Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
Trojen vermesinin nedeni oyun dosyaları lisanssız olmasından kaynaklanıyor antivürüs uygulamasını kapatmanız gerekiyor.
ana oyunun 0.8.2. sürümünün exe sinde trojen var yeni sürümde yok exeyi güncellermisiniz

Artemisia

Artemisia

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Bütün karakterlerin rotalarını oynadım ve buna istinaden yorum yapmaya karar verdim. Her karakterin rotasını ve karakter gelişimini değerlendireceğim. Spoiler olabilir oyunu oynamayanlar için, ona göre okuyun.

Bana göre Sage'in bu bölüm üstüne fazla düşülmemiş. Fb'likten sevgililiğe doğru gelişen bir hikayeleri var. Açıkcası şu son sürümde Sage'in bana verdiği hissiyat iyi bir kız arkadaş olabileceği yönünde. Zaten Chad'e olan aşkını (sadakatli oluşunu) ilk sezonda görmüştük. Chad ile sevgili iken mc ile fingirdeşiyor diyenleri ciddiye almıyorum bu arada. Bu haltı ilk önce başlatan Chad'dir. İnsanlar Chad'e olan aşkından dolayı forumlarda falan hep Sage'yi taşlıyor ama, bence haksızlar. Bu arada Sage kalbi kırık kız hissiyatını çok iyi veriyor. Ayrıca üvey evlat olması konusu, onun duygusallığını vs. çok iyi anlatıyor. Eğer hikaye ilerleyişinde Mc onu aldatacak bir şey yapmazsa (Mc yapmazsa diyorum çünkü, kendisi aldatacak gibi bir hissiyat vermiyor.) şuan ilerleyen hikaye çok güzel yerlere gidebilir. Ayrıca her ne kadar cinsel ilişki konusunda bilgisi de olsa, sevgililik yani partnerlik konusunda bir tık zayıf. Kendisi çok teslimkar olabiliyor, bu da aldatılması kolay bir kişi yapıyor onu. Fb iken çok aldırış etmiyordu diğer kızlarla olan ilişkilerimizi, ama artık işler değişiyor. Bana kalırsa gayet iyi ilerleyecek hikayeleri olduğuna inanıyorum. Hem sadık hem de cinsel ilişki konusunda tecrübesi var (Aslında tezat gibi geliyor bana ama, bunu yorumlamayacağım :D ) bence 10/10 karakter ve hikayesi şuana kadar iyi gidiyor. Kendisi benim favorimdir.

Jill'e gelirsek, abi Jill tam olarak aşk romanlarında ki kadın, erkek ilişkisi gibi. Yani daha önce sevgililik ya da aşk ilişkileri olmamış 2 cinsin aşk yaşaması konusunu demek istiyorum. Üstelik Jill, Sage gibi cinsel ilişki konusunda bilgili de değil ve kendisini partnerine adamaya hazır gibi görünüyor şu ana kadar. En azından tereddüt etse de cinsel etkileşim oldu. Kendisi çok fazla masumiyeti temsil ediyor, bakalım neler olacak. İlk başta verdiğim örneği şöyle açıklayayım: Gerçek hayatta partnerlik ilişkisi ya da cinsel ilişkisi olmayan insanların Bana kalırsa Jill'e bağlanması çok daha olağan. Çünkü hem masum hem de deneyimsiz olması ilgi çekici gelebilir insanlara. İnsanlar o karakterde kendini görürse bağlanmak da kolay olur bence. Kendisinin hikaye akışı gayet güzel, masum bir kişiliğin geçmişini ve önemsediği insanlarla olan geçmiş etkileşimlerini Mc ile paylaşmaya başlaması gayet tatlı. Hikaye ilerlemesi gayet güzel. Karaktere 8/10 diyorum. Ablası ile olan geçmişini Mc'ye biraz daha fazla açsa (Muhtemelen içini dökecektir.) çok daha tatmin edici olur benim açımdan. Ayrıca yardım toplama konusu, bu nereye bağlanacak merak içerisindeyim. Bakalım neler olacak.

