Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
3.Sezon gel artık ya! 11.kez üst üste bitirdim be. Bu Josy ile Maya kadar gereksiz bir çar yok bu arada.

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
Bu oyunun yapımcısı kafayı yemiş. 27 günlük ban attı ya çizim yükledik diye Steam'da. Ne çıplaklık vardı ne spoiler yedirtecek materyal. Cidden aşırı keyfim kaçtı ve oyundan soğudum be!

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
Tahminen yıl sonuna doğru gelebilir ama tabii yapımcı net bir tarih vermedi.
Ocak 2024 demiş yapımcı tüm sezon için DLC olarak Steam'a getirmeyi planladığı tarih. Ben şu 3.sezon birinci bölümü oynasam yeter acayip merakta bıraktırıyor.

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
Bu karakterlerin neden hepsinin göz rengi yeşil acaba? :D

mr.meeseeks

mr.meeseeks

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Android sürümünü yükledim ama kurmaya çalışırken paketin ayrıştırmasında bir hata oluştu diyor yardımcı olur musunuz

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Android sürümünü yükledim ama kurmaya çalışırken paketin ayrıştırmasında bir hata oluştu diyor yardımcı olur musunuz
APK dosyalarını katlanmış bir kağıt gibi düşünün, kurduğunuzda bu kağıt açılır ve daha fazla alana ihtiyaç duyar, bu yüzden APK'nın boyutu ne olursa olsun sizin bu APK'yı en az 3-5 kere kuracak bir alana daha ihtiyacınız var.

Eğer hala kurmuyorsa büyük ihtimalle APK'yı birden fazla kez kurmayı denediğinizdendir. Telefonu yeniden başlatıp tekrar deneyin.

R

Rodos

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bölüm 7 de Hot evindeki partide kimse içki istemiyor sage ile konuşamıyorum, josyi bulamıyorum nasıl çözücem bu sorunu

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
Umarım yeni sezonda yan karakterleri de seçmek mümkün olur. Quinn o kadar ağırlığı var ama yan karakter. Aşırı saçma bence. Umarım Quinn'in hakkı verilir. 12.kez bitirdim 13'e başlıyorum ve artı olarak bu kadar çok oynayınca seks sahnelerinin etkileyiciliği sıfır oluyor. :)

P

Promovic771

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
8. bölümdeki partide su balonları nerde

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
8. bölümdeki partide su balonları nerde
1- İki inek öğrencinin odasına girmelisin (konumunu hatırlayamadım) orada sol altta öğrencinin ayağının yaında bir nesne var ona tıkla.
2-Sonra Derekle konuşacaksın (Sinematik). Sonra banyoya git orada sinematik girdikten sonra ikinci salondaki soldan ilk kapıya girince görev tamamlanıyor.

Üst Alt