Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
C

cvirusbt

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bella var orada Sage var Jill'de kim? şımarık zengin züppe :) :) :)
Sage'in hakkını yememek lazım. Özellikle kütüphane bölümünde, bizi Bella sanıp baktığında ulan güzel kız aslında demedim değil. Küçük bir ara sonrası Jill'e döndük tabi. hahah

2

21xsavage

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
tam olarak komple indirmemiz için hangi linki indirmeliyiz anlayamadım gerçekten

T

tumedi

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
turkce yama dosyası yokmu hocam lazım torrent indirdim bidaha indirmek istemıyorum

ForDeor

ForDeor

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunu bilgisayarda indirip bitirdim sonra doyamadım ve mobile'de indirdim fakat oyun mobilde çok kasıyor hatta çöküyor ve animasyonlar sırasında oyun kasım kasım kasılıyor bu durumda ne yapmam lazım A.O.A Academy'i mobilde oynarken böyle bir sıkıntı yaşamamıştım

Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
oyunu bilgisayarda indirip bitirdim sonra doyamadım ve mobile'de indirdim fakat oyun mobilde çok kasıyor hatta çöküyor ve animasyonlar sırasında oyun kasım kasım kasılıyor bu durumda ne yapmam lazım A.O.A Academy'i mobilde oynarken böyle bir sıkıntı yaşamamıştım
Ram yetmezliği veya düşük depolama alanın olduğundan dolayı sorun kaynaklanıyor.

Z

zexy66666

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sadece son 2 bölümü indirdim. Bu şekilde çalıştıramıyor muyum? Açılmıyor. Bu uygulama bilgisayarınızda çalıştırılamıyor uyarısı alıyorum

Z

zexy66666

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bir türlü son 2 bölümü kuramadım yanlış şeyi mi indiriyorum anlamadım

ForDeor

ForDeor

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ram yetmezliği veya düşük depolama alanın olduğundan dolayı sorun kaynaklanıyor.
telefonumda 3 gb ram var ve telefonu yeni resetlediğim içinde yeterince depolama alanım var belki 3 gb olmasından dolayı çökmüştür bilmiyorum malesef

Üst Alt