Maya & Jojo formlarda (yerli yabancı dahil) çok sevilen ve hikayesine ilgi duyulan karakterler değiller. Bunun sebebi bence, diğer karakterlerin hikayelerinin çok iyi olması. Aslında hikayeye josy ile başlıyoruz ama, ilerleyen bölümlerde Sage ve Jill ile etkileşime girince, kimsenin aklına maya ya da josy gelmiyor. Yan karakter olan Quin bile, hikaye olarak bu ikiliden daha fazla dikkat çekici. Cinsel yöneliminin ne olduğunu bilmeyen maya (Kendini lezbiyen sanıyor ama Mc ile cinsel etkileşimde bulunuyor.) ve aynı anda iki cinsi de seven josy nasıl desem, biraz geri planda kaldı. Buna rağmen Maya'nın babası ile olan etkileşimi merak uyandırıcı. Babası, Maya'nın yapısına karşı çıkıyor ve birçok konuda özgürlüğünü kısıtlıyor. Ama, Maya özgür ruhlu ve bu durumdan kendisi sıyırmaya çalışıyor. Benim fikrim, Josy bir tık güzel olsa bile Maya biraz çirkin, ben kendisini tavşana benzetiyorum bazen gülerken karakter. Joys'nin şuanlık bence fazla bir hikaye ilerlemesi yok, Tommy ile üvey kardeş olması ve Mc ile ilişki içerisinde olması hikayenin evrileceği yer konusunda bende heyecan uyandırıyor açıkcası. Karakterlere puanım ise 6/10 Bu arada 3'lü mevzusu nereye evrilir bilmem ama, açıkcası pek hayırlı bitmez gibi geliyor bana. Benim kendi düşüncem sağlıklı bir ilişki değil, ondan dolayı illaki bir yerden patlak verecektir.

Eveeeeet geldik Bella'ya. Bella bildiğiniz kapalı kutu. Şuanda evli olduğunu iddia ediyor, parmağında ki yüzüğü Mc ile sevgili olduğu için çıkardı, fakat benim Bella'nın davranışlarından hissetiğim üzere, kocasını kendisi öldürmüş ya da alıkoyuyor bile olabilir. Bunu düşünmemim sebebi de, kütüphane sahnesinde Mc, Bella'nın kişiliğini bilseydim yardım çağırırdım (tam böyle değil farkındayım) tarzında bir söylemi var. Ayrıca kapısı kilitli olan odanın son sürümde kapısının açık olduğu ve bir silüetin orada olduğu gördük. Kendisi çok sadık gözüküyor, ama aynı zamanda öğrencisi ile cinsel etkileşim yaşıyor. Bayağı büyük bir tezat bence. Sürekli kendiyle çelişiyor. Jill ile olan yakınlığı da çok garip bence. Sonuçta Jill de öğrencileri yaşında, ama buna rağmen çok yakın ARKADAŞLARlar. Bence çok enteresan. Bellayı tam olarak anlamlandırmam gerekirse Bella dan kötümser bir hissiyat alıyorum. Mc ile olurken bile eşini düşünmesi bana takıntılı bir tip olduğu hissini uyandırıyor. Bu takıntı durumu, şuan ki Bellayı Bella yapan etken olabilir. Bu bahsettiğim kötümserliği pesimistik olarak demiyorum, daha çok kötü bir insanmış gibi bir hissiyat. Kendisi, çirkin bulduğum 2. karakterdir benim açımdan. Puanım ise 5/10 Şu kocasının geri gelmesini bekleme durumu bende biraz merak uyandırıyor yalan olmasın. Ama bilemiyorum, bence Bella masum bir insan değil. En azından şimdilik.

Bu arada bonus olarak Quin'den bahsedeceğim. Kendisi ana karakter değil farkındayım, ama halihazırda işlenilen hikayesi gayet tatmin edici ve merak uyandırıcı. O sert ve ketum kişiliği, Mc'nin ona karşı olan tutumundan sonra yavaşça yerini yumuşamaya ve biraz da sevgiye bırakmış gibi duruyor. Mc, Quin'i yavaş yavaş yola getiriyor gibi duruyor. Oyun başında asi olan Quin, son sürüm dahil, sanki Mc'ye karşı daha teslim olmuş ya da olacakmış hissiyatı veriyor. Bu durum da Quin'in kişiliğine ters ve bu durumda da tezat oluyor. Quin kişilik ve güzellik olarak benim sevmediğim 3. karakter. Ama hikayesi ve Mc ile olabilecek olan hikaye yönelimi beni meraklandırıyor. Bu karaktere 6/10 diyorum. Bakalım neler olacak.

Sage: Dr.PinkCake bunu bilerek yapmış olabilir. Sonuçta kendini adadığı herifin guy çıkıp kendisini bir erkekle aldatması sonucu yaralanan, F*ckbuddy olarak gördüğü herifin ilişki istiyorum çıkışlarıyla köşeye sıkışmış ve bu herifi kaybetmemek için yeni bir yola baş koymuş bir Sage var. Doğal olarak Sage'nin kendini bize açması zaman alacak. Yavaş yavaş büyüyecek efsanevi bir aşk doğuyor olabilir. Benim de favorim Sage. Bizim gibi g*tçüler Jill'i hak etmiyor. :D Bu arada Jade meselesi bu ilişkiyi nasıl yaralar tahmin etmek zor. Sage'nin nasıl bir tavır alacağı belli değil. Çünkü biz hala Sage'nin duygusal tarafını göremedik.

