Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
quaresmaaa

quaresmaaa

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sezon 1 için hangi linki kullancam?

Phoenix

Phoenix

Editör
Kredi
0$
quaresmaaa Sezon 1 ve 2 birbiriyle bütün halinde sitemizde mevcut ayrıca cihazınızda düşük depolama alanı sorunu varsa attığım fotoğraftaki linkleri kullanabilirsiniz.

Ekli dosyalar

• 1676484510653.png
    1676484510653.png
    22.7 KB · Görüntüleme: 17
Phoenix

Phoenix

Editör
Kredi
0$
Crackli dosyalarda söylediğin gibivirüs olarak algılıyor, ancak bu gerçekten trojenli. Çünki oynadığım online hesap çalındı, pencereler kendi kendine sekme değişmeler yapmaları, mause saçma saçma harektleri. Sanırım bu Trojen olmuyorsa daha ne diyeyim. diğer oynlarda böyle bir şeyle karşılaşmamıştım.
Bu oyunu ben dahil birçok kişi indirdi oynadı ve ilk defa sizden böyle bir hata geliyor bizim sitemizden indirdiğiniz oyunlar virüslü olamaz. Başka siteden indirdiğiniz oyunlara bir göz atın derim.

C'thulhu

C'thulhu

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
josyi arayamıyorum karakter telefonu almıyor
Kanka hile menüsünden karakterlerin geçmişini değiştirdiysen oluyor böyle hatalar. Bende de Josy'yi kurtar görevi vardı ama etrafta josy yoktu. Save silip baştan oynamanı tavsiye ederim.

C

cobra 23

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyuna giriş yapıyorum kullancı adı şifreyi girdikten sonra oyundan atıyor neden

L

LousG.

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu komple bitirmiş ve tercihler konusunda bilgili arkadaşlara bir sorum olacak.

Kahvaltı yapılıyordu, tommy ve manitası ve bilmem ne boy ile manitası vardı. Orda manitacılık birden fazla kişiyle çıkma sohbeti yapıldı ve tercih sundu oyun. Üç tane seçenek vardı. Bella, Sage ve diğer. Ben Jill'i seçmek istiyordum ama Jill seçeneği yoktu. Diğer'e tıkladım o yüzden belki oradadır diye ama orada da Jill ile alakalı olumsuz konuştu zaten onunla ısınamadık tarzı bir şeyler. Maya ile alakalı olumlu konuştu daha çok. Ben de mod: her ikisini de seçeneğini seçtim.

Şimdi sorum şu; bu oyunun normal akışı mı acaba yoksa benim bi hatamdan dolayı mı Jill seçeneği gelmedi? Veya Jill ile sevgili olunmuyor mu? Gayet iyi gidiyorduk çünkü konserini falan da kurtardık. Bella ile bastı beni gitti sonra.

8.bölümü bitirdim, 9u henüz indirmedim.
Jill seçeneği var. Senin hatandan dolayıdır diye düşünüyorum.

quaresmaaa

quaresmaaa

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sezon 1-2 gofile linki dosyaya ulaşılamıyor hocam

B

bertini07

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
9. bölümün uzunluğu nedir acaba önceki bölümler kadar var mı
Önemli seçim zamanlarında zaten türkçe çeviride yazıyor.Tavuk ya da nötr olman lazım diye.Hile menüsü bu konuda çok kullanışlı.Arada girip -kalıcı dik- olmaktan çıkarmak gerekiyor.Mesela kalıcılığı Nötr alıp Dik puanını yükselterek tüm seçenekleri değerlendirebilirsin.Sadece bazı yerlerde -Kalıcı Dik- yapman gerekir o kadar.
-@tyr yanlış alıntı yapmışım kusura bakma.

M

melbir

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
sözde indirme linkiniz indirmekten başka her siteye yönlendiriyor ama bir türlü indirmiyor

Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0$
Depremde evimiz yıkıldı ancak biz enkazda kalmadık. mckenzie reis internet erişimimiz yok DIK için offline olrak oynama şansımız var mı?
Öncelikle geçmiş olsun, sistemsel olarak internetsiz giriş mümkün değil ama oyunu oynaman için internet gerekmiyor. Sadece giriş yaparken internetin bulunması yeterli, giriş yaptıktan sonra internete ihtiyacın yok.

S

selcuk44

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
merhabalar 1-2 sezon olan 18gb lık dosyayı indirdim .aoc uzantılı indirdi ne yapmam gerekiyor

Y

Youngbey

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bende oyunda belli bi yerde çökme oldu oynayamiyorum hep ayni yere gelince cokme oluyor

bariskara1010

bariskara1010

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yeni bölüm güncellemesi yazan bir arkadaş vardı. Son gelişmeleri yazabilir mi?

Üst Alt