Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
yasuo3162

yasuo3162

Eternum Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
abi jill rotası çok kötüymüş ve kısa sürdü baya max 3 saat hatta, 1 yıl için aşırı kısa bir bölüm olmuş hiç tatmin olmadım, sage rotası denemek için ne yapmalıyım? save dosyası falan var mı sage için

seinal

seinal

Kayıtlı Üye
Kredi
2$
abi jill rotası çok kötüymüş ve kısa sürdü baya max 3 saat hatta, 1 yıl için aşırı kısa bir bölüm olmuş hiç tatmin olmadım, sage rotası denemek için ne yapmalıyım? save dosyası falan var mı sage için
Discord sunucusundan kayıt dosyası bulabilirsin

K

kralbaseci

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Kayıt dosyam yok linktende girince hiçbirşey anlamadım kayıt dosyası indirmek için anlatabilirseniz sevinirim

B

burak6788

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
1 sene için çok ama çok kısa ve hala herşeyin ucu açık hatta hiç değinilmemiş bile. Tatmin 0 bende hiç alakasız klasik sandbox kafası gidicek diye korkuyorum

P

poloxa6338

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İlk sezonlar ücretsiz değil miydi ? Şimdi neden ulaşamıyoruz?

OmerK-

OmerK-

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
resim_2023-12-17_140005311.png3. sezonu açarken bu hatayı alıyorum çözümü nedir acaba

W

Wostiri

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Son sürümü oynayamiyorum asla save importlanmıyor telefonda çünkü bir önceki sürüm oyun sonunda save aktarma savesi alma kısmı yok

Rita

Rita

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oynamayanlar için spoilersiz inceleme. Bütün rotalarını oynadım, oynamadan önce okuduğum yorumlarda bölümün güzel olduğunu yeterli uzunlukta olduğunu gördüm ve fena değildi açıkcası. İlk olarak jill rotasından başladım yavaş yavaş okuyarak 3.5 saat civarı geçti. 1 yılda çıkan bir bölüme göre tabi az bir süre ama grafikler, animasyonlar, detaylar herzamanki gibi muhteşem. Bir rotayı bitirince diğer rotalar için oynanma süresi 1 saate kadar düşüyor çünkü aynı sahneleri tekrar oynamayı katmıyorum. Bölüm hikaye olarak çok bir ilerleme olmadı ama eğlenceli bir bölümdü. Beklediğim bu olmasada yinede güzeldi 7/10 puan verirdim. Oynamayanlar bence alsın, çeviri için telefondaki mesaj kısımlarından bazı yerler çevrilmemişti ama sorun değil. Yinede çeviri için elinize, emeğinize sağlık.

W

Wostiri

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Son sürümü oynayamiyorum asla save importlanmıyor telefonda çünkü bir önceki sürüm oyun sonunda save aktar
Discord sunucusundan kayıt dosyası bulabilirsin
Merhaba discorda girdim ama kayıt dosyalarını bulamadım hangi kanalda acaba android için kayıt dosyaları

seinal

seinal

Kayıtlı Üye
Kredi
2$
Son sürümü oynayamiyorum asla save importlanmıyor telefonda çünkü bir önceki sürüm oyun sonunda save aktar

Merhaba discorda girdim ama kayıt dosyalarını bulamadım hangi kanalda acaba android için kayıt dosyaları
Kayıt dosyları adlı kanal var direkt bulamazsan sohbete yaz biri gösterir

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Oynamayanlar için spoilersiz inceleme. Bütün rotalarını oynadım, oynamadan önce okuduğum yorumlarda bölümün güzel olduğunu yeterli uzunlukta olduğunu gördüm ve fena değildi açıkcası. İlk olarak jill rotasından başladım yavaş yavaş okuyarak 3.5 saat civarı geçti. 1 yılda çıkan bir bölüme göre tabi az bir süre ama grafikler, animasyonlar, detaylar herzamanki gibi muhteşem. Bir rotayı bitirince diğer rotalar için oynanma süresi 1 saate kadar düşüyor çünkü aynı sahneleri tekrar oynamayı katmıyorum. Bölüm hikaye olarak çok bir ilerleme olmadı ama eğlenceli bir bölümdü. Beklediğim bu olmasada yinede güzeldi 7/10 puan verirdim. Oynamayanlar bence alsın, çeviri için telefondaki mesaj kısımlarından bazı yerler çevrilmemişti ama sorun değil. Yinede çeviri için elinize, emeğinize sağlık.
Teşekkür ederiz ancak incelemeni okuyacaklar veya oyunu oynayacaklar için bir ekleme yapmak gerekiyor, oyundaki sosyal medya paylaşımları ve mesajlaşmalar atlanmadı, Türkçeye çevrildi. Ara bölümden başlayan biri her şeyi Türkçe olarak oynayabilir, aldığı kayıttan devam edenlerde yaşanıyor sadece bu sorun.

Üst Alt