Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
S

sevenimolmaz

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
yani, öyle düşünüyorum şahsen. Emin değilim.

Oyunu bizim sitemizden indirmenizi öneririm.
Evet öyle yaptım ve siteden indirdim. Oyunu oynuyorum bölüm 2 deyim. Sezon öncesi vs indirmedim 18gb'lik dosyayı indirdim ve oynuyorum. 8 bölümün sonunda sezon bitiyor mu? 2020'den beri 1 sezon mu var yani? YouTube'da falan Season 2 videolarını gördüm var mı böyle bir şey?

S

sevenimolmaz

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
sevenimolmaz Oyunun sürümü sitemizde günceldir. Yeni gelecek olan sürümünüde 19 Aralıkta türkçe halini beta erişime getireceğiz.
Bu indirmiş olduğum 18gblik dosya sezon 1 mi sadece sezon 2 yi kaplıyor mu yoksa? Yanlış bilmiyorsam 1-4 bölüm arası sezon 1 ve 4-8 arası sezon 2 değil mi?

R

rodokcavusu

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kardeşim androidde artık data klasörüne dosya kopyalamiyoz çözümü nedir bunun

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
Fiyatlar belli oldu mu. Olduysa kredi fiyatını belirler misiniz? Ona göre kredi yüklemek istiyorum malum dolar sürekli yükseliyor. :(

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Fiyatlar belli oldu mu. Olduysa kredi fiyatını belirler misiniz? Ona göre kredi yüklemek istiyorum malum dolar sürekli yükseliyor. :(
İki kredi yeterli olacaktır. 1.5 veya 2 kredi olur diye tahmin ediyorum. Henüz paket satışa çıkarılmadığından net bir şey söyleyemem.

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
Bu oyunu beklediğim gibi hiç bir oyunu beklemedim. Sezondan beklentilerim şunlar.

1- Artık Quinn ve Rionun ana karakterler arasına girmesini istiyorum yoksa acayip saçma olacak.
2- Umarım hamile kalan kadınla bizim bir alakamız yoktur.
3- Zoey'in artık olayların içine girmesini istiyorum.
4-Jill'in salak hallerinin son bulmasını istiyorum. Bu kadar salağını hiç görmemiştim.
5-Sage ya bizi seçsin ya da defolsun gitsin Chad'e artık mide bulantısı geçirebilirim.
6-Derek ise Ashley ile birleşsin.
7- Heater'la da bir ilişkimiz olsun. :)
8- Quinn'in yaptığı kirli işlerin en azından dedikodusu okulda çıksın.
9-Maya ile josy kesin ayrılsın.
10-MC'nin annesinin yıllar sonra ortaya çıksın. (Bu benim isteğim oyunda en ufak bir işareti yok. Olsa güzel olurdu. :) )

Caspainx

Caspainx

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
3$
Şimdiden ellerinize sağlık dostum son gaz bekliyorum 😎🙏

SagoK

SagoK

Güncelleme Abonesi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
1$
Bu oyunu beklediğim gibi hiç bir oyunu beklemedim. Sezondan beklentilerim şunlar.

1- Artık Quinn ve Rionun ana karakterler arasına girmesini istiyorum yoksa acayip saçma olacak.
4-Jill'in salak hallerinin son bulmasını istiyorum. Bu kadar salağını hiç görmemiştim.
5-Sage ya bizi seçsin ya da defolsun gitsin Chad'e artık mide bulantısı geçirebilirim.
10-MC'nin annesinin yıllar sonra ortaya çıksın. (Bu benim isteğim oyunda en ufak bir işareti yok. Olsa güzel olurdu. :) )
Son 8 bölüm kaldı mc'nin annesi dışında diğerleri bu sezon olabilir özellikle zoey maddesi

B

Bybadik12

Kayıtlı Üye
Kredi
0$

-- İlk sırada yazdıklarının olmasının imkanı yok şuanlık. Bir karakteri veya karakterleri sonradan ana karakter haline getirmez DPC. Çok zor yani. Onların kategorisi farklı. Kaldı ki ana kız olmaları için de yeterli hikaye altyapıları yok. Bunu aklından geçirmemiştir bile bence.
-- Sage seçimini yaptı zaten. Chad ile alakası olmaz artık.
-- Hamilelik bizim karakter ile alakalı değildir. Bu kadar üstünkörü olmazdı zaten. Derek olma ihtimali az değil. Derek ile bağlantısı varsa Ashley ile ilişkisi daha da uzayabilir.
-- Jill'in karakter yapısı öyle pek değişmez gibi duruyor ama yine de pek belli olmaz.
-- Hiç istemesem bile Zoey müdahil olacaktır. Boşuna gelmedi sonuçta. Ara bölüm bile çıktı yani.

