Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
K

Kyonsen

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yeni bölüm yayınlanmamış neden bu oyun tekrardan betaya girdi? Bir şeymi kaçırdım anlamadım. Bilen biri anlatırsa sevinirim. Teşekkürler...

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Kyonsen
16 Aralıkta yapımcı yeni bölümünü çıkartıyor. En popüler oyun olmasından kaynaklı, iki üç gün içerisinde çevirisi yapılıp yayınlanacak. Önceden erişim paketi satışa çıkartıldığından konu da betaya taşındı.

K

Kyonsen

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kyonsen
16 Aralıkta yapımcı yeni bölümünü çıkartıyor. En popüler oyun olmasından kaynaklı, iki üç gün içerisinde çevirisi yapılıp yayınlanacak. Önceden erişim paketi satışa çıkartıldığından konu da betaya taşındı.
Aaa çok sevindim teşekkürler bilgi için.

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
Sabırsızlıkla bekliyorum o günü dakika sayıyorum. <3

ZX97

ZX97

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
son bölümde verilen kararlarla iș ciddiye biniyordu, hadi bakalım çıkınca en baştan bir daha maraton

S

sevenimolmaz

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Oyunun yapımcısı tek başına çok güzel işler başarıyor destek olmak amaçlı patreon'dan üyelik almaya çalıştım fakat işe yaramadı hata verip durdu.

SagoK

SagoK

Güncelleme Abonesi
3 Türkçe Oyunlu Beta Paketi Erişimi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
2$
Oyunun yapımcısı tek başına çok güzel işler başarıyor destek olmak amaçlı patreon'dan üyelik almaya çalıştım fakat işe yaramadı hata verip durdu.
Yurt dışı alış-satışa açık yaparsan kullandığın kartı destek olabilirsin

S

sevenimolmaz

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Yurt dışı alış-satışa açık yaparsan kullandığın kartı destek olabilirsin
Açık zaten hocam. 3d secure ekranında sistem hatası diyor. 2 farklı kartımla denedim master passle ilgili bir sorun olduğunu düşünüyorum. Çünkü ID Check ekranında hata veriyor.

SagoK

SagoK

Güncelleme Abonesi
Kredi
2$
Açık zaten hocam. 3d secure ekranında sistem hatası diyor. 2 farklı kartımla denedim master passle ilgili bir sorun olduğunu düşünüyorum. Çünkü ID Check ekranında hata veriyor.
Patreonun yakın dönemde ödeme yöntemi değişti ondan olabilir ya da yapımcıdan kaynaklı bir şey olabilir o zaman. Bende dr pinkcake patronuyum çünkü tek seferde hallettim

S

sevenimolmaz

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Patreonun yakın dönemde ödeme yöntemi değişti ondan olabilir ya da yapımcıdan kaynaklı bir şey olabilir o zaman. Bende dr pinkcake patronuyum çünkü tek seferde hallettim
Akbank'tan paparaya geçince düzeldi. Akbank kartlarında patreonda sorun yaşayan kişiler ön tanımlı kart kullanabilir.

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
7gb boyutu mu olacak? bir rota 4 saat sürecekse hayal kırıklığınauğrayacağım gibi. ben ikinci sezonun yarısı kadar uzunlukta bekliyordum. Neyse umarım içeriği güzel olur.

SagoK

SagoK

Güncelleme Abonesi
Kredi
2$
7gb boyutu mu olacak? bir rota 4 saat sürecekse hayal kırıklığınauğrayacağım gibi. ben ikinci sezonun yarısı kadar uzunlukta bekliyordum. Neyse umarım içeriği güzel olur.
Bir rota için 4 saat oynayış vermiş sana yapımcı hangi adult oyunun bir bölümü 4 saat uzunluğunda
Şu ana kadar yaptığı en büyük bölüm, bu bölümden daha uzun oynayışı kendisi bile yapamaz artık
Bütün rotaları deneyip 15 saat de oynayabilirsin o da sana kalmış

B

Bora Duru

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Bir rota için 4 saat oynayış vermiş sana yapımcı hangi adult oyunun bir bölümü 4 saat uzunluğunda
Şu ana kadar yaptığı en büyük bölüm, bu bölümden daha uzun oynayışı kendisi bile yapamaz artık
Bütün rotaları deneyip 15 saat de oynayabilirsin o da sana kalmış
Bence bu sefer animasyona çok önem vermiş 1dakika 20sn animasyon var dedi acaba kimle ya da kimlerle?

SagoK

SagoK

Güncelleme Abonesi
Kredi
2$
Bence bu sefer animasyona çok önem vermiş 1dakika 20sn animasyon var dedi acaba kimle ya da kimlerle?
Bu bölüm cadılar bayramı konseptine uyuyor yapımcı. Büyük ihtimalle buna uygun bir animasyondur
Ya da belki zoey animasyonudur yarın akşam öğreneceğiz artık

Üst Alt