Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
A

Ackn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
evet biryerlerde sıkıntı çıkıyor ama çok büyük değil ama tamamen sana kalmış ama sana tavsiyem eğer full jade yolundan gidiceksen jade ile yat yoksa çokta bir önemi yok
Yok kanka sadece jill ve sage ve hotlarla ilerlicem ztn ilerde seçim geldiğinde mod menü sağolsun ikisini seçebiliyoruz jadeyi salıyorum o zaman?

A

Ackn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
He ama sıkıntıyı hallediyorsak? sorun çıkarmıyorsa diğerleri ile ilgili(sage ve jillle alakalı) giderim onada yani sorun olmaz oyun çok uzun olduğu için baştan başlamak istemiyorum birdaha söylersen sevinirim yordum senide biraz ama kb

Phoenix

Phoenix

Editör
Kredi
0$
Depremde evimiz yıkıldı ancak biz enkazda kalmadık. mckenzie reis internet erişimimiz yok DIK için offline olrak oynama şansımız var mı?
Yaşadıklarınızdan dolayı geçmiş olsun fakat böyle bir yardımda bulunamayız. Oyunlara internet erişimi hesabınızı doğrulamak için var.

E

emre544

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İndirme linklerini güncellermisiniz cloud çok yavaş nedense yandex limit dolmuş mega da 2gb kotası var digerlerinde dosya bulunamadı diyor

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
Yaşadıklarınızdan dolayı geçmiş olsun fakat böyle bir yardımda bulunamayız. Oyunlara internet erişimi hesabınızı doğrulamak için var.
Tamam sorun yok mobil internet ile giriş yapıp sonradan interneti kapatsak oyun oynanır mı?

A

ayazrro

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yanlışlıkla isabella ile çıkıyorum oyun sonunda aga bu senaryonun Jill'e çıkan bi tarafı yok mu ya

tyr

tyr

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
9. bölümün uzunluğu nedir acaba önceki bölümler kadar var mı

hanoki

hanoki

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Lisanssız şekilde paketlenen oyun dosyaları anti virüsün tarafından trojen olarak algılanabilmekte yoksa oyunların hiç birin de virüs bulunmamakts
Crackli dosyalarda söylediğin gibivirüs olarak algılıyor, ancak bu gerçekten trojenli. Çünki oynadığım online hesap çalındı, pencereler kendi kendine sekme değişmeler yapmaları, mause saçma saçma harektleri. Sanırım bu Trojen olmuyorsa daha ne diyeyim. diğer oynlarda böyle bir şeyle karşılaşmamıştım.

Nevoo

Nevoo

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunda Telefonu gösteriyor basınca kayboluyor birdaha da gelmiyor çözümü nedir

Üst Alt