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
-- İlk sırada yazdıklarının olmasının imkanı yok şuanlık. Bir karakteri veya karakterleri sonradan ana karakter haline getirmez DPC. Çok zor yani. Onların kategorisi farklı. Kaldı ki ana kız olmaları için de yeterli hikaye altyapıları yok. Bunu aklından geçirmemiştir bile bence.
-- Sage seçimini yaptı zaten. Chad ile alakası olmaz artık.
-- Hamilelik bizim karakter ile alakalı değildir. Bu kadar üstünkörü olmazdı zaten. Derek olma ihtimali az değil. Derek ile bağlantısı varsa Ashley ile ilişkisi daha da uzayabilir.
-- Jill'in karakter yapısı öyle pek değişmez gibi duruyor ama yine de pek belli olmaz.
-- Hiç istemesem bile Zoey müdahil olacaktır. Boşuna gelmedi sonuçta. Ara bölüm bile çıktı yani.
Altyapısı yok mu? Kardeşim kızla randevuya bile çıkıyoruz nasıl yok. Rio ile flörtleştik bence imkansız değil ve bu isteğimi dile geitren tek kişi ben değilim. Steam üzerinden bile onlarca kişiyi gördüm.

B

Bybadik12

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Altyapısı yok mu? Kardeşim kızla randevuya bile çıkıyoruz nasıl yok. Rio ile flörtleştik bence imkansız değil ve bu isteğimi dile geitren tek kişi ben değilim. Steam üzerinden bile onlarca kişiyi gördüm.
Randevu mu ? Quinn ile yapılan şeyler randevuysa Bella ve Jill ile olanlar bambaşka bir şey o zaman.
Riona ile sexin ötesine giden bir şey olmadı henüz. Şu takip edilme olayı dışında.
Gerçekten diğerlerindeki karakter derinliği onda var mı ? Bence yok. Ona bakarsan ben de Lily'nin ana kızlardan biri olmasını istiyorum ama kendisi "Others" kategorisinde. Açıkçası bu saatten sonra karakterlerin rollerinin değişeceğini sanmıyorum. DPC gibi insanların belirli bir hikayesi olur ve büyük değişimler yapmazlar. Ana hikaye bellidir gidişata göre değişim yapabilirler. Adamın 3 yıl boyunca yazmak istediği sahne 8.bölümde ancak yazılabildi mesela. Düşüncelerinden vazgeçmez böyle kişiler.
Bak Quinn veya Riona yolu olmaz demiyorum sadece ana kızlar kadar ön planda olmazlar ve ana kıza dönüşmezler diyorum ben.

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
Randevu mu ? Quinn ile yapılan şeyler randevuysa Bella ve Jill ile olanlar bambaşka bir şey o zaman.
Riona ile sexin ötesine giden bir şey olmadı henüz. Şu takip edilme olayı dışında.
Gerçekten diğerlerindeki karakter derinliği onda var mı ? Bence yok. Ona bakarsan ben de Lily'nin ana kızlardan biri olmasını istiyorum ama kendisi "Others" kategorisinde. Açıkçası bu saatten sonra karakterlerin rollerinin değişeceğini sanmıyorum. DPC gibi insanların belirli bir hikayesi olur ve büyük değişimler yapmazlar. Ana hikaye bellidir gidişata göre değişim yapabilirler. Adamın 3 yıl boyunca yazmak istediği sahne 8.bölümde ancak yazılabildi mesela. Düşüncelerinden vazgeçmez böyle kişiler.
Bak Quinn veya Riona yolu olmaz demiyorum sadece ana kızlar kadar ön planda olmazlar ve ana kıza dönüşmezler diyorum ben.
Randevuyu seks olarak tanımlaman acayip komiğime gitti bro kusura bakma okumadım çünkü sen randevuyu seks olarak gmrdüğün için beni anlaman im-kan-sız. İyi geceler ve yanıt vermezsen sevinirim. Tartışmak istemiyorum cevap yazsanda görmezden geleceğim. :(

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
Kredi yüklemesini tamamladım. Bu fiyattan hizmete soktuğunuz için Mackenzie çok teşekkürlerimi iletiyorum. :)zzz.jpg

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
Sonunda aldım be. :D Yeni bölümü iple çekiyorum. :)

Üst Alt