Jill: Ailesi bizi çok şaşırtacak. MC'nin annesinin otele geçmeden önce yaşadığı bir ev vardı (günlükteki ilk kısımlardı sanırım) bu Jill'le buluştuğumuz yerdeki ev olabilir ve büyük ihtimalle Jill'in ablası yaşıyor.
Ayrıca ilerleyen süreçte Rusty & Jill meselesi canımızı sıkabilir.

Maya & Jojo: Karmaşık ilişkileri olan, çok ve zaman zaman boş konuşan, fazla duygusal takılan, sıkıntılarıyla yoran feministler. Doğal olarak pek sevilmiyorlar. En son sırf sıkıntıdan şunların rotasını da takip edeyim diye oynadım. Beklediğim kadar sıkıldım mı? Hayır. Dr.PinkCake her rotayı bir şekilde oynatıyor. Üçlü takılmanın çok uzun sürmeyeceği belli. Jill'den sonra en duygusal karakterler. Acı verici zor bir seçim olacak.

Bella: Sorunlu bir tip evet. Bence kocasının ölümünü atlatamayan, eve dönecekmiş gibi yıllardır bekleyen ağır bir vaka. Ama kriminal bir tip olacağını sanmam.
Gelelim rotasına... OÇ gibi hissedeceğimiz tek rota. Jill'in Cadılar Bayramı partisinde selamlaşmadan önce attığı bakış bizi yerin dibine sokuyor resmen. Bella rotasını oynayana kadar çok bir anlam ifade etmemişti bu bakış...

Quinn: Öpüştüğü ilk erkek sanırım biziz. Yumuşak kalpliler Quinn'in dünyasında barınamaz. O bizi biz de onu bitireceğiz.

Bekarlık sultanlıktır. En güzel rota... Dert tasa yok, dilediğin gibi eğlen. Ana kaydımda geceyi tavşanlarla bitirdim. Yurt güzelleriyle bitirdiğim ikinci bekar kaydı da takibimde. Her ne kadar eğlenceli olsa da bu rotanın sonunda üzücü bir yalnızlık yaşayacağımızın sinyalini ,yurt kızlarıyla geceyi bitirdiğimizde, verdi Dr.PinkCake.

Riona, Lilly, Nicole, Zoey, Bianca, Caty, Jade, Sally, Heather... Bizi bekleyen bambaşka sonlar/rotalar olabilir. Bir başyapıt olarak sonsuza dek oynanacak bu oyun. Dr.PinkCake'e ne kadar teşekkür etsek az.

Son düzenleme:
yigittahask

yigittahask

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Onceden çok bitirdiğim bir oyundu. Neden bir daha olmasın ki? ataturk-turkiye.gif

SagoK

SagoK

Güncelleme Abonesi
3 Türkçe Oyunlu Beta Paketi Erişimi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
2$
Son düzenleme:
E

emrebegen

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
kayıt dosyası link gitmiş, yenisini ekleyebilecek var mı

Kekwox

Kekwox

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
6$
Sage: Dr.PinkCake bunu bilerek yapmış olabilir. Sonuçta kendini adadığı herifin guy çıkıp kendisini bir erkekle aldatması sonucu yaralanan, F*ckbuddy olarak gördüğü herifin ilişki istiyorum çıkışlarıyla köşeye sıkışmış ve bu herifi kaybetmemek için yeni bir yola baş koymuş bir Sage var. Doğal olarak Sage'nin kendini bize açması zaman alacak. Yavaş yavaş büyüyecek efsanevi bir aşk doğuyor olabilir. Benim de favorim Sage. Bizim gibi g*tçüler Jill'i hak etmiyor. :D Bu arada Jade meselesi bu ilişkiyi nasıl yaralar tahmin etmek zor. Sage'nin nasıl bir tavır alacağı belli değil. Çünkü biz hala Sage'nin duygusal tarafını göremedik.

Jill: Ailesi bizi çok şaşırtacak. MC'nin annesinin otele geçmeden önce yaşadığı bir ev vardı (günlükteki ilk kısımlardı sanırım) bu Jill'le buluştuğumuz yerdeki ev olabilir ve büyük ihtimalle Jill'in ablası yaşıyor.
Ayrıca ilerleyen süreçte Rusty & Jill meselesi canımızı sıkabilir.

Maya & Jojo: Karmaşık ilişkileri olan, çok ve zaman zaman boş konuşan, fazla duygusal takılan, sıkıntılarıyla yoran feministler. Doğal olarak pek sevilmiyorlar. En son sırf sıkıntıdan şunların rotasını da takip edeyim diye oynadım. Beklediğim kadar sıkıldım mı? Hayır. Dr.PinkCake her rotayı bir şekilde oynatıyor. Üçlü takılmanın çok uzun sürmeyeceği belli. Jill'den sonra en duygusal karakterler. Acı verici zor bir seçim olacak.

