Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
Asfgg

Asfgg

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Niye atıyor babacım bu yükleme ekranında alo güncelleme vs. Geç dedikten sonra

Phoenix

Phoenix

Editör
Kredi
0$
Asfgg Bu sorun hakkında çok fazla bir bilgim yok size şu an ne desem yanlış bir bilgi olabilir. En iyisi sizin Discord sunucumuza katılarak diğer arkadaşlardan yardım istemeniz.

A

Ahmet19511

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu telefondan oynamıştım daha önce şu anda yeniden indirdim girdim ama oyunun başında josy yi aramalıyım diyo ama telefona giremiyorum hiç Bi şekilde ne yapmam gerekiyor

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
Oyunu telefondan oynamıştım daha önce şu anda yeniden indirdim girdim ama oyunun başında josy yi aramalıyım diyo ama telefona giremiyorum hiç Bi şekilde ne yapmam gerekiyor
Aldığın hatayı discord sunucumuz da yardım kanalına ekran görüntüsü ile atarsanız orada ki arkadaşlar yardımcı olacaktır.

B

bertini07

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Üç şekilde görebilirsiniz. Ya oyunun 1-2 sezonunu indirip gitmek istediğiniz rotaya yönelmeniz ya da discord sunucumuza gelip ilk 2 sezonu hiç indirmeden istediğiniz rotaya uygun olan kayıt dosyasını indirip devam etmeniz. Bunların dışında galeriden de bakabilirisniz.
Ya da hazırladığınız hileler menüsünden önemli olayları değiştirerek.2 sezon Final ekranından önce save alarak.Hepsi açılabilir.Hile menüsü muhteşem çalışıyor bu arada teşekkürler...Tek bir isteğim var 2 sezonun exe dosyasını yeniden oluşturabilirmisiniz ? defender-kaspersky kapat kapat sonra oyunu oyna sonra yeniden antivirüsleri aç derken pc baya sapıtıyor.

Phoenix

Phoenix

Editör
Kredi
0$
Ya da hazırladığınız hileler menüsünden önemli olayları değiştirerek.2 sezon Final ekranından önce save alarak.Hepsi açılabilir.Hile menüsü muhteşem çalışıyor bu arada teşekkürler...Tek bir isteğim var 2 sezonun exe dosyasını yeniden oluşturabilirmisiniz ? defender-kaspersky kapat kapat sonra oyunu oyna sonra yeniden antivirüsleri aç derken pc baya sapıtıyor.
Hile menüsü o imkanı sağlarsa bizde onu uygularız ve muhtemelen ilerleyen güncellemelerde öyle bir seçenekte çıkacaktır fakat şimdilik bahsettiğim üç yol haricinde başka bir yol bulunmamakta. Defender sorununu ise defender koruma geçmişine gidip engellenen Aoc.exe adlı dosyaya izin vererek bu sorunu atlatabilirsiniz.

Baran can

Baran can

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Şu kaydet yükle yazan yer kayboluyor bide hile yazan yerde

C'thulhu

C'thulhu

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Valla ellerinize sağlık bütün bölümleri oynadım. 10. bölümü de merakla bekliyorum ama bir kısım var ki beni illallah ettirdi oyunda. Ben 9. bölüme Sage ve İsabella rotasında başladım ama o rotayı istemediğim için hile kısmından Josy ve Maya olarak değiştirdim. Oyun bir yerde Josy'yi kurtarmamı istedi ama kurtarılacak bir Josy yoktu :D oyun buga girmişti. Ben de bu rotayı istediğim için 1. bölümden geçerek başladım. Ellerinize sağlık.

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
Şu kaydet yükle yazan yer kayboluyor bide hile yazan yerde
Dokunmatik Ekran Kontrolleri

Aşağı Kaydırma: Arayüzü gizler.

Sola Kaydırma: Geri sarar.

Sağa Kaydırma: Atlama modunu açar.

Sola&Sağa Kaydırma: Hızlı menüyü açar-kapatır.

2 Kere Sola&Sağa Kaydırma: Oyun menüsünü açar.

Kayıtlara Basılı Tutma: Basılı tutulan kaydı siler.

Baran can

Baran can

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Dokunmatik Ekran Kontrolleri

Aşağı Kaydırma: Arayüzü gizler.

Sola Kaydırma: Geri sarar.

Sağa Kaydırma: Atlama modunu açar.

Sola&Sağa Kaydırma: Hızlı menüyü açar-kapatır.

2 Kere Sola&Sağa Kaydırma: Oyun menüsünü açar.

Kayıtlara Basılı Tutma: Basılı tutulan kaydı siler.
Tamamdır teşekkürler

B

burak85

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Beyler oyunu indirdim lakin aktar dosyası 403 forbidden hatası alıyorum link hatalı

S

sevenimolmaz

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
en son betada oynadım farklı bir şeyler var mı indirip tekrar oynasam?

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
Depremde evimiz yıkıldı ancak biz enkazda kalmadık. mckenzie reis internet erişimimiz yok DIK için offline olrak oynama şansımız var mı?

A

Ackn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Beyler bişi sorucam baştan başladımda oyuna, jade ile yatmak sizce ne kadar mantıklı? İlerde sorun çıkıyor bundan dolayı gibi duruyor çünkü dik haftası için o görevi yapmaya gerekte yok ztn ne diyonuz sizce?

A

Ackn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ben zaten sadece main kızlardan sage ve jill ile + hikayeye etkisi olmayan diğer yan karakterlerle(riona camilla v.s) gitmek istiyorum jade de onlardan sayılır işte ama ilerde sıkıntı çıkarıyor biri galiba o konuda

ForDeor

ForDeor

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
tamamen sana kalmış ama sana tavsiyem eğer full jade yolundan gidiceksen jade ile yat yoksa çokta bir önemi yok

ForDeor

ForDeor

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
evet biryerlerde sıkıntı çıkıyor ama çok büyük değil ama tamamen sana kalmış ama sana tavsiyem eğer full jade yolundan gidiceksen jade ile yat yoksa çokta bir önemi yok

Üst Alt