Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
U

Umutingosdomble

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Umutingosdomble IDM kullanınız.
Hocam IDM indirdim fakat yükleme URL'si istiyor orayı nasıl yapacağımı tam anlamadım kısa özet anlatırsanız napıcağımı yada bir videosu, forumu varsa onada kabulum şimdiden çok teşekkürler. Saygılar

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Umutingosdomble Hangi tarayıcı kullanıyorsanız YouTube'a girip IDM Chrome Extension kurulumu tarzında aratma yaparak video izleyebilirsiniz.

kozaa22

kozaa22

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
telefondaki kasının sifresi nedir acaba

SagoK

SagoK

Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
1$
telefondaki kasının sifresi nedir acaba
  • Episode 9: 4232
  • Interlude Season 3: 2575
  • Episode 8: 3211
  • Episode 7 : 1159
  • V 0.6 or Episode 6: 4463
  • Episode 5 : 4226
  • Episode 4: 0421
  • V 0.3 or Episode 3: 3985
  • Episode 2: 4413
  • Episode 1: 1386

feevzi22

feevzi22

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
1 ve 2. Sezonu tamamen bitirdim telefondan ve 3.sezonu indirdim ama ikiside ayni uygulama gibi gözüktüğü icin kurmadim 3.sezonu yüklersem ilk uygulama kaybolur mu 2.sezonun save dosyalarini rardan cikartip uygulamayi silip 3.sezonu yukleyip oraya atmam mi gerekiyor kafami karistirdi

SagoK

SagoK

Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
1$
1 ve 2. Sezonu tamamen bitirdim telefondan ve 3.sezonu indirdim ama ikiside ayni uygulama gibi gözüktüğü icin kurmadim 3.sezonu yüklersem ilk uygulama kaybolur mu 2.sezonun save dosyalarini rardan cikartip uygulamayi silip 3.sezonu yukleyip oraya atmam mi gerekiyor kafami karistirdi
İlk 2 sezonu oynadıktan sonra save dosyalarını 3. sezona aktarırsan tabii ki silebilirsin ya da ikisini yeterince yerin varsa telefonun da tutabilirsin sana kalmış

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
2.sezonun sonunda kayıt dosyası oluşturmanızı istiyor o işlemi yaptıktan sonra o dosyayı yedekleyin sonra 2. sezonu silin ve 3. sezonu kurun sonra da o yedeklediğiniz aktarma dosyasını 3.bölümün klasörünün içine atın.

A

afat1

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yav arkadas 3.sezon 2.bölüm ne zaman gelecek acaba. Sınırsız bölüm gelse bıkmadan oynarım :D

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
2 dosyayıda yani exe ve büyük boyutlu dosyayı indirdiyseniz aynı klasöre çıkarıp .exe'yi çalıştırmanız yeterli.

wortex31

wortex31

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
yeni güncelleme ne zaman gelecek bilgi var mı bu konu ile ilgili

A

afat1

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Tahminim ağustos-eylül arasında ve yapımcı toplam 20 bölüm süreceğini söylemişti
inş kral valla şaka maka cidden cok guzel bır oyun ben yapımcısı olsam abartısız her bölüm icin kurgu yapardım efsane bır oyun valla

J

Just_Watch

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba arkadaşlar bir sorum olacak oyuna güncelleme geldi mi en son ki bölümden sonra

Üst Alt