Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
tumedi Bizim oyunumuzda evet.

Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
ben indirdim kurdum giriş ekranında şifre ve kullanıcı adi kısmında buga girdi ve o ekranda kalıp oyundaki alt yazılar falan cıktı nasıl duzelir baskan bu
Sorunu tam olarak anlamadım ama oyunu görev yöneticisinden kapatın ve kullanıcı adınızı şifrenizi girdikten sonra biraz bekleyin. Oyunun açılması biraz zaman alabiliyor.

B

Bybadik12

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu Zoey bölümleri hakkında bilgi var mı ? Ne olacak tam olarak ? 4 Mart'ta çıkıyormuş.

S

Sezgin14

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sonunda Jill'e kaydım, kendim kaymış gibi mutlu oldum :) Yalnız bakire değilmiş bu bir miktar ince ruhuma dokundu, yine yaktık bir sigara daha.
Bu sezonda nasıl oluyor ben neden beceremedim 😀 ne yapmak gerekiyor anlatta bende bi deneyim 😀

Doppleganger

Doppleganger

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu bugün indirdim görev yöneticisinde çalışıyor görünüyor ama ekrana bir şey gelmiyor ve bir zaman sonra kapanıyor hata vermeden lütfen yardım.

MetinZ

MetinZ

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
androidde tam halini indirdim 8 gb boş yer olmasına rağmen uygulama yüklenemedi hatası veriyor çözümünü bilen var mı ?

wortex31

wortex31

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
şimdi bitirdim ve mükemmeldi özellikle bella sonu peki yeni sürüm ne zaman çıkacak bi bilgi var mı ?

R

Rijkaard40

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
zoey bölümleri ne aga sadece zoey mi olucak şimdi

Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Oyunu bugün indirdim görev yöneticisinde çalışıyor görünüyor ama ekrana bir şey gelmiyor ve bir zaman sonra kapanıyor hata vermeden lütfen yardım.
Açılışta hiçbir şeye tıklamadan biraz beklemek gerekiyor. Açılması zaman alabiliyor.

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
ara bölüm nasıl oluyor kısa bir bölüm mü yoksa normal 09 mu yayınlanacak boyutu nasıl yani
Kısa bir bölüm olacak yarım saatlik bir oynanış süresi olur diye düşünuyorum.
Merhaba, Aslında amaç kayıt dosyalarını taşıyabilme olasılığını test etmek için çıkarılıyor. Bunu bizler de test edeceğiz elbette, o kadar oynadıktan sonra kayıt dosyaları iş görmezse kötü olur. Özellikle mod kullanıcıları için tüm seçimler aktif olarak ilerlediğimizden her kadın karakterin sonunu aynı anda görmemizi sağlayacaktır.:unsure: Yoksa Sezon geçişi hayal olacak her kadın karakter için baştan oynamak zorunda kalacağız.:cautious::sneaky: Tabi ki 2.Sezon için mod çıkarmakdıkları sürece, giriş kısmında tüm seçimler aktif edecek mod olmalıdır.:sneaky:

Caspainx

Caspainx

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
3$
dostum sezon arası çıktımı?

Üst Alt