Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
D

dejawuuu

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Download olmuyor ne kadar saçma site varsa ona yönlendirip duruyor indiremedim bı.turlu 😔

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
dejawuuu Discord sunucumuzda #yardım-ve-hatalar kanalının sabitlenenlerinde linkleri nasıl geçebileceğinizi gösteren bir video bulunmaktadır.

O

Orhanemin

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Telefonumu degistirdigim için oyunun eski sürümü yok yeni sürümü nasıl yeniden oynamadan oynayabilirim

RedMoon

RedMoon

How I Met Your Mother
Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Timestamps Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Telefonumu degistirdigim için oyunun eski sürümü yok yeni sürümü nasıl yeniden oynamadan oynayabilirim
hangi sezonda kaldıysan veya oyuna yeniden başlayıp kaldığın yere kadar oynayabilirsin oyunu en son 18 aralık 2022 tarihinde güncelleme almış

P

Pala3

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ANA OYUN (SEZON 1 VE 2 TÜM BÖLÜMLER) bunu indirsem yeterli mi...OYUNU TAMAMEN OYNAMAK İÇİN İKİ SÜRÜMÜ DE İNDİRMELİSİNİZ. bu 3 sezon 1 ci bölüm den bahsediyor gelba....AŞAĞIDAKİ LİNKLER CİHAZINDA DÜŞÜK DEPOLAMA ALANI BULUNANLAR İÇİNDİR. bu yazının altındaki linkler ile alakam yok sanırım

Penetrator God

Penetrator God

Kayıtlı Üye
Web Sitesi
www.wattpad.com
Kredi
0$
Şu oyunun yerini hiçbir oyun tutamadı arkadaş. Ne oynarsam oynayayım zevk alamıyorum hiçbirinden.

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
ANA OYUN (SEZON 1 VE 2 TÜM BÖLÜMLER) bunu indirsem yeterli mi...OYUNU TAMAMEN OYNAMAK İÇİN İKİ SÜRÜMÜ DE İNDİRMELİSİNİZ. bu 3 sezon 1 ci bölüm den bahsediyor gelba....AŞAĞIDAKİ LİNKLER CİHAZINDA DÜŞÜK DEPOLAMA ALANI BULUNANLAR İÇİNDİR. bu yazının altındaki linkler ile alakam yok sanırım
Önce ilk sekiz bölümü (birinci ve ikinci sezonu) indirmek gerekiyor, sonradan dokuzuncu bölümü (üçüncü sezonun ilk bölümü) indirebilirsiniz.

P

Pala3

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
cloud bozuk dosya indirdi mega da süre var yandex premium istiyor diğer 2 si çökmüş link...

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
cloud bozuk dosya indirdi mega da süre var yandex premium istiyor diğer 2 si çökmüş link...
Bozuk dediğiniz dosya '.aoc' uzantılıysa eksik indirmişsiniz demektir. Bir de '.exe' uzantılı dosya olacak aynı linkte, iki dosyayı aynı klasörün içine koyup '.exe' uzantılı uygulama dosyası ile oyunu başlatacaksınız.

mucahidsizer

mucahidsizer

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
kafam karıstı sezon 1 ve 2 yi oynadım ilk 6 bolum dıyor onlar sezon 1 deki bolumler degıl mı harıcımı ındırelım anlamadım ben 3 gecmıstım dogrudan

D

dante04

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
hocam bu oyunu neden torrentlemiyorsunuz? iki gündür indirmeye çalışıyorum klavyeyi kırıcam artık.

B

benaslindayogum

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Steam versiyonu için sadece yama dosyası mevcut mu? Mackenzie

Üst Alt