Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
Vattghern

Vattghern

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Üçüncü sezonu indirmişsin muhtemelen. İlk iki sezonun linkleri de var aşağı kısımda, oradan ilk iki sezonun sekiz bölümünü indirip başlayabilirsin oyuna.

Discord sunucumuzda kayıt dosyaları için özel bir kanal bulunmakta, oradan da indirebilirsin.
Jill'in yanındaki resim hangi oyundan?

mert aras

mert aras

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
favori ilk 3 oyunumdan biri. mükemmel ötessisiiii

G

gkhan22

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sezon 1 ve 2. oyunda 3 saniye de bir donuyor? çözümü nedir? biraz acil olabilirse sevinirim

D

Darkjungle

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Admin
Sol alta oyunu kaydetme kısmı çıkmıyor android'den oynuyorum bu sorunu nasıl çözülebilir

P

pablo_escobar

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
pc sürümünde hızlı seyahat menüsünü aktif ettim ama göremiyorum nerede acaba

L

lelolulup

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sadece türkçe yamasını nasıl indiririm? Drive linkinden indirilmiyor.

Y

yrycenes

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaşlar oyuna yeni başladım hangisini ilk indiricem başlayacam sırasını söyler misiniz acil

SagoK

SagoK

Güncelleme Abonesi
3 Türkçe Oyunlu Beta Paketi Erişimi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
2$
S

shares24

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Pc ye indirdim yalnız kurulumu yapamadım yardımcı olabilirmisiniz.

R

ranow64

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Hocam sezon 1 sekizinci bölümdeyim. Free roam serbest dolaşma ev partisi bölümünü sonlandıramıyorum derekle rondan intikam alıyoruz ama içecekleri al 7/6 gözüküyor görev paneli derek bir türlü gelmiyor sonlandırmak için.

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Admin
Sol alta oyunu kaydetme kısmı çıkmıyor android'den oynuyorum bu sorunu nasıl çözülebilir
Kendin kapatmışsındır muhtemelen. Parmağını ekrandan kaldırmadan ekran yatayken önce sağa, sonra da sola doğru kaydır.
Sadece türkçe yamasını nasıl indiririm? Drive linkinden indirilmiyor.
Drive üzerinden paylaşılmıyor artık oyunlar, sadece Türkçe yama indirmen de mümkün değil.
Pc ye indirdim yalnız kurulumu yapamadım yardımcı olabilirmisiniz.
Discord sunucumuza katılıp detaylı şekilde yaşadığın sorunu anlatırsan yardımcı olunur.

P

pablo_escobar

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
cadılar bayramında josye yardım et ve tiyatroya katıl görevlerini yapamıyorum yardımcı olabilir misiniz

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
cadılar bayramında josye yardım et ve tiyatroya katıl görevlerini yapamıyorum yardımcı olabilir misiniz
İsterseniz discord sunucumuza katılabilirsiniz takıldığınız yerlerde sunucumuzun #yardım-ve-hatalar kanalına yazabilirsiniz bilen arkadaşlar yardımcı olacaklardır.

Üst Alt