Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
S

Sagecimm

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Geliştirici günlükleri nerede acaba bulamadım

I

ismailbqyr291

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba oyunun yeni sezonunda panel atlarken güçlü bir donma oluyor. Bunun sebebi nedir sizce? Gerçekten aşırı rahatsız etmeye başladı. Sistemimde gayet yeterlidir.

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
Merhaba oyunun yeni sezonunda panel atlarken güçlü bir donma oluyor. Bunun sebebi nedir sizce? Gerçekten aşırı rahatsız etmeye başladı. Sistemimde gayet yeterlidir.
Cihazdan kaynaklıdır bence çünkü ben hiç bir sorun yaşamadım hem mobilden hemde pc den oynadım.

Scarlet42

Scarlet42

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
8.bölüm ile ilgili SPOİLER veriyorum ona göre okuyunuz...
Bir şey sorabilir miyim?
Ama lütfen spoiler vermeyin.
8.bölümdeyim, Tommy ile Heather ve John boy ile Elena kahvaltı sahnesindeyim.
Oyundaki ana ilgi odağı kızlar arasında seçim yapmam gereken yer burası sanırım ama bir sorun var.
Sadece Sage var seçeneklerde...Yani 5'li ana ilgi odağı olması gereken kızlar arasında.

Josy ve Maya ile arkadaş kaldım o ikisi muhtemelen bundan yoklar onu anladım bu tamam.
Bella rotasını en başından seçmedim onunla da ilgilenmiyorum onu da anladım bu da tamam.
Ama Jill neden yok?
Gösterisinde bile sahneye önce ben çıktım.
Her etkinliğine gittim ve ona ilgi de gösterdim.
Sage ile ilgili bir sıkıntım yok zaten Jill ve Sage arasında tercih yapmam gereken yeri bekliyordum ama neden yapamadım?
Sage favori karakterimdir Jill de öyle ama keşke kararı bana verseydi oyun...
Acaba Jill rotası için neyi eksik yapmış olabilirim?
Tahmini olan var mı?
Teşekkür ederim.

P

poineeet

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaşlar bu oyuna benzer tercihleri bizim yaptığımız, etkileşimi bol bi oyun var mı? Yada hangi oyun?

Rita

Rita

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
8.bölüm ile ilgili SPOİLER veriyorum ona göre okuyunuz...
Bir şey sorabilir miyim?
Ama lütfen spoiler vermeyin.
8.bölümdeyim, Tommy ile Heather ve John boy ile Elena kahvaltı sahnesindeyim.
Oyundaki ana ilgi odağı kızlar arasında seçim yapmam gereken yer burası sanırım ama bir sorun var.
Sadece Sage var seçeneklerde...Yani 5'li ana ilgi odağı olması gereken kızlar arasında.

Josy ve Maya ile arkadaş kaldım o ikisi muhtemelen bundan yoklar onu anladım bu tamam.
Bella rotasını en başından seçmedim onunla da ilgilenmiyorum onu da anladım bu da tamam.
Ama Jill neden yok?
Gösterisinde bile sahneye önce ben çıktım.
Her etkinliğine gittim ve ona ilgi de gösterdim.
Sage ile ilgili bir sıkıntım yok zaten Jill ve Sage arasında tercih yapmam gereken yeri bekliyordum ama neden yapamadım?
Sage favori karakterimdir Jill de öyle ama keşke kararı bana verseydi oyun...
Acaba Jill rotası için neyi eksik yapmış olabilirim?
Tahmini olan var mı?
Teşekkür ederim.
Bellanın bizi arayıp jillin yerini söylemesinin ardından geçen sahnede dik olmamamız gerektiğini belirtiyor. Tavuk veya nötr halinde jill rotası açık kalır. 8. Bölüm ile hatirladiğim bu, önceki bölümlerde yanlış birşey yapmadıysan bunu dene.

Bresla19

Bresla19

Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
giriş sırasında çalan ''War point'' şarkısı aşırı güzel zil sesi yaptım <3

A

asd5961

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
sezon üçe yeni başladım ve parti planlamasına gelene kadar alttaki hile menüsü duruyordu fakat parti planlaması son bulduktan sonra gitti, tekrar nasıl aktif edebilirim?

C

crisiz

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
merhaba yeni başladım ve diyaloglarda +dik gibi bastıktan sonra hangi puanı vericeğini gösteriyor bunu kapatmanın bir yolu varmıdır

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
merhaba yeni başladım ve diyaloglarda +dik gibi bastıktan sonra hangi puanı vericeğini gösteriyor bunu kapatmanın bir yolu varmıdır
Rehber modu çoğu oyuncu tarafından istendiği için ekleniyor ya da yapımcı kendisi ekliyor, oyunun içinden kapatamazsın.

L

lenss3434@gmail

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
3 sezon yeni bölümleri gelir mi gelirse ne zaman

Z

Zahitcan07

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba hızlı menü kayboluyor kaydedemiyorum çözümü var mı ? Bir de oyunun ilk başında yurttaki banyoda 2 kızın sevişme sahnesinde her yere basmayı deniyorum ama bir türlü bulamadım

Üst Alt