Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
aqepqo

aqepqo

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Maçtan sonrası veya öncesi gelmesi dileğiyle cok büyük emek var elinize sağlık

G

gladofs123

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
arkadaşlar ben dik olarak ilerlesem bile 6.bölümde quinne yardım etmek isteyince gidiyor bug falan mı var acaba tüm yolları denedim olmuyor yardımı kabul etmior

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
Bir rota için 4 saat oynayış vermiş sana yapımcı hangi adult oyunun bir bölümü 4 saat uzunluğunda
Şu ana kadar yaptığı en büyük bölüm, bu bölümden daha uzun oynayışı kendisi bile yapamaz artık
Bütün rotaları deneyip 15 saat de oynayabilirsin o da sana kalmış
Abi ben bir şey demedim ki. Benim beklentim çok fazlaymış onu anladım. Ben 10 saat bekliyordum tüm rotalarla 15 saat olacakmış ona üzüldüğümü belirttim.

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
Bir de ingilizce oynayıp buraya spoiler ibaresi vermeden lütfen oyunla ilgili spoiler vermeyelim . Çok heyecanlıyım. :)

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
Merhaba, Uzun bir aradan sonra ''Being A DIK'' oyununun yeni sürümünü görmek hoş oldu. Daha fazla beklemenden bir kontrol amaçlı ingilizce sürümünü denedim. Kayıtlı oyunumu test etmek için elbete, ilk sezonda modu kullanarak tüm yolları tek yönde aktif ederek son çıkan sürümde test ettim. Malesef ki bu çoklu yolu seçenler de oyunun belli bir rotasında döngüye giriyor. Bazı karakterler ile aynı sahneler içerdiğinden oyun kitleniyor. Sanırım yeni sezonda direk o döngüye takılmayan mod eklenirse kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.Bilginiz olsun..;)

Kayıtlı oyunumu test ederken bir şeyi de net olarak anlamış oldum. Eskiden çok heyecanlandığım bu oyunu eskisi gibi aynı şeyleri hissetmemeye başladım. Sanırım bunun nedenleri 2D oyunlarına merak salmam oldu. ''What a Legend'' artık yeni favori listemde ilk oldu. Elbette ki onun yanında ''Zombie's Retreat'' ve ikinci oyun olan ''Zombie's Retreat 2 Gridlocked'' akabinde ''House Chores'' gibi oyunları yapan ''Siren's Domain&Paradise'' 2D oyunlarına olan heyecanımı yüksek seviyeye çıkardı. Artık bu oyunların ve daha nice oynadığım 2D oyunların güncellemelerini heyecanla beklemeye başladım.:love:

Elbette ki bu oyunu yine de oynayabilirim. Ancak artık eskisi gibi o heyecan ivmem olmayınca bir anlamı kalmıyor. Sadece oyun hakkında şunu söyleyebilirim; Bir parti daha görürsem eğer ''DrPinkCake'' çok fena sallayacağım artık..!:ROFLMAO: Umarım bu heyecanı hala yitirmeyen dostlarımız varsa eğer ki var; heyacanınız bol olsun umarım eğlenirsiniz.Emeğinize sağlık.;):giggle:

Üst Alt