Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
H

hakko1414

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
sezon 1 ve 2 tüm bölümler pc sürümünü indirdim 18gb olanı . oyuna giremiyorum indirdim ama bu hatayı veriyor.

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    1.4 MB · Görüntüleme: 42
TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
hakko1414 büyük ihtimalle login sorunu alıyorsun bunun çözümi yok şuan maalesef.

MalafatCocktail

MalafatCocktail

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
cadılar bayramı partisinde kömürlükteki bulmacayı çözemiyorum yardım edin

Rita

Rita

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
cadılar bayramı partisinde kömürlükteki bulmacayı çözemiyorum yardım edin
Önce ortadakı işkence masasına tıklayıp şifreyi ögren soldaki dolaba tıklayıp 1.anahtarı al
Sonra asagi butona tıklayip kapıdaki nota tıkla ardından sağdaki yeşil iksire tıklayip 2.anahtari al
3. Anahtarda iskeletin olduğu yerdeki kapıya tıkla yukarlarda bir yerdeydi umarım anlatabilmişimdir 🙂

MalafatCocktail

MalafatCocktail

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Önce ortadakı işkence masasına tıklayıp şifreyi ögren soldaki dolaba tıklayıp 1.anahtarı al
Sonra asagi butona tıklayip kapıdaki nota tıkla ardından sağdaki yeşil iksire tıklayip 2.anahtari al
3. Anahtarda iskeletin olduğu yerdeki kapıya tıkla yukarlarda bir yerdeydi umarım anlatabilmişimdir 🙂
anladım teşekkür ederim

L

lenss3434@gmail

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sezon 3 bende hata veriyor çözümü nedir arkadaslar

S

Sagecimm

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sınırsız vip almak istiyorum nasıl alabilirim yardımcı olabilir misiniz

P

PRlME

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
10. bölüm çıktı mı ya da ne zaman çıkacağı belli mi

C

cek123cek

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Son bölümün yüzde kaçı bitmiş durumda bir bilgi var mı, teşekkürler

A

Aragon

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyuna girdiğimde güncelleme var diyor ve buraya atıyor nasil yapacağım güncellemeyi oyun ara sıra takılıyor ve alt menü yok oluyor cihaz mi note 10 lite

A

AlprTR

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Linkler ölmüş bir mega sağlam onda da kota sınır var linkleri yenileyebilirmisiniz?

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Son bölümün yüzde kaçı bitmiş durumda bir bilgi var mı, teşekkürler
Sitemizde paylaşılan geliştirici günlüklerinden sorunun cevabını alabilirsin.
oyuna girdiğimde güncelleme var diyor ve buraya atıyor nasil yapacağım güncellemeyi oyun ara sıra takılıyor ve alt menü yok oluyor cihaz mi note 10 lite
İlk iki sezonu oynuyorsan uyarıya kulak asma, üçüncü sezondan ötürü öyle bir uyarı çıkabilir. Hızlı menü de kendi kendine kaybolmaz, ekran kontrollerinden istemsizce kapatıyorsundur. Ekran yatay şekildeyken parmağını önce sağa sonra sola hiç kaldırmadan çek.
Linkler ölmüş bir mega sağlam onda da kota sınır var linkleri yenileyebilirmisiniz?
Alternatif linkleri deneyebilirsin, örneğin 'Cloud' linklerinden sorunsuzca indirilebiliyor.
Oyunu tek bir apk olarak yükleyemez misiniz
Oyunun üçüncü sezonunu yapımcının kendisi ayırdı ve birleştirilemiyor, yapacak bir şey yok.

Üst Alt