Episode 6: 4463
  • Episode 7: 1159
  • Episode 8: 3211
  • Episode 9: 4232
  • Episode 10: 8313
  • Interlude: 2575

geae

geae

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun ne zaman final verir yapımcı ne zaman son verir bilgisi olan yada daha deavm edicek mi final verince başlarım o zaman yoksa oyun yarım kalır hiç oynamayamam

F

Fuck31

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba kayıt dosyasını indirmek istediğimde boş zippyshare sitesi ile karşılaşıyorum link kırık mı?

S

sevismekguzel31

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Windows 7 de oyun lar çalışıyor mu sanal makinaya kursam olur mu

Üst Alt