Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
hkfmslr12

hkfmslr12

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
3. sezonu kuramadım kayıt dosyası da bozulmuş indiremiyorum yardımcı olur musunuz

xelel

xelel

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ben en son geçen sezonu bitirdim ama kayıt dosyamı silmişim kayıt dosyası bulma şansım var mı

E

EmreRev

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
dostlar bilgisiyarim dosya da trojenli oldugunu söyleyip indirmiyor

T

tfoxengin

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
herkesle ilişki kurarak gittim bu yüzden jill ile devam etmedi oyun başından beri jill odaklı gitsem 3. sezonda ilişki devam ediyor mu?

A

ashill2010

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba ben en son ara dönemi oynadım pcden hangilerini indirmem gerekiyor devam etmek için

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
herkesle ilişki kurarak gittim bu yüzden jill ile devam etmedi oyun başından beri jill odaklı gitsem 3. sezonda ilişki devam ediyor mu?
Jill rotasından gidebilmek için
Isabella rotasından gitmemen gerekiyor. Gidersen yakalanıyorsun ve Jill rotası kapanıyor.
Ayrıca karakterinin yakınlığı 'DIK' veya üzeri olmamalı, en kötü ihtimalle 'NÖTR' veya 'CHICK' olmalı.

L

losche

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunda NTR, Cuckold, Sandbox ya da point & click unsuru var mı yoksa seçimlere dayanan dizi tadında oyun mu ? Yapımcı her şeyi bize bırakmış istediğimiz gibi şehirde dolaşabiliyoruz değilde max odada ya da parti ortamında istediğimiz yere gitme özgürlüğünü veriyorsa onda sıkıntı yok.

SagoK

SagoK

Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
1$
Oyunda NTR, Cuckold, Sandbox ya da point & click unsuru var mı yoksa seçimlere dayanan dizi tadında oyun mu ? Yapımcı her şeyi bize bırakmış istediğimiz gibi şehirde dolaşabiliyoruz değilde max odada ya da parti ortamında istediğimiz yere gitme özgürlüğünü veriyorsa onda sıkıntı yok.
Bunun özgürlük alanı diğer oyundan daha geniş, koca bir malikane de senden bazı görevler isteyip seni sandbox ortamına sürüyor. Şehir vs. yok bu yapımda Ayriyeten oyunu etkileyen mini oyunları da var kısaca bu sitede oynayabileceğin en iyi oyunlardan biri being a dik
Ve ekleyeyim oyun hem görsel roman hem de sandbox ilerliyor.

L

losche

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bunun özgürlük alanı diğer oyundan daha geniş, koca bir malikane de senden bazı görevler isteyip seni sandbox ortamına sürüyor. Şehir vs. yok bu yapımda Ayriyeten oyunu etkileyen mini oyunları da var kısaca bu sitede oynayabileceğin en iyi oyunlardan biri being a dik
sandbox değil o zaman. çünkü sandbox direkt açık dünya. badikte ise hikaye içinde mekanlara girip orda dolaşıyosun, gerisi hikaye yani. doğru anladım mı hocam ?

SagoK

SagoK

Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
1$
sandbox değil o zaman. çünkü sandbox direkt açık dünya. badikte ise hikaye içinde mekanlara girip orda dolaşıyosun, gerisi hikaye yani. doğru anladım mı hocam ?
Bro ben bana özgürlük verdiği için bir tutuyorum sandbox olayını . Hikayenin ilerlemesi için bazı bölümler de nesnelerle veya insanlar ile etkileşime girmen görevleri yapman gerekiyor
Daha iyi anlaman için oyun;
%65 görsel roman
%35 sandbox ya da adına her ne diyorsan olarak tanımlarım
Oynadıkça yapısını anlarsın zaten

H

harran1193

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Masanı kontrol et diyor basıyorum olmuyor

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-06-29-15-27-34-720_being.adultoyunceviri.com.jpg
    Screenshot_2023-06-29-15-27-34-720_being.adultoyunceviri.com.jpg
    1.3 MB · Görüntüleme: 12
H

Hell24

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaşlar oyunda altdaki ayarlar neden bende çıkmıyor

LfkCn

LfkCn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
knka istediğine atla oyun boyu ama mutfakta bir kızla konuşuyodun ve orada birini seçtiriyodu sevgili olmak için işte o kısma geldiğinde massive chicken olman lazım. o noktada hile hile öyle olursan jill seçeneği açılır. ama orada hileyle yapmak yerine cidden chicken olarak oynarsan ekstra sahneler açılıyor mesela jill seni arkadaşlarıyla falan tanıştırıyor.

I

I3alances

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
sezon 1 ve 2 yi indirirken dosya yok hatası veriyor yardımcı olabilecek var mı?

Üst Alt