Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
Sonofzeus

Sonofzeus

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Growth 3. sezon sadece 3. sezonu içermekte bu yüzden önce "ANA OYUN (SEZON 1 VE 2 TÜM BÖLÜMLER)" yazan yerden 1. ve 2. sezonu oynamalı daha sonra 3. sezona geçmelisin. Sezonlar birbiriyle bağlantılı, birini oynamadan ötekine başlayamazsın. Direkt 3. sezonu oynamak istiyorsan discord adresinde kayıt dosyaları mevcut.

Penetrator God

Penetrator God

Kayıtlı Üye
Web Sitesi
www.wattpad.com
Kredi
0$
Pek çok yer İngilizce kalmış görünüyor ve açılırken oyunu oynayabilmem için 5 mblik güncelleme kurmam gerektiğini belirtiyor ama kurma seçeneği yok. Kayıtı aktardıktan sonra önceki bölümlerden bütün toplanılabilirlerde kayboldu.

K

Kalzeruth

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
3. sezon 2. bölüm var da 1. bölümü göremedim. 2. bölüm linkine dahil mi?

Penetrator God

Penetrator God

Kayıtlı Üye
Web Sitesi
www.wattpad.com
Kredi
0$
Bir sürü sorunu var bu yayınladığınız versiyonun. Bir noktada böyle bir hata veriyor.

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg

Son düzenleme:
S

Söylenmez

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Eğer 3 sezonu indirirsem kayıt dosyası nasıl bulabilirim eski bölümleri tekrar oynamak istemiyorum ve kayıt dosyasını nasıl atarım?

C

Covert

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ben 9 bölümü daha önce oynamıştım ve transfer dosyamda var 10 bölümü indirdim ama 10 bölümde kayıt gözükmüyo bu aktarımı nasıl yapıcam bilen biri yardımcı olabilir mi

exorcist

exorcist

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun hatalarla dolu :D Yani o kadar zaman geçmiş üzerinden ve çeviren arkadaş a zahmet olmuş erinmiş düzeltmeye :D Çevrilmemiş diyaloglardan telefon görevlerinden bahsetmiyorum.

Sonofzeus

Sonofzeus

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Umarım beklediğine değer bir bölüm oynarsın :)
Oyundaki bug'ları görünce oynamaktan vazgeçtim. Büyük ihtimali bir sonraki bölümün çıkmasını bekleyip iki bölümü birlikte oynayacağım. Umarım o zamana kadar bu oyunlardan sıkılmam :)

L

lapientez

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
X sitesi gibi işi yokuşa sürüp yayınlanma tarihini dahada uzatmadığınız için teşekkürler :) v2 gelcek tarihleri uzatalım diye takılanlardan bahsediyorum :)

Penetrator God

Penetrator God

Kayıtlı Üye
Web Sitesi
www.wattpad.com
Kredi
0$
Oyun hatalarla dolu :D Yani o kadar zaman geçmiş üzerinden ve çeviren arkadaş a zahmet olmuş erinmiş düzeltmeye :D Çevrilmemiş diyaloglardan telefon görevlerinden bahsetmiyorum.

Oyunla alakalı bir sorun değil. Adult çeviriden kaynaklı bir şey bu ve resimle belirttiğim halde çıkıp bir tane moderatör zahmet edip cevap vermiyor. Bozdukları bir oyunu boşuna indirtmeseler en azından daha iyi olabilirdi.

P

poloxa6338

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hile menüsünü açmaya çalışınca hata alan tek ben miyim acaba? PC için soruyorum

exorcist

exorcist

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunla alakalı bir sorun değil. Adult çeviriden kaynaklı bir şey bu ve resimle belirttiğim halde çıkıp bir tane moderatör zahmet edip cevap vermiyor. Bozdukları bir oyunu boşuna indirtmeseler en azından daha iyi olabilirdi
Ben zaten ayni şeyden bahsediyorum kardeşim. Sanırım yeterince beta satın alımı olmadığı için ve çeviren arkadaş oyuna ilgi duymadığı için açıp en azından ctrl spamlamaya bile erinmiş..

Üst Alt