Bella: Sorunlu bir tip evet. Bence kocasının ölümünü atlatamayan, eve dönecekmiş gibi yıllardır bekleyen ağır bir vaka. Ama kriminal bir tip olacağını sanmam.
Gelelim rotasına... OÇ gibi hissedeceğimiz tek rota. Jill'in Cadılar Bayramı partisinde selamlaşmadan önce attığı bakış bizi yerin dibine sokuyor resmen. Bella rotasını oynayana kadar çok bir anlam ifade etmemişti bu bakış...

Quinn: Öpüştüğü ilk erkek sanırım biziz. Yumuşak kalpliler Quinn'in dünyasında barınamaz. O bizi biz de onu bitireceğiz.

Bekarlık sultanlıktır. En güzel rota... Dert tasa yok, dilediğin gibi eğlen. Ana kaydımda geceyi tavşanlarla bitirdim. Yurt güzelleriyle bitirdiğim ikinci bekar kaydı da takibimde. Her ne kadar eğlenceli olsa da bu rotanın sonunda üzücü bir yalnızlık yaşayacağımızın sinyalini ,yurt kızlarıyla geceyi bitirdiğimizde, verdi Dr.PinkCake.

Riona, Lilly, Nicole, Zoey, Bianca, Caty, Jade, Sally, Heather... Bizi bekleyen bambaşka sonlar/rotalar olabilir. Bir başyapıt olarak sonsuza dek oynanacak bu oyun. Dr.PinkCake'e ne kadar teşekkür etsek az.
Valla şöyle diyeyim. Her ne kadar adam akıllı bir ilişki geçmişi olmamış olsa da, bunu bence tecrübe etmeli Sage. Evet mc onu biraz baskılamış gibi gözüküyor, ama sage olgun ve asi bir tipi canlandırıyor. Yani kendinin de istediği bu olmasaydı, (bu bir oyun farkındayım, yazar ne yazıyorsa o) muhtemelen mc ile sevgili olmazdı. Bir de normalde fb olduğu kişi ile ilişki yaşaması onu biraz daha içine sinik yapabilir. Zaten fazla bir tecrübesi yok, üstüne bu durum eklenince onun adına biraz garip bir durum olacak. Senin dediğine katılıyorum, kendini mc ye açmayı başarırsa, inanılmaz bir aşk hikayesi bizi bekliyor olacak gibi geliyor bana. Ya bi de Sage abi yani :D Demem o ki, karakteri olsun, görünüşü olsun karakter kendine çekiyor. Üstelikte konu ilişki olunca sadık bir tip olduğu aşikar. Reelde böyle bir partner bulan hayatını güzel yaşıyor vesselam :D Ama unutmamak gerek ki, bu son senesi. Yani kaç sezon olur bilmem ama, o okul dönemi bitince, mezun olacak. Belki sırf mc ile olan ilişkisi yüzünden okulu uzatır falan, esktra şeyler de olabilir. Beklemek acı verici :/

feevzi22

feevzi22

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Mini oyunlarda bir sıkıntı yok değil mi atlayip atlamamakta kararsizim

F

fatih.512

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Daha yeni yükledim, oyuna girince direk güncelleme diyor. 🤦‍♂️

S

sekizexe

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
linklerin hicbiri dosya indirmeye yonlendirmiyor cok garip bi sistem gercekten

Elskaners

Elskaners

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ben hayatımda böyle güzel bir oyun görmedim emeği olanların elinde sağlık

S

Schwess

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yeni sezon ile alakalı bir gelişme yok mu halen

SagoK

SagoK

Güncelleme Abonesi
3 Türkçe Oyunlu Beta Paketi Erişimi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
2$
F

Fratsoydan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Beyler oyunu yeni indirdim yeni oyun tuşu yok amk nasıl başlicaz oyuna yardımcı olabilirmisiniz

M

Mustafaakrl

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
1 ve 2 sezon save dosyaları bozulmuş güncelleyebilir misiniz

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Beyler oyunu yeni indirdim yeni oyun tuşu yok amk nasıl başlicaz oyuna yardımcı olabilirmisiniz
Üçüncü sezonu indirmişsin muhtemelen. İlk iki sezonun linkleri de var aşağı kısımda, oradan ilk iki sezonun sekiz bölümünü indirip başlayabilirsin oyuna.
1 ve 2 sezon save dosyaları bozulmuş güncelleyebilir misiniz
Discord sunucumuzda kayıt dosyaları için özel bir kanal bulunmakta, oradan da indirebilirsin.

Üst Alt